Go Travel - Dubay turları, İstanbul turları
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
U14,U15,U16,U17,U18,U19,U20,U21 oyunları
Yenile

International - AFC Cup Final Stage
17:30, (Oyun Bitib) Bengaluru FC 2:2 FC Istiklol

Argentina - Primera C
22:30, Sportivo Barracas -:- Sportivo Italiano
22:30, CA Defensores Unidos -:- Berazategui
22:30, CA Ferrocarril Midland -:- Canuelas
22:30, Defensores de Cambaceres -:- Excursionistas
22:30, Argentino de Quilmes -:- Deportivo Merlo
22:30, Dock Sud -:- Deportivo Armenio
22:30, Laferrere -:- San Martin Burzaco

Bolivia - Nacional B Grp. A
23:00, CD Enrique Happ -:- Deportivo Escara
00:00, Ramiro Castillo -:- Universitario de Vinto
00:00, Deportivo Kala -:- Always Ready

Bolivia - Nacional B Grp. C
00:00, Quebracho -:- Stormers San Lorenzo
00:00, Atletico Sucre -:- Ciclon

Botswana - Premier League
18:00, (Oyun Bitib) Black Forest 0:1 Uniao Flamengo Santos
20:00, Orapa United FC -:- Sankoyo Bush Bucks
20:00, Galaxy -:- Extension Gunners
21:00, Sharps Shooting Stars -:- Gaborone United
21:00, Security Systems -:- Gilport Lions

Colombia - Primera B Clausura
00:00, Barranquilla FC -:- Orsomarso

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
22:05, Deportivo Cartagena -:- Puntarenas FC
00:00, FAA Barrio Mexico 0:3 Santa Ana
01:00, AD Santa Rosa -:- Guanacasteca

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. B
23:30, Turrialba -:- Cariari
00:00, Futbol Consultants Moravia -:- Sporting San Jose
01:00, Escazu FC -:- CS Uruguay
01:00, Curridabat FC -:- Aserri

Denmark - Danmarksserien Grp. 2
21:00, AB Taarnby -:- Avedoere

International - EURO U17 Qualification Grp. 5
13:00, (Oyun Bitib) Norway U17 0:1 Greece U17
16:30, (Oyun Bitib) Serbia U17 7:0 Gibraltar U17

International - EURO U19 Qualification Grp. 10
15:00, (Oyun Bitib) Scotland U19 2:0 Armenia U19
15:00, (Oyun Bitib) Hungary U19 5:2 Turkey U19

International - EURO U19 Qualification Grp. 2
10:00, (Oyun Bitib) England U19 9:0 Kazakhstan U19
13:00, (Oyun Bitib) Wales U19 0:0 Slovenia U19

International - EURO U19 Qualification Grp. 5
17:00, (Oyun Bitib) Norway U19 6:0 Cyprus U19
19:00, (Oyun Bitib) N.Ireland U19 0:2 Portugal U19

International - EURO U19 Qualification Grp. 6
19:00, (Oyun Bitib) Estonia U19 0:3 Ireland U19
21:00, Netherlands U19 -:- Latvia U19

International - EURO U19 Qualification Grp. 9
15:00, (Oyun Bitib) Belarus U19 0:8 Czech Republic U19
15:30, (Oyun Bitib) Sweden U19 7:0 Bulgaria U19

Germany - Oberliga Mittelrhein
22:00, Spvg Wesseling Urfeld -:- DJK BW Friesdorf

Gibraltar - Premier Division
22:30, Mons Calpe SC -:- Lynx

Greece - Gamma Ethniki Grp. 2
17:00, (Oyun Bitib) AO Kardias 0:2 Aris Palaiochori
17:00, (Oyun Bitib) Edessaikos 1:1 Karitsa
17:00, (Oyun Bitib) Kilkisiakos 0:1 Makedonikos FC
17:00, (Oyun Bitib) Philippos Alexandreia 1:1 Agrotikos Asteras
17:00, Langadas -:- Megas Alexandros Trikala
17:00, (Oyun Bitib) Pierikos FC 2:1 Kampaniakos Chalastras
17:00, (Oyun Bitib) Iraklis 0:0 Almopos Aridaia

Greece - Gamma Ethniki Grp. 3
17:00, (Oyun Bitib) Ermis Amyntaio 1:0 Neos Amphilochus
17:00, Skoufas Kompoti -:- AO Tilikratis Lefkada
17:00, (Oyun Bitib) Kastoria 1:2 AEP Karagiannia
17:00, (Oyun Bitib) Panlefkadios 0:2 Makedonikos Foufas
17:00, (Oyun Bitib) Asteras Parapotamos 1:3 Lefkimmi
17:00, (Oyun Bitib) Ethnikos Filippiadas 0:0 Doxa Kranoula

Greece - Gamma Ethniki Grp. 4
17:00, (Oyun Bitib) Velouchi 0:1 Opountios
17:00, (Oyun Bitib) AO Thiva 1:1 Niki Volou
17:00, (Oyun Bitib) Almyros 1:0 Digenis Neochori
17:00, Achilleas Farsalon -:- NFC Volos
17:00, Sellana -:- Amvrysseas
17:00, (Oyun Bitib) Olympiacos Volou 3:0 Rigas Feraios

Italy - Serie D Grp. A
17:00, (Oyun Bitib) Arconatese 1:2 Borgosesia
17:00, (Oyun Bitib) Bra 3:1 OltrepoVoghera
17:00, (Oyun Bitib) Derthona 1:0 Seregno
17:00, (Oyun Bitib) Caronnese 1:0 Pavia
17:00, (Oyun Bitib) Como 1:1 ASD Calcio Chieri 1955
17:00, (Oyun Bitib) Folgore Caratese 1:1 AS Casale
17:00, (Oyun Bitib) ASDC Gozzano 1:0 Varese
17:00, (Oyun Bitib) Olginatese 1:0 Inveruno
17:00, (Oyun Bitib) ASD Varesina 3:1 Borgaro Torinese
20:00, Pro Sesto -:- USD Castellazzo

Italy - Serie D Grp. B
17:00, (Oyun Bitib) Scanzorosciate 1:2 Lecco
17:00, (Oyun Bitib) Ciserano 1:4 Rezzato
17:00, (Oyun Bitib) US Bustese 1:2 Darfo Boario
17:00, (Oyun Bitib) Caravaggio 3:2 Grumellese
17:00, (Oyun Bitib) Virtus Bergamo Alzanoseriate 0:1 Pro Patria
17:00, (Oyun Bitib) Trento 0:2 Levico Terme
17:00, (Oyun Bitib) Lumezzane 2:1 Romanese
20:00, Pergolettese -:- Ciliverghe Mazzano
22:00, Pontisola -:- Crema

Italy - Serie D Grp. D
17:00, (Oyun Bitib) Trestina 1:3 Mezzolara
17:00, (Oyun Bitib) Sasso Marconi 1:2 Forli
17:00, (Oyun Bitib) Romagna Centro 0:1 Tuttocuoio
17:00, (Oyun Bitib) Rimini 5:2 Vigor Carpaneto
17:00, (Oyun Bitib) Pianese 0:1 Sangiovannese
17:00, (Oyun Bitib) Fiorenzuola 1:0 Sanmaurese
17:00, (Oyun Bitib) Correggese 0:0 Lentigione
17:00, (Oyun Bitib) Castelvetro 0:1 Villabiagio
17:00, (Oyun Bitib) Aquila Montevarchi 1:2 Imolese Calcio
20:00, Vivi Altotevere Sansepolcro -:- Colligiana

Kenya - Premier League
16:00, (Oyun Bitib) Nakumatt 0:1 Tusker FC

Latvia - Cup
20:00, (Oyun Bitib) FK Liepaja 2:0 Riga FC

Lithuania - 1. Division
18:00, (Oyun Bitib) Zalgiris Vilnius B 7:0 Silute

Luxembourg - Promotion D'Honneur
21:30, UN Kaerjeng 97 -:- US Rumelange
22:00, Union 05 -:- FC Jeunesse Canach

Mexico - Liga Premier - Serie B Apertura Grp. 1
21:00, Leones Negros II -:- Dorados II
01:00, U.A. Zacatecas -:- Correcaminos de la UAT II
01:00, Internacional San Miguel -:- Cimarrones de Sonora II

Mexico - Liga Premier - Serie B Apertura Grp. 2
19:00, (Oyun Bitib) Deportivo Gladiadores 1:0 Yalmakan
20:00, Ciervos -:- CD Nuevo Chimalhuacan
21:00, Albinegros de Orizaba -:- CD Cuautla

Oman - Professional League
17:00, (Oyun Bitib) Fanja 2:1 Saham
17:15, (Oyun Bitib) Mirbat 2:3 Al Mudhaibi
18:15, (Oyun Bitib) Al-Oruba 1:0 Oman FC
19:15, (Oyun Bitib) Al-Nahda 2:0 Al-Suwaiq
19:15, (Oyun Bitib) Muscat 1:1 Al-Nasr Salalah
19:30, (Oyun Bitib) Al Salam 0:1 Al-Shabab
20:15, (Oyun Bitib) Dhofar 1:1 Sohar

Philippines - Philippines Football League
12:00, (Oyun Bitib) Ilocos United 2:4 Davao Aguilas
15:00, (Oyun Bitib) Ceres-La Salle FC 2:2 JP Voltes FC

Scotland - Highland League
22:45, Cove Rangers -:- Buckie Thistle
22:45, Deveronvale -:- Strathspey Thistle
23:00, Rothes -:- Formartine United

Taiwan - National League
09:00, (Oyun Bitib) NSTC 2:2 Taichung City Dragon
11:00, (Oyun Bitib) HangYuen/Fujen 4:0 Tainan City

International - UEFA Youth League Domestic Champions Playoff
15:00, (Oyun Bitib) Dynamo Kiev U19 0:3 Inter U19
16:00, (Oyun Bitib) Esbjerg fB U19 2:1 KaePa U19
17:00, (Oyun Bitib) NK Lokomotiva U19 2:2 Dinamo Bucuresti U19
18:00, (Oyun Bitib) FC Krasnodar U19 9:0 Kairat Almaty U19
19:00, (Oyun Bitib) Sparta Prague U19 3:1 F91 Dudelange U19
19:00, (Oyun Bitib) Budapest Honved U19 1:0 Sutjeska U19
19:00, (Oyun Bitib) Maccabi Haifa U19 0:1 Brodarac U19
20:00, (Oyun Bitib) Vllaznia U19 2:4 Zimbru U19
20:00, (Oyun Bitib) Zeljeznicar U19 3:2 Ludogorets Razgrad U19
20:00, (Oyun Bitib) Saburtalo U19 1:1 Bursaspor U19
20:30, Molde U19 -:- UC Dublin FC U19

International - UEFA Youth League Grp. A
15:00, (Oyun Bitib) CSKA Moscow U19 2:3 Basel U19
16:00, (Oyun Bitib) Benfica U19 2:2 Manchester United U19

International - UEFA Youth League Grp. B
18:00, (Oyun Bitib) Bayern Munchen U19 6:2 Celtic U19
18:00, (Oyun Bitib) Anderlecht U19 0:2 Paris Saint Germain U19

International - UEFA Youth League Grp. C
14:00, (Oyun Bitib) Qarabag FK U19 1:5 Atletico Madrid U19
16:00, (Oyun Bitib) Chelsea U19 0:2 Roma U19

International - UEFA Youth League Grp. D
18:00, (Oyun Bitib) Juventus U19 1:4 Sporting CP U19
18:00, (Oyun Bitib) Barcelona U19 5:0 Olympiacos U19

Uruguay - Segunda Division
22:00, (Oyun Texire Salinib) Tacuarembo FC -:- Central Espanol
22:00, (Oyun Texire Salinib) Villa Teresa -:- Canadian SC
22:00, (Oyun Texire Salinib) Rentistas -:- Villa Espanola
22:00, (Oyun Texire Salinib) Huracan FC -:- Club Atletico Torque
22:00, (Oyun Texire Salinib) Cerro Largo -:- Miramar Misiones
22:00, (Oyun Texire Salinib) Club Atletico Progreso -:- Cerrito
22:00, (Oyun Texire Salinib) Atenas -:- Deportivo Maldonado

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah