GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI
Gezmeli.az - Gezilecek yerler
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
U14,U15,U16,U17,U18,U19,U20,U21 oyunları
Yenile

Argentina - Primera C
03:00, (Oyun Bitib) Sportivo Italiano 0:0 Deportivo Merlo
22:30, Argentino de Quilmes -:- Dock Sud

Bolivia - Nacional B Grp. A
23:00, CD Enrique Happ -:- Always Ready
23:30, Fatic -:- Deportivo Bata de Quillacollo
23:30, Universitario de Vinto -:- Sur Car

Bolivia - Nacional B Grp. B
23:30, Torre Fuerte -:- Kivon

Bolivia - Nacional B Grp. C
23:30, Club Petrolero -:- Rosario Central
23:30, Ferrocarril Palmeiras -:- Aviles Industrial
23:30, Aleman -:- Juventud Unida
00:00, Atletico Bermejo -:- Independiente Petrolero

International - CONCACAF Nations League Qualification
03:00, (Oyun Bitib) Canada 5:0 Dominica
03:00, (Oyun Bitib) Martinique 4:0 British Virgin Islands
04:00, (Oyun Bitib) Guadeloupe 0:0 Aruba
05:15, (Oyun Bitib) Saint Lucia 1:2 Haiti

DR Congo - Super League
18:30, (Oyun Texire Salinib) AS Vita Club -:- Motema Pembe
18:30, Dragons -:- Mont Bleu
18:30, (Oyun Texire Salinib) Motema Pembe -:- Nyuki
18:30, Renaissance -:- Motema Pembe
18:30, Muungano -:- FC Lubumbashi Sport

England - Isthmian Premier Division
22:45, (Oyun Texire Salinib) Merstham -:- Worthing

International - EURO U17 Qualification Grp. 11
17:00, (Oyun Bitib) Latvia U17 0:11 Sweden U17
21:00, (Oyun Bitib) Netherlands U17 16:0 Georgia U17

Germany - Oberliga Bayern North
21:30, (Oyun Bitib) ATSV Erlangen 1:2 TSV Grossbardorf

Greece - Gamma Ethniki Grp. 5
17:00, (Oyun Bitib) Ionikos 2:1 AEEK SYNKA

Greece - Gamma Ethniki Grp. 6
17:00, (Oyun Bitib) Ialysos 3:2 Palliniakos

Ivory Coast - Ligue 1
19:30, (Oyun Bitib) AS Tanda 1:1 Williamsville Athletic Club
19:30, (Oyun Bitib) Sporting Gagnoa 1:2 Lys Sassandra
19:30, (Oyun Bitib) ASI D'Abengourou 0:1 San Pedro
19:30, (Oyun Bitib) Bouake FC 1:2 SO Armee
19:30, ASEC Mimosas -:- Racing Club

Kosovo - Superliga
16:45, (Oyun Bitib) Drita 6:1 Ballkani
16:45, (Oyun Bitib) Llapi 3:1 Gjilani

Lithuania - 1. Division
16:30, (Oyun Bitib) Dziugas Telsiai 1:1 Stumbras Kaunas B
19:30, (Oyun Bitib) Dainava Alytus 2:1 Banga Gargzdai

Peru - Segunda Division
00:00, - Alfredo Salinas -:- Carlos A. Mannucci

Romania - Liga II
20:30, (Oyun Bitib) Petrolul Ploiesti 0:0 CS Mioveni

Turkey - 2. Lig - Red Group
15:00, (Oyun Bitib) Sivas Belediye Spor 2:3 Menemen Belediyespor
15:30, (Oyun Bitib) Bugsasspor 1:4 Fatih Karagumruk
15:30, (Oyun Bitib) Etimesgut Belediyespor 2:0 Anadolu Selcukspor
15:30, (Oyun Bitib) Zonguldak Komurspor 0:0 Tokatspor
16:00, (Oyun Bitib) Kirklarelispor 0:1 Darica Genclerbirligi
16:00, (Oyun Bitib) Manisa Buyuksehir Belediyespor 3:0 Sanliurfaspor
16:00, (Oyun Bitib) Pendikspor 4:3 Bandirmaspor
20:00, (Oyun Bitib) Fethiyespor 1:1 Tarsus
20:00, (Oyun Bitib) Kahramanmarasspor 1:0 Tuzlaspor

Turkey - 2. Lig - White Group
15:00, (Oyun Bitib) Amed Sportif 0:1 Nigde Anadolu FK
15:00, (Oyun Bitib) Gumushanespor 0:2 Sakaryaspor
15:00, (Oyun Bitib) Gaziantepspor 0:1 Keciorengucu
15:30, (Oyun Bitib) Ankara Demirspor 1:1 Hacettepe Spor Kulubu
15:30, (Oyun Bitib) Kastamonuspor 1:1 Bayrampasa
16:00, (Oyun Bitib) Bodrumspor 0:2 Samsunspor
16:00, (Oyun Bitib) Inegolspor 0:2 Sariyer
16:00, (Oyun Bitib) Sancaktepe Belediyespor 3:0 Manisaspor
16:00, (Oyun Bitib) Eyupspor 0:0 Usakspor

Turkey - 3. Lig Grp. 1
15:00, (Oyun Bitib) Hekimoglu Trabzon 1:0 Yomraspor
15:00, (Oyun Bitib) Karakopru Belediyespor 1:3 Kozan Belediyespor
15:30, (Oyun Bitib) Erbaaspor 0:0 Erzin Belediyespor
15:30, (Oyun Bitib) Nevsehirspor Genclik 3:3 Tire 1922 Spor
16:00, (Oyun Bitib) Ergene Velimese Spor 1:0 Korfez SK
16:00, (Oyun Bitib) Sile Yildizspor 4:0 Tepecikspor
16:00, (Oyun Bitib) Silivrispor 1:0 Artvin Hopaspor
16:00, (Oyun Bitib) Gebzespor 1:2 Nazilli Belediyespor

Turkey - 3. Lig Grp. 2
15:00, (Oyun Bitib) Osmaniyespor 1:5 Van Buyuksehir Belediyespor
15:00, (Oyun Bitib) Pazarspor 3:2 Sultanbeyli Belediyespor
15:00, (Oyun Bitib) Ofspor 4:0 Elaziz Belediyespor
15:30, (Oyun Bitib) Yeni Altindag Belediyespor 3:1 Kemerspor 2003
15:30, (Oyun Bitib) Kirsehir Belediyespor 2:1 Alibeykoyspor
16:00, (Oyun Bitib) Erokspor 0:3 Duzcespor
16:00, (Oyun Bitib) Catalcaspor 0:4 Yeni Orduspor
16:00, (Oyun Bitib) Bergama Belediyespor 0:0 Adiyamanspor
16:00, (Oyun Bitib) Kizilcabolukspor 2:2 Karsiyaka

Turkey - 3. Lig Grp. 3
15:00, (Oyun Bitib) Payasspor 3:2 Corum Belediyespor
15:00, (Oyun Bitib) Fatsa Belediyespor 0:0 Cizrespor
15:00, (Oyun Bitib) 24 Erzincanspor 3:0 Karacabey Belediye Spor
16:00, (Oyun Bitib) Turgutluspor 1:0 Muglaspor
16:00, (Oyun Bitib) Halide Edip Adivar Spor 0:0 Ankara Adliyespor
16:00, (Oyun Bitib) Golcukspor 2:1 1461 Trabzon
16:00, (Oyun Bitib) Anadolu Bagcilar Spor 0:0 Diyarbekir Spor AS
16:00, (Oyun Bitib) Serik Belediyespor 2:1 Kocaelispor
20:00, (Oyun Bitib) Bucaspor 0:1 Bayburt Genclikspor

Venezuela - Segunda Division - Clausura - Grupo Centro-Oriental
23:00, Margarita FC -:- Lala FC
23:00, Chico de Guayana FC -:- Deportivo Petare
23:30, Angostura FC -:- Petroleros de Anzoategui
00:00, Universidad Central -:- Yaracuy FC

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah