Go Travel - Dubay turları, İstanbul turları
Caspianbet.com-en cox qazandiran sayt
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
U14,U15,U16,U17,U18,U19,U20,U21 oyunları
Yenile

Andorra - 1. Division
22:30, (Oyun Bitib) UE Engordany 0:1 FC Santa Coloma

Botswana - Premier League
17:00, (Oyun Bitib) Uniao Flamengo Santos 0:1 Centre Chiefs
17:00, (Oyun Bitib) Police XI 1:1 Galaxy
20:00, (Oyun Bitib) Miscellaneous 1:1 Extension Gunners

DR Congo - Super League Zone East
16:30, (Oyun Texire Salinib) Etoile du Kivu -:- Dauphins Noirs

DR Congo - Super League Zone West
16:30, Motema Pembe -:- RCK

Germany - Oberliga Niederrhein
21:30, (Oyun Bitib) SC Duesseldorf West 2:4 VfB Speldorf

Greece - Gamma Ethniki Grp. 2
16:00, (Oyun Bitib) Philippos Alexandreia 2:3 Langadas
16:00, (Oyun Bitib) Kilkisiakos 0:1 Pierikos FC
16:00, (Oyun Bitib) Edessaikos 0:0 Iraklis
16:00, (Oyun Bitib) AO Kardias 1:1 Almopos Aridaia
16:00, (Oyun Bitib) Karitsa 0:0 Kampaniakos Chalastras
16:00, (Oyun Bitib) Makedonikos FC 1:1 Megas Alexandros Trikala
16:00, (Oyun Bitib) Agrotikos Asteras 1:1 Naousa FC

Iraq - Premier League
14:30, (Oyun Bitib) Al Quwa Al Jawiya 1:0 Baghdad FC
14:30, (Oyun Bitib) Al Bahri 1:1 Al Najaf
14:30, (Oyun Bitib) Naft Maysan 2:0 Alsinaat Alkahrabaiya

Jamaica - Premier League
23:00, (Oyun Bitib) Tivoli Gardens 3:0 Boys Town
23:00, (Oyun Bitib) Portmore United 2:1 Waterhouse FC
23:00, (Oyun Bitib) UWI FC 1:1 Humble Lions

San Marino - Campionato
23:15, (Oyun Bitib) Virtus Acquaviva 3:3 Faetano
23:15, (Oyun Bitib) Cailungo 1:2 La Fiorita Montegiardino

Uruguay - Segunda Division Final Stage
23:00, Villa Teresa -:- Club Atletico Progreso

Venezuela - Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group A
22:00, Angostura FC -:- Gran Valencia
22:30, Urena SC -:- Petroleros de Anzoategui
22:30, Universidad de Los Andes FC -:- Academia Puerto Cabello

Venezuela - Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Championship Group B
22:30, Union Atletico Falcon -:- Lala FC
22:30, Llaneros Guanare -:- Universidad Central
22:30, Atletico El Vigia -:- Estudiantes de Caracas

Venezuela - Segunda Division - Torneo de Adecuacion - Relegation Group
22:00, Caracas B -:- Deportivo Petare
22:00, Atletico Venezuela B -:- Margarita
22:00, Zamora FC B -:- Titanes
22:00, Tucanes FC -:- Chico de Guayana FC
22:30, Real Frontera -:- Atletico Guanare
22:30, Yaracuy FC -:- Yaracuyanos FC

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah