Gezmeli.az - Gezilecek yerler
Go Travel - Dubay turları, İstanbul turları
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Sabah baş tutacaq oyunlar

Algeria - Ligue 1
19:00 MC Alger -:- USM Bel Abbes
19:00 ES Setif -:- NA Hussein Dey

Argentina - Primera B Metropolitana
22:30 Deportivo Espanol -:- Comunicaciones

Australia - A-League Playoff
13:50 Newcastle Jets -:- Melbourne City FC

Australia - Victorian Premier League One
14:30 Dandenong City -:- Altona Magic

Austria - Erste Liga
20:30 Ried -:- FC Liefering
20:30 Austria Lustenau -:- FC Wacker Innsbruck
20:30 Wattens -:- Floridsdorfer AC
20:30 BW Linz -:- Kapfenberger SV
22:30 Hartberg -:- Wiener Neustadt

Azerbaijan - Premier League
19:00 Zira -:- Qarabag FK

Belarus - Premier League

Cnc
18:30 FC Minsk -:- Dinamo Brest
20:45 Gomel -:- Isloch

Belgium - First Division A Playoff Championship Group
22:30 Genk -:- Club Brugge

Bosnia-Herzegovina - Premier League Championship Group
21:00 Zeljeznicar -:- Zrinjski Mostar

Bulgaria - First Professional League Championship Playoff
21:00 Vereya -:- Ludogorets Razgrad

Bulgaria - First Professional League Relegation Grp. 2
18:30 Septemvri Sofia -:- Dunav Ruse

Colombia - Primera A Apertura
03:00 La Equidad -:- Santa Fe
05:00 America de Cali -:- Alianza Petrolera

International - Copa Libertadores Grp. 3
04:30 Club Atletico Penarol -:- Libertad

International - Copa Libertadores Grp. 4
02:15 River Plate -:- Emelec

International - Copa Libertadores Grp. 5
02:15 Cruzeiro -:- Universidad de Chile
04:30 Vasco da Gama -:- Racing Club

International - Copa Libertadores Grp. 8
04:30 Atletico Junior -:- Alianza Lima

Croatia - 1. Division
20:00 NK Istra 1961 -:- Inter Zapresic

Czech Republic - 1. Division
20:00 Dukla Praha -:- FC Zbrojovka Brno
20:00 Vysocina Jihlava -:- Mlada Boleslav

Denmark - Superligaen Championship Playoff
21:00 AC Horsens -:- FC Koebenhavn

Egypt - Premier League
17:45 El Raja Marsa Matruh -:- Al-Ittihad Al-Sakandary
20:00 Ismaily SC -:- Al Nasr
22:15 Al Mokawloon Al Arab -:- Misr El-Maqasa
22:15 El Entag El Harby -:- Petrojet

England - Championship
22:45 Fulham -:- Sunderland

Estonia - Meistriliiga
20:30 Nomme JK Kalju -:- Trans Narva

France - Ligue 1
22:45 Montpellier -:- Saint-Etienne

France - Ligue 2
22:00 Bourg en Bresse Peronnas -:- Brest
22:00 GFC Ajaccio -:- Orleans
22:00 Le Havre -:- AC Ajaccio

Cnc
22:00 Nancy -:- Tours
22:00 Reims -:- Niort
22:00 Sochaux -:- Lorient
22:00 Chateauroux -:- Auxerre
22:00 Quevilly -:- Valenciennes

France - National
22:00 AS Beziers -:- Lyon la Duchere
22:00 Laval -:- Chambly
22:00 Avranches -:- Entente SSG
22:00 Marseille Consolat -:- Rodez
22:00 Cholet -:- Boulogne
22:00 Grenoble -:- Les Herbiers
22:00 Pau -:- Dunkerque

Cnc

Georgia - Erovnuli Liga
16:30 Chikhura -:- Saburtalo
18:30 Dinamo Tbilisi -:- Kolkheti-1913 Poti
20:30 Torpedo Kutaisi -:- Sioni Bolnisi

Germany - 1. Bundesliga
22:30 Hoffenheim -:- Hannover 96

Germany - 2. Bundesliga
20:30 Bochum -:- Erzgebirge Aue
20:30 Arminia Bielefeld -:- Kaiserslautern

Germany - 3. Liga
21:00 Unterhaching -:- Aalen

Germany - Regionalliga Bayern
20:15 VfB Eichstaett -:- Ingolstadt II
20:15 FC Pipinsried -:- SV Seligenporten
21:00 Burghausen -:- Nuernberg II
21:30 FC Memmingen -:- TSV Buchbach

Germany - Regionalliga Southwest
20:30 TSV Steinbach -:- Eintracht Stadtallendorf
21:00 Kickers Offenbach -:- VfB Stuttgart II
21:00 Elversberg -:- Wormatia Worms

Germany - Regionalliga West
21:00 Oberhausen -:- RW Essen

Iceland - Urvalsdeild
00:00 Valur -:- KR Reykjavik
00:00 Stjarnan -:- Keflavik

Indonesia - Liga 1
12:30 Arema -:- Persipura Jayapura
15:30 Pusamania Borneo -:- Madura United

Iran - Persian Gulf Pro League
16:30 Sepahan -:- Esteghlal
16:30 Paykan -:- Saipa
16:30 Naft Tehran -:- Zob Ahan
16:30 Foolad Khuzestan -:- Tractor Sazi Tabriz
16:30 Meshki Pooshan -:- Pars Jonoubi Jam Bushehr
17:30 Gostaresh Foolad FC -:- Padideh FC
18:45 Sanat Naft Abadan -:- Esteghlal Khuzestan
18:45 Persepolis -:- Sepidrood Rasht

Ireland - Premier Division
22:15 Cork City -:- Dundalk
22:45 Bray Wanderers -:- Limerick
22:45 Derry City -:- Shamrock Rovers
22:45 St. Patrick's Athletic -:- Bohemian FC
22:45 Waterford FC -:- Sligo Rovers

Ireland - 1. Division
22:45 Drogheda United -:- Shelbourne
22:45 Galway United FC -:- Cobh Ramblers
22:45 UCD -:- Wexford FC

Israel - Leumit League Playoff Promotion Group
17:00 Hapoel Afula -:- Hapoel Nazareth Illit

Israel - Leumit League Playoff Relegation Group
17:00 Hapoel Petah Tikva -:- Hapoel Ramat Gan
17:00 Maccabi Herzliya -:- Ironi Nesher
17:00 Hapoel Bnei Lod -:- Hapoel Marmorek
17:00 Hapoel Kfar Saba -:- Hapoel Nir Ramat HaSharon

Italy - Serie B
21:00 Venezia -:- Palermo
23:00 Bari -:- Entella

Jordan - Premier League
18:00 Al-Hussein SC -:- Al-Baqa'a
20:30 Al-Wehdat -:- Aqaba

Malaysia - Super Liga
17:00 Selangor Pkns FC -:- PKNP FC
17:00 Terengganu -:- Kedah

Malaysia - Premier League

Cnc
17:00 UiTM -:- PDRM
17:00 Johor Darul Ta'zim II -:- Felcra FC

Morocco - Botola Pro
23:00 Olympic Club de Safi -:- FUS Rabat

Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:30 Independiente CG -:- General Diaz

Poland - Ekstraklasa Championship Group
22:30 Legia Warszawa -:- Korona Kielce

Poland - Ekstraklasa Relegation Group
20:00 Arka Gdynia -:- Piast Gliwice

Poland - 1. Division
22:45 Odra Opole -:- Chrobry Glogow

Poland - 2. Division
19:00 Stal Stalowa Wola -:- Garbarnia
19:00 Gwardia Koszalin -:- ROW Rybnik 1964
19:30 Lodzki KS -:- Warta Poznan
21:00 Znicz Pruszkow -:- Wisla Pulawy

Portugal - Primeira Liga
23:30 Vitoria de Guimaraes -:- Moreirense

Romania - Liga I Relegation Group
21:45 FC Voluntari -:- Juventus Bucuresti

Russia - PFL Zone East
10:00 Sakhalin -:- Smena Komsomolsk
13:00 FC Chita -:- Irtysh
14:00 Zenit Irkutsk -:- Dinamo Barnaul

Russia - PFL Zone West
19:00 Torpedo Vladimir -:- Chertanovo Moscow
19:00 Luki-Energiya -:- Pskov 747

Saudi Arabia - Premier League Qualification
20:10 Al-Raed -:- Al Kawkab

Scotland - Premiership
22:45 Aberdeen -:- Hearts

Spain - Primera Division
23:00 Levante -:- Sevilla

Spain - Segunda Division
23:00 Reus -:- Real Zaragoza

Sweden - Allsvenskan
21:00 AIK -:- Sirius

Sweden - Superettan
21:00 GAIS -:- Gefle

Switzerland - Challenge League
22:00 FC Vaduz -:- Winterthur

Tunisia - Ligue I
18:30 AS Gabes -:- Ben Guerdane
18:30 Zarzis -:- Esperance
18:30 US Monastir -:- Stade Gabesien
18:30 Stade Tunisien -:- JS Kairouanaise
18:30 Club Africain -:- Etoile Metlaoui
18:30 Etoile du Sahel -:- Club Olympique de Medenine
18:30 CA Bizertin -:- CS Sfaxien

Turkey - Super Lig
21:00 Goztepe -:- Karabukspor

Ukraine - Premier League Championship Group
18:00 Mariupol -:- Shakhtar Donetsk

Wales - Premier League
22:30 Bala Town -:- Bangor City
22:30 Cefn Druids AFC -:- Connah's Quay
22:30 TNS -:- Cardiff Met University
22:30 Barry Town -:- Carmarthen
22:30 Aberystwyth -:- Newtown
22:30 Prestatyn Town FC -:- Llandudno FC

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah