GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI
Gezmeli.az - Gezilecek yerler
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Sabah baş tutacaq oyunlar

France - Ligue 1
22:45 Reims -:- Lyon

Netherlands - Eredivisie
22:00 FC Groningen -:- Willem II

Portugal - Primeira Liga
23:30 Aves -:- Tondela

Russia - Premier League
20:30 Anzhi Makhachkala -:- FC Orenburg

Spain - Primera Division
22:15 Girona -:- Real Valladolid
00:15 Real Betis -:- Levante

Belgium - First Division A
22:30 Anderlecht -:- Royal Excel Mouscron

Bulgaria - First Professional League
19:30 Slavia Sofia -:- Dunav Ruse
19:45 Cherno More Varna -:- Beroe

International - CAF Champions League Grp. A
23:00 Esperance -:- Al Ahly

International - CAF Champions League Grp. B
23:00 ES Setif -:- TP Mazembe

International - CAF Champions League Grp. C
20:00 Horoya AC -:- Togo-Port
22:00 Wydad Casablanca -:- Mamelodi Sundowns FC

Croatia - 1. Division
22:00 Dinamo Zagreb -:- Osijek

Czech Republic - 1. Liga
20:30 Dukla Praha -:- Slovacko

Denmark - Superligaen
21:00 SoenderjyskE -:- Vendsyssel FF

England - Championship
22:45 Birmingham City -:- Swansea City

Finland - Veikkausliiga
19:30 TPS -:- VPS

Germany - DFB Pokal
22:45 Wehen -:- St. Pauli
22:45 Magdeburg -:- Darmstadt
22:45 FC Schweinfurt -:- Schalke 04

Hungary - NB I
22:00 Debrecen -:- MTK Budapest

Ireland - Premier Division
22:45 Bray Wanderers -:- Dundalk
22:45 Derry City -:- Waterford FC
22:45 Limerick -:- Sligo Rovers
23:00 Shamrock Rovers -:- Bohemian FC

Netherlands - Eerste Divisie
22:00 FC Volendam -:- FC Den Bosch
22:00 FC Dordrecht -:- Helmond Sport
22:00 RKC Waalwijk -:- Telstar
22:00 MVV Maastricht -:- TOP Oss
22:00 Go Ahead Eagles -:- Jong FC Utrecht
22:00 NEC Nijmegen -:- Cambuur
22:00 Roda JC Kerkrade -:- Jong Ajax
22:00 FC Twente -:- Sparta Rotterdam
22:00 Jong PSV -:- FC Eindhoven

N. Ireland - Premiership
22:45 Newry City AFC -:- Glenavon

Poland - Ekstraklasa
20:00 Cracovia -:- Zaglebie Lubin
22:30 Miedz Legnica -:- Korona Kielce

Romania - Liga I
22:00 CSMS Iasi -:- Botosani

Spain - Segunda Division
22:00 Cadiz -:- Almeria
00:00 Albacete -:- Deportivo La Coruna

Sweden - Allsvenskan
21:00 Sirius -:- Dalkurd FF

Turkey - Super Lig
22:45 Trabzonspor -:- Sivasspor

Ukraine - Premier League
20:00 Arsenal Kyiv -:- Chernomorets Odessa

USA - USL
03:00 Toronto FC II -:- Bethlehem Steel FC

Belgium - First Division B 1st Stage
22:30 KV Mechelen -:- Lommel

International - Copa Sudamericana
02:30 Botafogo RJ -:- Nacional
04:45 Colon -:- Sao Paulo
04:45 Defensor Sporting -:- Fluminense

Egypt - Premier League
20:00 Al-Ittihad Al-Sakandary -:- Ismaily SC

England - League 2
22:45 Notts County -:- Yeovil Town

Estonia - Meistriliiga
20:00 Trans Narva -:- Tulevik Viljandi
20:30 FC Kuressaare -:- Tammeka

France - Ligue 2
22:00 Auxerre -:- Nancy
22:00 Le Havre -:- Clermont Foot
22:00 Lorient -:- Valenciennes
22:00 Niort -:- Orleans
22:00 Sochaux -:- Brest
22:00 Paris FC -:- AS Beziers
22:00 GFC Ajaccio -:- Grenoble
22:00 Chateauroux -:- Red Star

Serbia - Super Liga

Pst

Sweden - Superettan
21:00 Falkenbergs FF -:- Halmstads BK

Turkey - 1. Lig
18:00 Umraniyespor -:- Adanaspor
20:15 Elazigspor -:- Boluspor

Wales - Premier League
22:35 Aberystwyth -:- Cardiff Met University
22:45 Newtown -:- Caernarfon

Algeria - Ligue 1
20:45 USM Bel Abbes -:- Olympique de Medea
20:45 MO Bejaia -:- JS Kabylie
23:00 JS Saoura -:- MC Oran
00:00 CA Bordj Bou Arreridj -:- CS Constantine

Argentina - Primera B Metropolitana
22:30 Barracas Central -:- Sacachispas FC

Argentina - Cup
00:00 Club Atletico Platense -:- Lamadrid
00:00 Deportivo Maipu -:- Temperley

Austria - 2. Liga
21:10 Ried -:- FC Liefering
21:10 BW Linz -:- Amstetten
21:10 Wiener Neustadt -:- Austria Wien (A)
21:10 SK Austria Klagenfurt -:- FC Wacker Innsbruck (A)
21:10 Floridsdorfer AC -:- Wattens

Belarus - Premier League
20:00 Dnepr Mogilev -:- Neman Grodno

Brazil - Cup
02:15 Palmeiras -:- Bahia

Czech Republic - FNL
20:00 Usti nad Labem -:- Zizkov
20:30 FC Zbrojovka Brno -:- SK Dynamo Ceske Budejovice
21:00 Znojmo -:- Trinec

Denmark - 2. Division Grp. 1
21:00 Skive -:- Kolding IF

Finland - Ykkonen
19:30 Haka -:- FF Jaro

France - National
22:00 Avranches -:- Pau
22:00 Dunkerque -:- Le Mans
22:00 Chambly -:- Villefranche Beaujolais
22:00 Entente SSG -:- Rodez
22:00 Cholet -:- Quevilly
22:00 Lyon la Duchere -:- Boulogne
22:00 Laval -:- Bourg en Bresse Peronnas
22:00 Drancy -:- Concarneau

Georgia - Erovnuli Liga
17:30 Sioni Bolnisi -:- Kolkheti-1913 Poti

Germany - Regionalliga Bayern
20:15 VfB Eichstaett -:- VfR Garching
21:00 SV Heimstetten -:- 1860 Rosenheim
21:00 Burghausen -:- Viktoria Aschaffenburg

Germany - Regionalliga Northeast
21:00 Hertha Berlin II -:- FC Oberlausitz Neugersdorf

Germany - Regionalliga Southwest
21:00 Homburg -:- Mainz 05 II

Germany - Regionalliga West
21:30 Alemannia Aachen -:- SC Wiedenbrueck

Iran - Persian Gulf Pro League
19:15 Tractor Sazi Tabriz -:- Saipa
19:45 Zob Ahan -:- Sepahan
20:00 Persepolis -:- Naft Masjed Soleyman FC
20:00 Sanat Naft Abadan -:- Esteghlal Khuzestan

Ireland - 1. Division
22:45 Athlone Town -:- Finn Harps
22:45 Cabinteely -:- Drogheda United
22:45 Galway United FC -:- Longford Town
23:00 Wexford FC -:- Shelbourne

Luxembourg - National Division
22:00 US Hostert -:- Racing FC Union Luxembourg

Peru - Primera Division - Apertura
02:45 Sport Rosario -:- Union Comercio
05:00 FBC Melgar -:- CD UT Cajamarca

Poland - 1. Division
21:00 Odra Opole -:- GKS Jastrzebie
21:00 Termalica Nieciecza -:- Sandecja Nowy Sacz
21:00 GKS Tychy 71 -:- Stomil Olsztyn
22:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepolomice
22:30 Stal Mielec -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala

Poland - 2. Division
21:00 Olimpia Grudziadz -:- SKRA Czestochowa
21:20 Ruch Chorzow -:- GKS Belchatow

Qatar - Qatar Stars League
18:25 Umm Salal -:- Al-Ahli

Russia - PFL Zone Center
18:00 Metalurg Lypetsk -:- Dinamo Briansk
19:00 Sokol Saratov -:- Torpedo Moscow
19:00 Kvant Obninsk -:- Saturn Ramenskoye
19:00 Khimik Novomoskovsk -:- FC Rotor Volgograd II
19:30 Salyut Belgorod -:- Khimki 2
19:30 FC Ryazan -:- Strogino

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
18:00 Lada Togliati -:- Neftekhimik
18:00 Volga Ulyanovsk -:- Zenit Izhevsk

Russia - PFL Zone West
17:30 Chertanovo Moscow 2 -:- Torpedo Vladimir
19:00 Kolomna -:- Leningradets
19:00 Znamya -:- Dnepr Smolensk
19:00 FC Dolgoprudny -:- Tekstilshchik
19:30 Luki-Energiya -:- Lokomotiv-Kazanka Moscow
20:00 Murom -:- Veles Moscow

South Africa - Premier Soccer League
22:00 Maritzburg United -:- Kaizer Chiefs

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah