SPONSOR: Go Travel - Turizm Agentliyi
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Sabah baş tutacaq oyunlar

Argentina - Primera B Nacional
23:00 Douglas Haig -:- Juventud Unida Gualeguaychu
23:00 Crucero del Norte -:- Gimnasia Jujuy
23:35 Chacarita Juniors -:- Argentinos Juniors
23:35 Guillermo Brown -:- Boca Unidos

Argentina - Primera B Metropolitana Promotion Playoff
21:20 Deportivo Riestra -:- Comunicaciones

Austria - Bundesliga
19:00 Austria Wien -:- Sturm Graz
21:30 Admira Moedling -:- Altach

Belarus - Premier League
20:00 Shakhtyor Soligorsk -:- FK Gorodeya
20:30 Dinamo Minsk -:- Dnepr Mogilev
20:30 Dinamo Brest -:- FC Minsk

Belgium - First Division A
17:30 KV Mechelen -:- Standard Liege
21:00 St.Truiden -:- Gent
23:00 Oostende -:- Royal Excel Mouscron

Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
00:00 Nacional Potosi -:- Blooming
00:00 Guabira -:- Bolivar
02:15 The Strongest -:- San Jose

Bosnia-Herzegovina - Premier League
20:30 GOSK Gabela -:- Borac Banja Luka
22:30 Celik Zenica -:- FK Sarajevo

Brazil - Serie A
03:00 Palmeiras -:- Avai FC
19:00 Chapecoense AF -:- Atletico GO
00:00 Corinthians -:- Flamengo
00:00 Coritiba -:- Atletico MG
00:00 Bahia -:- Sport
00:00 Ponte Preta -:- Fluminense

Brazil - Serie B
03:00 Nautico -:- Criciuma
03:00 Boa Esporte Clube -:- Luverdense

Bulgaria - First Professional League
20:45 Botev Plovdiv -:- PFC CSKA-Sofia
23:00 Levski Sofia -:- Vitosha Bistritsa

International - Champions Cup - North America
03:00 Manchester City -:- Tottenham Hotspur
05:00 Real Madrid -:- Barcelona
01:00 Roma -:- Juventus

Chile - Primera Division Torneo de Transicion
03:00 Audax Italiano -:- Palestino
05:30 Universidad Catolica -:- Universidad de Concepcion
21:00 Santiago Wanderers -:- Union Espanola
00:30 Deportes Temuco -:- O'Higgins

China - Super League
16:35 Liaoning Hongyun -:- Changchun Yatai
16:35 Shandong Luneng -:- Shanghai SIPG FC

China - China League
16:30 Dalian Transcendence -:- Shijiazhuang Ever Bright

International - Club Friendlies
15:00 Alanyaspor -:- Al Hilal
16:00 Kristiansund BK -:- Molde
18:00 RasenBallsport Leipzig -:- Benfica
18:30 Bayer Leverkusen -:- Lazio
19:00 Crewe Alexandra -:- Stoke City
19:00 AFC Bournemouth -:- Valencia
19:00 Sheffield Wednesday -:- Rangers
19:00 Ronse -:- Sporting Charleroi
19:00 Fram Larvik -:- Sandefjord
20:00 Udinese -:- Hannover 96
20:00 Kayserispor -:- Al-Duhail SC
20:20 Arsenal -:- Sevilla
20:30 Schalke 04 -:- Eibar
21:00 Eintracht Frankfurt -:- Benevento
21:30 Strasbourg -:- UNFP FC
22:00 Vaalerenga -:- Manchester United
22:00 Villarreal -:- Levante
22:00 Trabzonspor -:- SC Heerenveen
23:00 Real Betis -:- Besiktas
23:30 FC Porto -:- Deportivo La Coruna
23:30 Perugia -:- SPAL 2013
23:30 Lyon -:- Montpellier

Colombia - Primera A Clausura
05:35 Deportivo Cali -:- Tigres FC
05:45 Bucaramanga -:- Atletico Huila
00:00 Patriotas -:- Deportivo Pasto
02:00 Atletico Junior -:- Atletico Nacional

Costa Rica - Primera Division Apertura
03:00 Universidad de Costa Rica -:- C.S. Cartagines
07:00 Club Sport Herediano -:- Guadalupe FC
22:00 Deportivo Saprissa -:- Deportiva Carmelita
22:00 Grecia -:- LD Alajuelense
02:00 Limon -:- AD Municipal Liberia
02:30 Santos de Guapiles -:- Municipal Perez Zeledon

Croatia - 1. Division
22:00 Cibalia -:- Hajduk Split
00:00 Osijek -:- Dinamo Zagreb

Czech Republic - 1. Division
20:00 Slovan Liberec -:- Zlin
20:00 Mlada Boleslav -:- Sigma Olomouc
22:00 Sparta Prague -:- Bohemians 1905

Czech Republic - FNL
20:00 FC Vlasim -:- Sokolov
20:00 FK Varnsdorf -:- Trinec

Denmark - Superligaen
17:00 FC Midtjylland -:- Randers FC
19:00 FC Nordsjaelland -:- AaB
21:00 Broendby IF -:- Lyngby

Denmark - 1. Division
16:45 Thisted -:- Viborg
16:45 HB Koege -:- Vejle Boldklub
16:45 Brabrand -:- FC Roskilde
16:45 Nykoebing FC -:- Skive
19:00 Vendsyssel FF -:- Fremad Amager

Ecuador - Serie A - Clausura
22:00 Universidad Catolica -:- El Nacional
22:00 Deportivo Cuenca -:- Barcelona SC
00:00 CSD Macara -:- Delfin
02:00 Emelec -:- LDU de Quito

El Salvador - Primera Division - Apertura
04:00 Santa Tecla FC -:- CD FAS
05:00 CD Aguila -:- CD Sonsonate
06:00 Isidro Metapan -:- Pasaquina
02:00 Municipal Limeno -:- CD Chalatenango
02:00 CD Audaz -:- Firpo
02:15 Alianza FC -:- CD Dragon

International - European Championships Final Stage
21:00 Austria -:- Spain
23:45 England -:- France

Finland - Ykkonen
19:00 TPS -:- OPS

Georgia - Erovnuli Liga
19:00 Dila Gori -:- Dinamo Batumi
21:00 FC Shukura Kobuleti -:- Torpedo Kutaisi

Germany - 2. Bundesliga
16:30 Nuernberg -:- Kaiserslautern
18:30 Holstein Kiel -:- Sandhausen
18:30 FC Heidenheim -:- Erzgebirge Aue
18:30 Dynamo Dresden -:- Duisburg

Germany - 3. Liga
17:00 Wuerzburger Kickers -:- Werder Bremen II

Germany - Regionalliga Bayern
17:00 FC Unterfoehring -:- Bayern Munich II

Germany - Regionalliga North
17:00 Eintracht Norderstedt -:- Hamburger SV II
17:00 Altonaer FC 93 -:- TSV Havelse
18:00 FC Germania Egestorf-Langreder -:- Eutin 08

Germany - Regionalliga Northeast
14:15 FC Oberlausitz Neugersdorf -:- Budissa Bautzen
16:00 VSG Altglienicke -:- VfB Auerbach

Pst
16:30 FSV Wacker Nordhausen -:- Germania Halberstadt
16:30 FSV Luckenwalde -:- BFC Dynamo
16:30 FSV Union Fuerstenwalde -:- Berliner AK 07
16:30 Babelsberg -:- Hertha Berlin II
16:30 TSG Neustrelitz -:- Energie Cottbus

Germany - Regionalliga Southwest
17:00 Mainz 05 II -:- FSV Frankfurt

Germany - Regionalliga West
17:00 Borussia Dortmund II -:- RW Essen

Guatemala - Liga Nacional Apertura
22:00 CSD Municipal -:- Club Xelaju
22:00 Siquinala -:- Sanarate
22:30 Antigua Guatemala -:- Deportivo Marquense
23:00 Deportivo Malacateco -:- CD Suchitepequez
01:30 Guastatoya -:- Coban Imperial

Hungary - NB I
21:00 Vasas Budapest -:- Puskas FC Academy
21:00 Videoton FC -:- Ujpest
21:00 Ferencvaros -:- Mezokovesd SE

Iceland - Urvalsdeild
22:00 IBV Vestmannaeyjar -:- Stjarnan

Indonesia - Liga 1
13:00 Sriwijaya FC -:- Persipura Jayapura
16:30 Arema -:- Pusamania Borneo
16:30 PS TNI -:- Semen Padang

Ireland - Premier Division
21:00 Derry City -:- Limerick

Italy - Coppa Italia
19:00 Renate -:- Siracusa Calcio
19:30 ASD Trastevere -:- Reggiana
20:00 Virtus Francavilla -:- Imolese Calcio
21:00 Vicenza -:- Pro Piacenza
21:30 Piacenza -:- Massese
23:00 Siracusa Calcio -:- Renate
23:30 Giana Erminio -:- AlbinoLeffe
23:30 Gubbio -:- Monterosi
23:30 Lecce -:- Ciliverghe Mazzano
23:30 Livorno -:- FeralpiSalo
23:30 Matera -:- Casertana
23:30 Calcio Padova -:- Rende
23:30 Pisa -:- Varese
23:30 Pordenone Calcio -:- Matelica
23:30 Sambenedettese -:- Lucchese
23:30 Trapani -:- Paganese
23:30 Cosenza -:- Alessandria
23:45 Juve Stabia -:- Bassano Virtus

Japan - J. League
14:30 Vegalta Sendai -:- Kashiwa Reysol
14:30 Sanfrecce Hiroshima -:- Sagan Tosu
15:00 FC Tokyo -:- Albirex Niigata

Japan - J. League 2
14:00 FC Gifu -:- Thespakusatsu Gunma
14:00 Fagiano Okayama FC -:- V-Varen Nagasaki
15:00 Roasso Kumamoto -:- Nagoya Grampus Eight

Kazakhstan - Premier League
17:00 Okzhetpes Kokshetau -:- Kaisar Kyzylorda
18:00 Akzhaiyk Uralsk -:- Irtysh Pavlodar
20:00 Aktobe -:- Kairat Almaty

Latvia - Virsliga
19:00 FS Metta/LU -:- FK Spartaks
21:00 Riga FC -:- Ventspils

Mexico - Liga MX Apertura
03:00 Queretaro FC -:- Lobos de la BUAP
03:00 Cruz Azul -:- CD Guadalajara
05:00 Monterrey -:- Veracruz
05:06 Pachuca -:- CF America
07:00 Necaxa -:- Tijuana
22:00 Toluca -:- Leon

Moldova - National Division
20:00 FC Spicul Chiscareni -:- FC Zaria
20:00 Dacia Chisinau -:- Speranta
21:00 Zimbru -:- FC Milsami Orhei

Nigeria - Professional Football League
20:00 Enugu Rangers -:- Rivers United FC
20:00 Katsina United -:- ABS FC
20:00 Remo Stars -:- MFM FC
20:00 Enyimba -:- Kano Pillars
20:00 Plateau United -:- Shooting Stars
20:00 Gombe United -:- Lobi Stars
20:00 Abia Warriors -:- Ifeanyi Ubah United
20:00 Nasarawa United -:- Niger Tornadoes
20:00 El Kanemi Warriors -:- Akwa United
20:00 Wikki Tourist -:- Sunshine Stars

Norway - 1. Divisjon
18:00 Sandnes -:- Start
21:00 Arendal Fotball -:- Aasane
21:00 Elverum -:- Floroe
21:00 Fredrikstad -:- Stroemmen
21:00 Kongsvinger -:- Ull/Kisa
21:00 Levanger -:- Jerv
21:00 Ranheim -:- Tromsdalen

Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:00 General Diaz -:- Sol de America
02:10 Cerro Porteno -:- Sportivo Trinidense

Peru - Primera Division - Apertura
03:45 Academia Cantolao -:- CD UT Cajamarca
06:00 Universitario de Deportes -:- Ayacucho FC
21:00 Juan Aurich -:- FBC Melgar
23:15 Sport Huancayo -:- Real Garcilaso
01:30 Deportivo Municipal -:- Alianza Lima

Poland - Ekstraklasa
18:30 Arka Gdynia -:- Wisla Plock
18:30 Pogon Szczecin -:- Jagiellonia Bialystok
21:00 Lech Poznan -:- Piast Gliwice

Poland - 1. Division
22:47 Wigry Suwalki -:- GKS Tychy 71

Poland - 2. Division
20:00 Stal Stalowa Wola -:- Gryf Wejherowo
20:00 Olimpia Elblag -:- KS Legionovia Legionowo

Portugal - League Cup
20:00 Moreirense -:- Aves
20:00 Oliveirense -:- Santa Clara
20:00 Arouca -:- Pacos de Ferreira
20:00 Uniao da Madeira -:- Gil Vicente
22:00 Vitoria de Setubal -:- Tondela

Romania - Liga I
20:00 FC Viitorul Constanta -:- Dinamo Bucuresti
23:00 FC FCSB -:- CS Universitatea Craiova

Russia - Premier League
17:00 Amkar -:- FC Rostov
19:30 Lokomotiv Moscow -:- Anzhi Makhachkala
22:00 Tosno -:- Zenit St. Petersburg

Russia - National Football League
15:00 Sibir Novosibirsk -:- Fakel
17:00 Tom Tomsk -:- Avangard Kursk
17:00 Tyumen -:- FC Rotor Volgograd
18:00 Khimki -:- Krylya Sovetov Samara
18:00 Shinnik Yaroslavl -:- Luch Energiya Vladivostok
18:00 Dinamo St Petersburg -:- Kuban Krasnodar
18:00 FC Tambov -:- FC Yenisey Krasnoyarsk
19:00 FC Orenburg -:- Zenit St. Petersburg II
20:00 FC Volgar -:- Olimpiec Nizhny

Scotland - League Cup Grp. C
19:00 Dundee FC -:- Dundee United

Serbia - Super Liga
22:00 Rad Beograd -:- FK Crvena Zvezda

Slovakia - Super Liga
22:00 Ruzomberok -:- FK Senica

Slovenia - Prva Liga
19:50 Olimpija Ljubljana -:- Aluminij
21:00 Ankaran Hrvatini -:- Domzale
23:00 NK Celje -:- Gorica

South Korea - K. League Challenge
15:00 Seoul E-Land FC -:- Ansan Greeners

Sweden - Allsvenskan
18:00 Oestersunds FK -:- Halmstads BK
18:00 IFK Gothenburg -:- IFK Norrkoeping
20:30 AIK -:- Kalmar FF

Sweden - Superettan
20:00 Oesters IF -:- Aatvidaberg
22:00 Falkenbergs FF -:- Varbergs BoIS FC

Switzerland - Super League
19:00 Basel -:- Luzern
19:00 FC Zuerich -:- Thun
19:00 Lausanne -:- Sion

Switzerland - Challenge League
19:00 FC Vaduz -:- Servette

Thailand - Thai League
16:00 Muang Thong United -:- Super Power Samut Prakan FC
16:00 Siam Navy FC -:- Sukhothai FC
17:00 Nakhon Ratchasima FC -:- Sisaket FC
17:00 Port FC -:- Chiangrai United

Ukraine - Premier League
19:00 Mariupol -:- Chernomorets Odessa
21:30 FC Olexandria -:- Zorya
21:30 Olimpik Donetsk -:- Veres Rivne

USA - Major League Soccer
04:30 New England Rev. -:- Philadelphia Union
04:30 New York Red Bulls -:- Montreal Impact
05:00 FC Dallas -:- Vancouver Whitecaps
05:00 Minnesota United -:- DC United
05:00 Sporting Kansas City -:- Chicago Fire
05:00 Houston Dynamo -:- Portland Timbers
05:00 Real Salt Lake -:- Columbus Crew
05:00 San Jose Earthquakes -:- Colorado Rapids
07:00 LA Galaxy -:- Seattle Sounders FC
23:00 Toronto FC -:- New York City FC

USA - NASL Fall Season
04:00 New York Cosmos -:- Miami FC
04:30 North Carolina FC -:- Puerto Rico FC
01:00 FC Edmonton -:- Indy Eleven

USA - USL
04:00 Charleston Battery -:- Orlando City B
04:00 FC Cincinnati -:- Rochester Rhinos
04:00 Richmond Kickers -:- Saint Louis FC
04:00 Ottawa Fury -:- Toronto FC II
04:30 Louisville City FC -:- New York Red Bulls II
04:30 Tampa Bay Rowdies -:- Pittsburgh Riverhounds
05:00 Colorado Springs Switchbacks FC -:- Seattle Sounders FC II
05:00 Orange County SC -:- Vancouver Whitecaps II
08:00 Phoenix Rising FC -:- San Antonio FC
08:00 Portland Timbers II -:- Rio Grande Valley FC
02:00 Swope Park Rangers -:- Reno 1868 FC

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah