bets60.com-Ən güvənli və qazandıran mərc saytı
Gezmeli.az - Gezilecek yerler
Go Travel - Dubay turları, İstanbul turları
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

International - African Nations Championship Grp. A
22:00, Mauritania 0:1 Guinea
22:00, Sudan 0:0 Morocco

Australia - A-League
11:05, Melbourne City FC 5:0 Adelaide United

Belgium - First Division A
16:30, Royal Antwerp 2:2 Club Brugge
20:00, Genk 0:1 Anderlecht
22:00, Gent 3:0 Lokeren

Belgium - First Division B 2nd Stage
18:00, Tubize 0:1 Oud-Heverlee

Brazil - Paulista
02:00, Ferroviaria 1:1 Ituano FC
22:00, Botafogo SP 0:1 Palmeiras
00:30, Sao Caetano 0:4 Corinthians
00:30, Santo Andre 1:1 Red Bull Brasil
00:30, Ponte Preta 0:1 Linense

International - Club Friendlies
04:10, San Lorenzo 4:2 Gimnasia LP
14:00, FK Akhmat -:- Jagiellonia Bialystok
17:10, Slavia Sofia 1:3 FK Akhmat
18:00, CSKA Moscow 0:0 Vaalerenga
18:05, Levski Sofia 3:0 Wolfsberger AC

Costa Rica - Primera Division Clausura
05:00, Club Sport Herediano 1:0 Deportivo Saprissa
00:00, Deportiva Carmelita 0:1 Municipal Perez Zeledon
00:00, Grecia 0:0 Santos de Guapiles
00:00, AD Municipal Liberia 3:1 Limon
01:00, C.S. Cartagines 1:1 LD Alajuelense

Cyprus - 1. Division
16:00, Nea Salamis 3:0 Pafos FC
17:00, APOEL Nicosia 3:1 AEK Larnaca
19:00, Aris Limassol 0:1 Apollon Limassol

Egypt - Premier League
20:00, Al Ahly 2:1 Misr El-Maqasa

El Salvador - Primera Division - Clausura
04:00, Isidro Metapan 0:1 Alianza FC
04:00, CD Sonsonate 1:1 CD Dragon
00:00, CD Aguila 0:0 Santa Tecla FC
00:00, CD Audaz 0:0 CD Chalatenango
00:00, Municipal Limeno 0:0 Firpo

England - Premier League
19:00, Southampton 1:1 Tottenham Hotspur

Finland - Cup Grp. B
18:00, SJK 4:0 PK Keski-Uusimaa

Finland - Cup Grp. E
19:00, IFK Mariehamn 4:0 Honka (A)

France - Ligue 1
17:00, Nice 1:0 Saint-Etienne
19:00, Monaco 3:1 Metz
23:00, Lyon 2:1 Paris Saint Germain

Germany - 1. Bundesliga
17:30, Bayern Munich 4:2 Werder Bremen
20:00, Schalke 04 1:1 Hannover 96

Germany - 3. Liga
16:00, Meppen 2:0 PreuŸen Muenster
16:00, Werder Bremen II 0:1 Wuerzburger Kickers

Greece - Super League
16:00, PAOK Thessaloniki FC 3:0 Apollon Smirnis
18:15, Lamia 1:0 Asteras Tripolis
18:15, Panetolikos 1:1 Panionios
18:15, PAS Giannina 2:2 Atromitos
20:30, Olympiacos 3:0 Xanthi

Greece - Football League
16:00, Panegialios 0:4 Kissamikos FC
16:00, Anagennisi Karditsas 2:0 Aiginiakos FC
16:00, OFI Crete 3:1 Apollon Pontou
16:00, Acharnaikos FC 0:3 Panachaiki
16:00, Veria FC 0:2 Ergotelis
16:00, AE Sparti 1:0 Kallithea
16:00, Doxa Dramas 2:2 Apollon Larissa
16:00, Panserraikos FC 1:1 Trikala

Guatemala - Liga Nacional Clausura
05:00, Deportivo Marquense 2:1 Sanarate
05:30, Club Xelaju 1:2 Coban Imperial
20:00, CSD Municipal 1:1 CSD Comunicaciones
20:00, CD Suchitepequez 2:3 Deportivo Petapa
20:30, Antigua Guatemala 3:1 Siquinala
23:30, Guastatoya 3:0 Deportivo Malacateco

Honduras - Liga Nacional - Clausura
02:00, CD Olimpia 1:0 CD Real Sociedad
04:00, Real Espana 1:0 CD Vida
04:15, Honduras Progreso 4:3 Juticalpa
00:00, Lobos UPNFM 1:2 CD Motagua
00:00, Platense FC 2:4 CD Marathon

India - I-League
11:30, East Bengal Club 0:2 Mohun Bagan

India - Indian Super League
15:00, Jamshedpur 3:2 Delhi Dynamos FC
17:30, Kerala Blasters FC 1:2 FC Goa

Israel - Ligat HaAl
20:00, Maccabi Petach Tikva 1:1 Maccabi Netanya
21:30, Maccabi Tel Aviv 3:1 Hapoel Ashkelon

Italy - Serie A
14:30, Atalanta 0:1 SSC Napoli
17:00, Bologna 3:0 Benevento
17:00, Lazio 5:1 ChievoVerona
17:00, Hellas Verona 0:3 Crotone
17:00, Sampdoria 3:1 Fiorentina
17:00, Udinese 1:1 SPAL 2013
17:00, Sassuolo 1:1 Torino
20:00, Cagliari 1:2 AC Milan
22:45, Inter 1:1 Roma

Italy - Serie B
17:00, Brescia 2:3 Avellino

Italy - Serie C Grp. A
16:30, Pistoiese 1:0 Arezzo
16:30, Prato 2:0 Cuneo
16:30, Pisa 1:0 Monza
16:30, Giana Erminio 3:1 Pontedera
16:30, Alessandria 1:0 Pro Piacenza

Italy - Serie C Grp. B
20:30, Modena -:- Reggiana

Italy - Serie C Grp. C
16:30, Racing Fondi 2:2 Virtus Francavilla
16:30, Sicula Leonzio 1:0 Trapani
16:30, Lecce 1:1 Catania
16:30, Akragas 2:3 Monopoli
18:30, Juve Stabia 1:1 Catanzaro
18:30, Reggina 1:0 Paganese
22:30, Casertana 1:2 Fidelis Andria
22:30, Cosenza 2:1 Matera

Mexico - Liga MX Clausura
02:00, Queretaro FC 0:0 Tigres
02:00, Cruz Azul 0:0 Leon
04:00, Monterrey 0:0 Tijuana
04:06, Pachuca 3:1 Lobos de la BUAP
06:00, Necaxa 1:3 CD Guadalajara
21:00, Pumas 0:0 CF America

Morocco - Botola Pro
15:00, Wydad Casablanca -:- Rapide Club Oued Zem
15:00, RSB Berkane -:- Hassania Agadir
15:00, Racing de Casablanca -:- Ittihad Tanger
15:00, OCK Khouribga -:- KACM
15:00, MAT Tetouan -:- Chabab Atlas Khenifra
15:00, FAR Rabat -:- Raja Casablanca
15:00, Difaa El Jadida -:- FUS Rabat
15:00, Chabab Rif Al Hoceima -:- Olympic Club de Safi

Netherlands - Eredivisie
14:30, Sparta Rotterdam 2:3 Excelsior
16:30, Willem II 1:1 FC Groningen
16:30, Ajax 2:0 Feyenoord
18:45, Heracles 1:2 PSV Eindhoven

Nigeria - Professional Football League
18:00, Katsina United 2:0 Enyimba
18:00, Ifeanyi Ubah United 2:0 Kwara United
18:00, Wikki Tourist 1:0 Niger Tornadoes
18:00, Akwa United 2:0 Yobe Desert Stars
18:00, Lobi Stars 1:0 Go Round
18:00, Heartland Owerri 0:1 Enugu Rangers
18:00, Nasarawa United 2:0 Sunshine Stars
18:00, Rivers United FC 2:1 Kano Pillars
18:00, Abia Warriors 1:0 Plateau United
18:00, El Kanemi Warriors 3:1 MFM FC

Portugal - Primeira Liga
19:00, Aves 0:2 Pacos de Ferreira
19:00, Feirense 1:0 Moreirense
21:00, Rio Ave 2:0 Boavista
23:15, Vitoria de Guimaraes 3:1 Estoril

Portugal - Segunda Liga
14:15, Real SC 3:1 Uniao da Madeira
18:00, Braga B 0:3 Academica
18:00, FC Porto B 1:1 Arouca
18:00, Varzim 1:1 Leixoes
18:00, Sporting Covilha 1:0 Santa Clara
19:00, Famalicao 1:2 Penafiel

Scotland - FA Cup
17:05, Hearts 1:0 Hibernian

South Africa - Premier Soccer League
16:30, Baroka FC 1:2 Kaizer Chiefs
16:30, Chippa United 0:0 Lamontville Golden Arrows

Spain - Primera Division
14:00, Alaves 2:2 Leganes
18:15, Real Madrid 7:1 Deportivo La Coruna
20:30, Real Sociedad 1:2 Celta Vigo
22:45, Real Betis 0:5 Barcelona

Spain - Segunda Division
14:00, Alcorcon 1:0 Cadiz
18:00, Osasuna 2:1 Leonesa
20:00, Gimnastic 1:2 Reus
20:00, Numancia 0:0 Rayo Vallecano
22:00, Tenerife 1:3 Barcelona B

Spain - Segunda B Grp. I
14:00, AD Union Adarve 1:0 Celta Vigo B
14:00, RC Deportivo Fabril 1:1 Racing de Ferrol
14:00, Atletico Madrid B 2:1 Valladolid B
18:30, Navalcarnero 1:0 Fuenlabrada
18:45, Coruxo F.C. 1:2 Rayo Majadahonda
19:00, Gimnastica Segoviana 1:2 Rapido de Bouzas
19:00, Guijuelo 2:1 Toledo
19:00, CF Talavera de la Reina 2:1 San Sebastian de los Reyes
19:00, Pontevedra 2:0 Cerceda
20:00, Ponferradina 3:2 Real Madrid Castilla

Spain - Segunda B Grp. II
13:30, Osasuna B 0:1 Burgos CF
14:00, Tudelano 1:1 SD Amorebieta
14:00, CD Lealtad 2:1 Caudal Deportivo
19:00, Mirandes 0:1 Racing Santander
19:00, Logrones 1:1 Barakaldo

Spain - Segunda B Grp. III
14:00, Valencia B 1:1 Pena Dep. Santa Eulalia
14:00, Mallorca 3:2 Atletico Baleares
14:00, SD Formentera 0:1 Atletico Saguntino
14:00, Villarreal B 5:0 Ontinyent
14:00, Ebro 0:0 Llagostera
18:30, UE Olot 2:0 Badalona
19:00, Elche 5:1 Deportivo Aragon
19:00, Lleida Esportiu 1:1 CF Peralada
19:00, Sabadell 1:1 Hercules
20:00, UD Cornella 0:1 Alcoyano

Spain - Segunda B Grp. IV
14:00, Linense 2:0 Lorca Deportiva
14:00, Melilla 2:0 Cartagena
14:00, UCAM Murcia 0:1 Futbol Club Jumilla
14:00, Villanovense 0:0 Las Palmas B
14:00, Marbella FC 1:1 Extremadura
18:00, Cordoba B 0:3 San Fernando CD
19:00, Recreativo Huelva 2:0 CD Badajoz
19:00, CD El Ejido 2012 0:2 Real Murcia
19:00, Merida 0:2 Granada B
19:00, Ecija 2:1 Betis Deportivo Balompie

Tunisia - Ligue I
15:00, Ben Guerdane 2:2 Esperance
16:00, AS Gabes 0:2 Etoile du Sahel
16:00, Club Olympique de Medenine 0:3 Stade Gabesien
16:00, Club Africain 4:1 US Monastir
16:00, Etoile Metlaoui 0:0 JS Kairouanaise
17:00, CS Sfaxien 4:1 Stade Tunisien

Turkey - Super Lig
13:30, Sivasspor 1:1 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
13:30, Konyaspor 2:2 Trabzonspor
16:00, Bursaspor 0:3 Istanbul Basaksehir
19:00, Antalyaspor 1:2 Besiktas

Turkey - 1. Lig
13:00, Umraniyespor 7:0 Gaziantepspor
13:00, Erzurum BB 0:0 Ankaragucu
15:30, Giresunspor 0:2 Boluspor
15:30, Manisaspor 0:3 Rizespor
18:00, Altinordu 2:1 Elazigspor

U.A.E. - Arabian Gulf League
16:10, Al-Ain 6:2 Hatta
18:45, Shabab Al-Ahli Dubai FC 1:2 Ajman

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah