GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI
Gezmeli.az - Gezilecek yerler
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

International - UEFA Super Cup
23:00, Real Madrid 2:4 Atletico Madrid

Sweden - Cup
20:00, Karlstad BK 1:0 Gefle

USA - Major League Soccer
06:30, LA Galaxy 2:2 Colorado Rapids

Brazil - Serie B
02:15, Brasil de Pelotas 1:1 Avai FC
04:30, Ponte Preta 3:1 Criciuma

International - Club Friendlies
18:05, Hertha Berlin 4:1 Hallescher FC
20:00, Hamburger SV 1:4 Bayern Munich
20:30, Barcelona 3:0 Boca Juniors

International - Copa Sudamericana
04:45, Nacional 1:0 Sol de America

Denmark - DBU Pokalen
20:30, Hvidovre 1:4 Fremad Amager

Egypt - Premier League
22:00, Nogoom FC 0:2 Al Mokawloon Al Arab

International - Friendlies U21
20:00, Moldova U21 1:0 Armenia U21

Japan - J. League
14:00, Vegalta Sendai 4:1 Shonan Bellmare
14:00, Cerezo Osaka 3:1 Shimizu S-Pulse
14:05, Urawa Red Diamonds 4:0 Jubilo Iwata
14:05, FC Tokyo 0:1 Kashiwa Reysol
14:05, Kawasaki Frontale 0:0 Sagan Tosu
14:05, Gamba Osaka 1:1 Consadole Sapporo
14:05, Vissel Kobe 1:1 Sanfrecce Hiroshima
14:05, V-Varen Nagasaki 1:2 Kashima Antlers
14:35, Yokohama F.Marinos 1:2 Nagoya Grampus Eight

Scotland - Challenge Cup
22:45, Elgin City 7:8 Arbroath
22:45, Dundee United 3:2 St.Johnstone U21
22:45, Cove Rangers 5:6 Montrose
22:45, East Kilbride 6:5 Spartans FC

Singapore - S.League
15:45, Young Lions 1:1 Brunei DPMM
15:45, Warriors FC 2:1 Tampines Rovers FC
15:45, Geylang International FC 1:5 Home United FC
15:45, Hougang United FC 1:2 Balestier Khalsa FC

Bolivia - Primera Division - Clausura
23:00, Jorge Wilstermann 3:2 Guabira

Bosnia-Herzegovina - Premier League
19:00, FK Mladost Doboj Kakanj 0:1 Siroki Brijeg
19:30, Sloboda Tuzla 1:0 FK Krupa
19:30, Radnik Bijeljina 0:0 Celik Zenica
19:30, GOSK Gabela 3:2 FK Tuzla City
22:15, Zeljeznicar 2:2 FK Sarajevo

China - Super League
14:00, Shanghai SIPG FC 3:1 Guangzhou R&F F.C.
15:35, Tianjin Quanjian 0:0 Tianjin Teda
15:35, Beijing Renhe 1:3 Changchun Yatai
15:35, Jiangsu Suning FC 0:0 Chongqing Lifan
15:35, Shandong Luneng 3:1 Hebei CFFC
16:00, Henan Jianye 0:5 Guangzhou Evergrande
16:00, Shanghai Shenhua 3:1 Guizhou Hengfeng

China - China League
15:30, Yanbian 1:0 Dalian Transcendence
15:30, Shijiazhuang Ever Bright 2:3 Shanghai Shenxin
15:30, Heilongjiang Lava Spring FC 1:1 Qingdao Huanghai
15:30, Liaoning Hongyun 0:2 Wuhan Zall
15:30, Beijing BG 1:1 Shenzhen FC
15:35, Nei Mongol Zhongyou FC 1:0 Meizhou Meixian Techand
15:35, Zhejiang Greentown 2:2 Zhejiang Yiteng
16:00, Xinjiang Tianshan 3:2 Meizhou Hakka

El Salvador - Primera Division - Apertura
01:30, Municipal Limeno 1:1 Pasaquina

England - National League North
22:45, Darlington 1:1 Blyth Spartans

Germany - Regionalliga Bayern
17:00, FC Pipinsried 1:3 Bayern Munich II

Iceland - Cup
23:15, Stjarnan 2:0 FH Hafnarfjordur

Lithuania - A Lyga
19:00, Atlantas Klaipeda 0:1 FK Kauno Zalgiris

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 1
06:00, Puebla 1:1 Monterrey

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 3
04:00, Leon 2:1 Mineros de Zacatecas

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 4
06:00, Jaibos Tampico Madero 3:1 Necaxa

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 7
06:00, Veracruz 0:3 CF America

Mexico - Copa MX Apertura Grp. 8
04:00, CD Guadalajara 1:0 Alebrijes Oaxaca

Montenegro - 1. CFL
19:30, OFK Titograd 1:0 Buducnost Podgorica
19:30, Mornar 2:4 FK Lovcen
19:30, Grbalj Radanovici 0:1 Rudar Pljevlja
19:30, Zeta 1:3 FK Iskra
21:00, Sutjeska 2:1 Petrovac

Peru - Primera Division - Apertura
02:45, Sport Boys 1:0 Binacional
05:00, Alianza Lima 1:0 Ayacucho FC
00:30, Comerciantes Unidos 0:4 Academia Cantolao

Russia - PFL Zone East
14:00, Sakhalin 0:0 Irtysh
15:00, Sibir Novosibirsk II 3:1 Dinamo Barnaul

South Africa - Premier Soccer League
21:30, Orlando Pirates 0:1 Bidvest Wits

South Korea - K-League 1
14:00, Suwon Bluewings 1:2 FC Seoul
14:00, Pohang Steelers 5:2 Jeonbuk FC
14:00, Jeju United 2:3 Daegu FC
14:00, Jeonnam Dragons 0:1 Gangwon FC
14:30, Gyeongnam FC 3:3 Ulsan Hyundai
14:30, Incheon United 0:0 Sangju Sangmu

South Korea - K-League 2
14:00, Seoul E-Land FC 0:2 Daejeon Citizen

Denmark - 3F Ligaen
20:30, Odense Q 0:1 Ballerup-Skovlunde

Norway - Toppserien
21:00, Kolbotn 1:0 Lyn Fotball

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah