SPONSOR: Go Travel - Turizm Agentliyi
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

Algeria - Ligue 1
21:00, ES Setif 2:0 JS Saoura
21:00, USM El Harrach 1:1 CS Constantine
21:00, US Biskra 0:0 CR Belouizdad

Argentina - Superliga
03:05, Belgrano 0:0 Tigre
05:05, Patronato de Parana 2:1 Atletico Tucuman
22:05, Arsenal Sarandi 0:1 Temperley
22:05, Huracan 0:0 Union
00:15, Chacarita Juniors 0:1 Talleres
02:05, Velez Sarsfield 0:4 Boca Juniors

Argentina - Primera B Nacional
05:00, Atletico Rafaela 0:1 Los Andes
05:05, Deportivo Moron 1:3 Deportivo Riestra
05:30, Independiente Rivadavia 0:0 San Martin de Tucuman
21:05, Brown de Adrogue 1:0 Instituto
00:00, Ferro Carril Oeste 1:0 Almagro
02:05, Quilmes 1:0 Villa Dalmine

Argentina - Federal A Zona 4
00:00, Deportivo San Jorge Tucuman 1:1 Deportivo Mandiyu

Argentina - Primera B Metropolitana
04:00, CA Talleres Remedios de Escalada 2:1 Villa San Carlos
21:05, CA San Miguel -:- Atlanta
23:30, CA Defensores de Belgrano 0:1 CD UAI Urquiza
23:30, Sacachispas FC 2:3 CA Fenix

Austria - Bundesliga
19:00, Rapid Wien 4:2 Wolfsberger AC
21:30, Sturm Graz 0:0 Altach
21:30, SKN St. Poelten 1:1 Admira Moedling
21:30, LASK 2:2 Mattersburg

Azerbaijan - Premier League
18:30, Shabail 1:0 FC Kapaz
21:00, Zira 1:1 Inter Baku

Belarus - Premier League
20:00, BATE Borisov 6:0 FK Slutsk
21:00, Shakhtyor Soligorsk 4:0 Isloch

Belgium - First Division A
21:00, Genk 1:1 Oostende
23:00, Royal Excel Mouscron 3:2 Eupen
23:00, KV Mechelen 2:0 St.Truiden
23:30, Waasland-Beveren 1:2 Anderlecht

Belgium - First Division B 1st Stage
20:00, Cercle Brugge 4:0 Tubize
23:30, Lierse 2:1 Union St.-Gilloise

Bolivia - Primera Division - Clausura Adecuacion
00:00, Club Petrolero 4:3 Guabira
02:15, Nacional Potosi 2:3 Universitario

Bosnia-Herzegovina - Premier League
19:00, Celik Zenica 2:0 GOSK Gabela
19:00, Radnik Bijeljina 1:4 FK Sarajevo
20:00, Zrinjski Mostar 2:0 FK Mladost Doboj Kakanj
22:00, Sloboda Tuzla 1:0 Zeljeznicar

Brazil - Serie B
03:15, Juventude 0:0 Boa Esporte Clube
05:30, Londrina EC 1:1 Santa Cruz
05:30, Luverdense 0:0 Oeste FC
00:30, Figueirense 2:0 ABC
00:30, Nautico 0:1 Internacional
00:30, Goias 2:1 Paysandu
00:30, CRB 1:2 Criciuma

Bulgaria - First Professional League
17:30, Slavia Sofia 4:0 Vitosha Bistritsa
19:30, Pirin Blagoevgrad 1:2 Vereya
22:00, Cherno More Varna 0:0 Etar

International - CAF Champions League Final Stage
22:30, USM Alger 0:0 Ferrovi¡rio da Beira
23:00, Esperance 1:2 Al Ahly
01:00, Wydad Casablanca 4:2 Mamelodi Sundowns FC

Chile - Primera Division Torneo de Transicion
04:35, Colo Colo 3:0 San Luis
23:35, Antofagasta 0:0 Union Espanola
02:05, Universidad de Chile 2:2 Everton CD

China - Super League
12:30, Yanbian 1:0 Liaoning Hongyun
16:35, Shanghai Shenhua 3:1 Guangzhou R&F F.C.
16:35, Jiangsu Suning FC 0:1 Guizhou Hengfeng Zhicheng
16:35, Tianjin Teda 4:1 Tianjin Quanjian

China - China League
12:45, Shanghai Shenxin 2:4 Dalian Yifang
13:00, Baoding Yingli Yitong 1:1 Beijing BG
13:00, Yunnan Lijiang 1:1 Zhejiang Yiteng
16:00, Dalian Transcendence 0:3 Qingdao Huanghai
16:35, Hangzhou Greentown 1:1 Wuhan Zall
16:35, Nei Mongol Zhongyou FC 3:2 Shijiazhuang Ever Bright

Colombia - Primera A Clausura
05:45, Cortulua 1:3 CD Jaguares
00:00, Tigres FC 0:3 La Equidad
02:00, Independiente Medellin 1:2 Rionegro Aguilas

Croatia - 1. Division
20:00, Cibalia 1:2 Inter Zapresic
22:00, Slaven 1:1 Rijeka

Cyprus - 1. Division
20:00, Omonia Nicosia 2:2 Alki Oroklinis
21:00, AEL Limassol 1:1 Apollon Limassol
22:00, Nea Salamis 1:0 AEK Larnaca

Czech Republic - 1. Division
20:00, Zlin 1:1 Slavia Prague
20:00, Bohemians 1905 0:1 Jablonec
20:00, Sigma Olomouc 3:0 Dukla Praha
21:00, Mlada Boleslav 0:2 Viktoria Plzen

Czech Republic - FNL
13:15, Pardubice 3:1 Zizkov
19:30, Frydek-Mistek -:- Olympia Prague
21:00, Opava 3:1 FC Vlasim
21:05, Vitkovice 2:3 Trinec

Denmark - 3F Ligaen
16:00, Ballerup-Skovlunde 1:6 Fortuna Hjoerring
16:00, Vejle Boldklub 1:1 KoldingQ

Denmark - Superligaen
19:00, AC Horsens 2:0 FC Helsingoer
21:00, FC Koebenhavn 4:0 Silkeborg

Denmark - 1. Division Grp. 1
15:00, Damsoe -:- KoldingQ

Denmark - 2. Division Grp. 1
18:00, Hilleroed 3:1 B 93
18:00, Frem 4:3 AB
18:05, Skovshoved 3:0 Broenshoej

Denmark - 2. Division Grp. 2
17:00, Marienlyst 1:1 Naesby
17:00, Dalum 0:2 Middelfart G og BK
17:00, Greve 0:1 Kolding IF

Denmark - 2. Division Grp. 3
16:00, IF Lyseng 0:2 VSK Aarhus
16:00, Odder IGF 1:2 Kjellerup
18:00, FC Sydvest 05 2:1 Jammerbugt FC
18:00, Aarhus Fremad 0:2 Ringkoebing

Ecuador - Serie A - Clausura
21:30, Independiente del Valle 2:1 Clan Juvenil

Egypt - Premier League
18:00, Al Asyoty Sport 0:2 Ismaily SC
20:00, El Dakhleya 1:2 El Geish

El Salvador - Primera Division - Apertura
02:00, Pasaquina 3:3 Santa Tecla FC

England - Premier League
16:30, West Ham United 2:3 Tottenham Hotspur
19:00, Burnley 0:0 Huddersfield Town
19:00, Everton 2:1 AFC Bournemouth
19:00, Manchester City 5:0 Crystal Palace
19:00, Southampton 0:1 Manchester United
19:00, Stoke City 0:4 Chelsea
19:00, Swansea City 1:2 Watford
21:30, Leicester City 2:3 Liverpool

England - Championship
19:00, Bolton Wanderers 0:3 Brentford
19:00, Derby County 1:1 Birmingham City
19:00, Fulham 1:1 Middlesbrough
19:00, Leeds United 3:2 Ipswich Town
19:00, Norwich City 0:0 Bristol City
19:00, Preston North End 0:0 Millwall
19:00, Queens Park Rangers 0:0 Burton Albion
19:00, Reading 1:1 Hull City
19:00, Sunderland 1:2 Cardiff City
19:00, Wolverhampton Wanderers 2:1 Barnsley
21:30, Aston Villa 2:1 Nottingham Forest

England - League 1
19:00, Bristol Rovers 3:1 Blackpool
19:00, Charlton Athletic 1:1 Bury
19:00, Fleetwood Town 2:4 Southend United
19:00, Northampton Town 0:1 Bradford City
19:00, Oxford United 1:2 Walsall
19:00, Peterborough United 3:2 Wigan Athletic
19:00, Plymouth Argyle 0:3 Doncaster Rovers
19:00, Rochdale 3:0 Gillingham
19:00, Rotherham United 5:1 Oldham Athletic
19:00, Scunthorpe United 2:0 Portsmouth
19:00, Shrewsbury Town 1:1 Blackburn Rovers

England - League 2
19:00, Accrington Stanley 1:1 Cheltenham Town
19:00, Barnet 1:2 Crawley Town
19:00, Colchester United 1:2 Wycombe Wanderers
19:00, Coventry City 2:0 Exeter City
19:00, Crewe Alexandra 0:5 Carlisle United
19:00, Luton Town 1:0 Chesterfield
19:00, Mansfield Town 2:1 Cambridge United
19:00, Newport County 1:0 Grimsby Town
19:00, Notts County 4:1 Lincoln
19:00, Stevenage 2:1 Morecambe
19:00, Yeovil Town 1:1 Port Vale

England - National League
19:00, Aldershot Town 2:2 Leyton Orient
19:00, Boreham Wood 0:1 Ebbsfleet United
19:00, Chester FC 2:0 Maidenhead United
19:00, FC Halifax Town 2:1 Bromley
19:00, Guiseley 1:1 Dover
19:00, Hartlepool United 1:2 Eastleigh
19:00, Maidstone 2:2 Gateshead FC
19:00, Solihull Moors 2:2 Dagenham & Redbridge
19:00, Sutton United 3:2 Barrow
19:00, Torquay United 0:1 Macclesfield Town
19:00, AFC Fylde 1:2 Woking
19:00, Tranmere Rovers 0:1 Wrexham

England - National League North
19:00, Boston United 1:1 Darlington
19:00, Brackley Town 2:2 Curzon
19:00, Chorley 3:2 Telford
19:00, Gainsborough 0:1 Salford City
19:00, Harrogate 2:0 York City
19:00, Kidderminster Harriers 5:4 Blyth Spartans
19:00, Leamington 2:1 Bradford PA
19:00, Nuneaton Town 3:0 Southport
19:00, Spennymoor Town FC 2:1 Alfreton Town
19:00, Stockport 4:1 North Ferriby United

England - National League South
19:00, Bath City 0:0 Wealdstone
19:00, Braintree Town 5:0 Hungerford Town
19:00, Chippenham Town 5:1 Hemel Hempstead
19:00, East Thurrock United 1:2 Truro City
19:00, Eastbourne Borough 2:0 Oxford City
19:00, Hampton & Richmond 1:1 Concord Rangers
19:00, Havant and Waterlooville 2:3 Welling United
19:00, Poole Town FC 0:0 Chelmsford
19:00, Weston Super Mare 3:0 Dartford
19:00, Whitehawk 1:1 St.Albans
19:20, Bognor Regis Town 2:2 Gloucester City

Estonia - Meistriliiga
15:00, Levadia Tallinn 3:1 Tammeka
15:00, Paide Linnameeskond 4:2 Tulevik Viljandi
18:00, Nomme JK Kalju -:- Paernu Linnameeskond
18:00, JK Sillamae Kalev 1:2 Flora Tallinn
18:00, Nomme JK Kalju 6:0 Parnu JK Vaprus

Macedonia - Prva Liga
18:30, Renova 0:0 Shkupi

Finland - Cup Final Stage
19:00, SJK 0:1 HJK

France - Division 1
21:05, Rodez Aveyron 1:1 Guingamp

France - Ligue 1
20:00, Montpellier 0:0 Paris Saint Germain
23:00, Bordeaux 3:1 Guingamp
23:00, Caen 1:0 Amiens
23:00, Lyon 3:3 Dijon
23:00, Metz 0:1 Troyes

France - Ligue 2
18:00, Lorient 0:0 Nancy

France - National
18:35, Grenoble 0:2 Cholet

Georgia - Erovnuli Liga
17:30, Lokomotivi Tbilisi 3:0 Chikhura
21:00, Dila Gori 2:1 Samtredia

Germany - 1. Bundesliga
18:30, RasenBallsport Leipzig 2:1 Eintracht Frankfurt
18:30, Hoffenheim 2:0 Schalke 04
18:30, Werder Bremen 0:0 Freiburg
18:30, Mainz 05 1:0 Hertha Berlin
18:30, VfB Stuttgart 0:0 Augsburg
21:30, Borussia Dortmund 6:1 Borussia Moenchengladbach

Germany - 2. Bundesliga
16:00, St. Pauli 1:2 Fortuna Duesseldorf
16:00, Arminia Bielefeld 1:1 FC Heidenheim
16:00, Jahn Regensburg 2:1 Eintracht Braunschweig

Germany - 3. Liga
17:00, Carl Zeiss Jena 2:0 PreuŸen Muenster
17:00, FSV Zwickau 1:0 Werder Bremen II
17:00, Wehen 5:0 Sonnenhof Grossaspach
17:00, Unterhaching 4:0 Meppen
17:05, Osnabrueck 1:1 Wuerzburger Kickers
17:05, Hallescher FC 0:3 Chemnitzer FC
17:05, Fortuna Koeln 0:3 Sportfreunde Lotte

Germany - Regionalliga Bayern
16:00, FC Pipinsried 0:0 TSV Buchbach
17:00, Bayern Munich II 1:1 FC Memmingen
17:00, VfR Garching 2:1 SV Seligenporten
17:00, Ingolstadt II 2:1 Nuernberg II
17:00, Augsburg II 1:0 Burghausen
17:05, FC Unterfoehring 0:3 1860 Muenchen
17:10, VfB Eichst°µtt 1:1 1860 Rosenheim

Germany - Regionalliga North
16:00, Wolfsburg II 2:0 TSV Havelse
16:05, Hamburger SV II 3:1 St.Pauli II
18:00, VfV Hildesheim 1:1 BSV Rehden
18:00, Eutin 08 1:1 Hannover 96 II

Germany - Regionalliga Northeast
16:30, Berliner AK 07 0:1 Energie Cottbus

Germany - Regionalliga Southwest
17:00, Saarbruecken 2:2 FCA Walldorf
17:00, Ulm 2:0 SV Roechling
17:00, TSV Steinbach 1:0 Freiburg II
17:05, Hessen Kassel 1:4 Elversberg

Germany - Regionalliga West
17:00, SC Verl 3:1 Bonner SC
17:00, Westfalia Rhynern 1:4 FC Wegberg-Beeck
17:00, Wattenscheid 0:1 SC Wiedenbrueck
17:00, TuS Erndtebrueck 1:3 Fortuna Duesseldorf II
17:00, Viktoria Koeln 1904 0:0 KFC Uerdingen
17:00, SV Roedinghausen 6:0 FC Koeln II
18:00, Borussia Moenchengladbach II 1:1 RW Essen

Greece - Super League
18:00, Apollon Smirnis 0:1 Platanias
20:15, Atromitos 3:0 Lamia
22:30, Panetolikos 2:0 Panathinaikos

Hungary - NB I
21:00, Vasas Budapest -:- Haladas
21:00, Ferencvaros 2:0 Diosgyori VTK
21:00, Paksi SE 1:0 Balmazujvaros
21:00, Debrecen 3:0 Puskas FC Academy
21:15, Mezokovesd SE 2:4 Ujpest
23:30, Videoton FC 1:1 Budapest Honved

Iceland - 1. Deild
19:00, Fylkir 2:1 IR Reykjavik
19:00, HK Kopavogs 2:1 Keflavik
19:00, Leiknir Reykjavik 2:1 Grotta
19:00, Fram Reykjavik 0:4 Throttur Reykjavik
19:00, Selfoss 2:1 Haukar
19:15, UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur 0:3 Thor Akureyri

Israel - Ligat HaAl
20:00, Hapoel Ironi Akko 1:1 Bnei Yehuda Tel Aviv
21:00, Hapoel Raanana 0:3 Hapoel Ashkelon
21:15, FC Ashdod 0:3 Maccabi Netanya
22:30, Hapoel Haifa 1:1 Hapoel Beer Sheva

Italy - Serie A
18:00, Roma 3:1 Udinese
21:00, SPAL 2013 2:3 SSC Napoli
23:45, Juventus 4:0 Torino

Italy - Serie B
18:00, Bari 3:0 Ternana
18:00, Brescia 2:2 Foggia
18:00, Cremonese 0:0 Pescara
18:00, Empoli 0:1 Cittadella
18:00, Novara 1:2 Avellino
18:00, Perugia 1:0 Frosinone
18:00, Salernitana 2:0 Spezia
18:00, Entella 0:0 Carpi
18:00, Venezia 0:1 Parma Calcio 1913

Italy - Serie C Grp. C
17:30, Racing Fondi 0:1 Reggina
19:30, Casertana 0:1 Akragas
19:30, Bisceglie 1:1 Sicula Leonzio
19:30, Rende 0:1 Virtus Francavilla
19:30, Siracusa Calcio 4:2 Cosenza
23:30, Paganese 1:2 Juve Stabia
23:30, Monopoli 2:0 Matera
23:30, Catanzaro 1:3 Lecce
23:30, Catania 1:0 Fidelis Andria

Japan - J. League
10:00, Consadole Sapporo 2:2 Albirex Niigata
11:00, Shimizu S-Pulse 1:3 Sanfrecce Hiroshima
12:00, Urawa Red Diamonds 2:2 Sagan Tosu
12:00, Kashiwa Reysol 4:1 FC Tokyo
12:00, Jubilo Iwata 2:1 Omiya Ardija
14:00, Ventforet Kofu 3:2 Yokohama F.Marinos
15:00, Kashima Antlers 2:1 Gamba Osaka
15:00, Cerezo Osaka 1:4 Vegalta Sendai
15:00, Vissel Kobe 0:0 Kawasaki Frontale

Japan - J. League 2
10:00, Fagiano Okayama FC 0:1 Kamatamare Sanuki
11:00, Kyoto Sanga FC 0:0 Shonan Bellmare
12:00, Tokushima Vortis 2:2 Machida Zelvia

Jordan - Premier League
21:30, Al-Ahly 1:1 Mansheiat Bani Hasan
21:30, Ramtha SC 5:0 Al-Yarmouk

Kazakhstan - Premier League
14:00, FC Astana 2:0 Taraz

Latvia - Virsliga
19:00, RFS -:- SK Babite

Moldova - National Division
18:30, FC Sfintul Gheorghe 0:0 Zimbru
18:30, Dinamo-Auto 1:0 CS Petrocub
20:00, FC Sheriff 6:3 Dacia Chisinau

Morocco - Botola Pro
20:00, RSB Berkane 1:0 Olympic Club de Safi
20:00, Raja Casablanca 4:0 KACM
21:00, FAR Rabat -:- Wydad Casablanca
21:00, MAT Tetouan -:- FUS Rabat

Netherlands - Eredivisie
21:30, Willem II 1:2 SC Heerenveen
22:45, Feyenoord 0:2 NAC Breda
22:45, Heracles 2:1 Roda JC Kerkrade
23:45, ADO Den Haag 1:0 Sparta Rotterdam

N. Ireland - Premiership
19:00, Glenavon 3:0 Ards
19:00, Ballinamallard United 1:3 Ballymena United
19:00, Carrick Rangers 1:2 Cliftonville
19:00, Crusaders 1:1 Dungannon Swifts
19:00, Glentoran 0:0 Coleraine

Norway - Eliteserien
21:00, FK Haugesund 2:1 Viking

Norway - Toppserien
17:00, Vaalerenga 0:1 Avaldsnes
18:00, Kolbotn 0:1 Trondheims-Oern
20:00, Klepp 0:2 LSK Kvinner

Paraguay - Division Profesional - Clausura
03:00, General Diaz 1:1 Luqueno
05:10, Sportivo Trinidense 0:1 Rubio Nu

Peru - Primera Division - Clausura
22:30, Juan Aurich 1:1 Alianza Atletico
01:00, FBC Melgar 2:0 Ayacucho FC

Poland - Ekstraklasa
18:30, Termalica Nieciecza 2:1 Lechia Gdansk
21:00, Pogon Szczecin 1:2 Gornik Zabrze
23:30, Korona Kielce 2:1 Wisla Krakow

Poland - 1. Division
15:45, Odra Opole 1:0 Stal Mielec
19:00, Gornik Leczna 1:0 GKS Tychy 71
19:00, Puszcza Niepolomice 3:1 Stomil Olsztyn
19:00, Rakow Czestochowa 3:1 Bytovia Bytow
20:00, Chojniczanka Chojnice 0:0 Olimpia Grudziadz
21:00, Zaglebie Sosnowiec 0:1 Wigry Suwalki
22:00, Miedz Legnica 0:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala

Poland - 2. Division
18:00, Blekitni Stargard 2:0 Garbarnia
18:00, Stal Stalowa Wola 2:2 Radomiak Radom
18:05, GKS Jastrzebie 1:1 Wisla Pulawy
19:00, Gryf Wejherowo 2:2 Siarka Tarnobrzeg
19:00, Lodzki KS 1:2 Olimpia Elblag
20:00, GKS Belchatow 1:2 ROW Rybnik 1964
22:00, MKS Kluczbork 1:1 Rozwoj Katowice

Portugal - Primeira Liga
20:00, Estoril 0:2 Chaves
22:15, Moreirense 1:1 Sporting CP
00:30, Benfica 2:0 Pacos de Ferreira

Romania - Liga I
22:30, Concordia Chiajna 2:1 Sepsi OSK

Russia - Premier League
18:30, Dinamo Moscow 0:0 CSKA Moscow
21:00, Spartak Moscow 2:2 Anzhi Makhachkala

Russia - PFL Zone Center
17:00, Saturn Ramenskoye 4:1 Khimik Novomoskovsk
17:00, Metalurg Lypetsk -:- Yunost Moscow
18:00, Sokol Saratov 3:2 Strogino
18:00, Dinamo Briansk 4:0 FC Ryazan
20:00, Energomash Belgorod 2:0 Kaluga
21:00, Zorky Krasnogorsk 4:0 Zenit Penza

Russia - PFL Zone South
15:00, Akademia Rostov 1:0 Kuban Krasnodar II
17:00, FC Rotor Volgograd II -:- Chayka
18:00, Mashuk-KMV 2:2 Spartak Vladikavkaz
19:00, Afips Afipsky 1:0 Biolog Novokubansk
19:00, Druzhba 3:1 Angusht Nazran
20:00, Chernomorets Novorossiysk 2:0 SKA Rostov

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
16:00, FC Orenburg II 1:3 Neftekhimik

Russia - PFL Zone West
16:00, Znamya 0:3 Tekstilshchik
18:00, Luki-Energiya 0:1 Murom
18:05, Veles Moscow 2:1 CRFSO Smolensk
19:00, Lokomotiv-Kazanka Moscow 2:0 Dinamo St Petersburg II
19:00, Spartak Kostroma 2:1 FC Dolgoprudny

Saudi Arabia - Premier League
20:15, Al-Ettifaq 2:3 Al Shabab
20:15, Al Qadasiya 1:1 Al-Faisaly
22:20, Al-Raed 2:2 Al-Taawon

Scotland - Premiership
16:00, Rangers 0:2 Celtic
19:00, Kilmarnock 1:1 Dundee FC
19:00, Ross County 0:1 Hibernian
19:00, St.Johnstone 2:1 Hamilton Academical
20:00, Partick Thistle 1:1 Hearts

Scotland - Championship
19:00, Brechin City 0:3 Dunfermline Athletic
19:00, Dumbarton 2:1 Inverness CT
19:00, Dundee United 2:1 Greenock Morton
19:00, Falkirk 0:2 Livingston

Scotland - League One
19:00, Alloa Athletic 2:5 Albion Rovers
19:00, East Fife 3:0 Forfar Athletic
19:00, Queen's Park 0:2 Ayr United
19:00, Raith Rovers 2:0 Airdrieonians
19:00, Stranraer 2:6 Arbroath

Scotland - League Two
19:00, Clyde 1:1 Cowdenbeath
19:00, Edinburgh City 0:3 Peterhead
19:00, Elgin City 3:0 Montrose
19:00, Stenhousemuir 3:0 Berwick Rangers
19:00, Stirling Albion 3:2 Annan Athletic

Singapore - S.League
16:30, Hougang United FC 1:2 Brunei DPMM
16:30, Geylang International FC 1:3 Home United FC

Slovakia - Super Liga
20:00, Nitra 0:0 Ruzomberok
22:00, FK Senica 1:3 Spartak Trnava
22:00, Zlate Moravce 1:0 Zeleziarne Podbrezova

Slovenia - Prva Liga
17:00, ND Triglav 1:3 Ankaran Hrvatini
19:00, Gorica 2:1 Krsko Posavje
23:20, NK Celje 0:0 Olimpija Ljubljana

South Africa - Premier Soccer League
18:00, Baroka FC 2:2 Ajax Cape Town
21:00, Bidvest Wits 1:0 Orlando Pirates
23:00, Kaizer Chiefs 0:0 Lamontville Golden Arrows
23:15, AmaZulu FC 1:1 Platinum Stars

South Korea - K. League Classic
14:00, Incheon United 1:1 Suwon Bluewings
14:00, Ulsan Hyundai 1:0 Jeonnam Dragons
15:05, Sangju Sangmu 2:2 Jeju United

South Korea - K. League Challenge
15:00, Suwon City 3:2 Daejeon Citizen
15:00, FC Anyang 2:0 Ansan Greeners
15:00, Gyeongnam FC 2:1 Bucheon FC 1995

Spain - Primera Division
16:00, Atletico Madrid 2:0 Sevilla
19:15, Alaves 1:2 Real Madrid
21:30, Malaga 3:3 Athletic Bilbao
23:45, Girona 0:3 Barcelona

Spain - Segunda Division
19:00, Reus 0:0 Osasuna
21:00, Sporting Gijon 1:0 Lorca FC
21:00, Granada 3:1 Cordoba
23:00, Tenerife 4:0 Alcorcon

Spain - Segunda B Grp. I
19:00, Celta Vigo B 2:1 Rapido de Bouzas

Spain - Segunda B Grp. II
19:00, Arenas Getxo 1:1 Barakaldo
21:00, Real Sociedad B 0:1 Burgos CF

Spain - Segunda B Grp. III
21:00, Valencia B 2:2 Ontinyent

Sweden - Allsvenskan
17:00, Halmstads BK 2:1 IFK Norrkoeping

Sweden - Superettan
17:00, Degerfors 3:1 IK Frej Taeby
19:00, Brommapojkarna 3:1 Aatvidaberg
19:00, Varbergs BoIS FC 1:0 Dalkurd FF

Switzerland - Super League
22:00, Basel 1:0 FC Zuerich
22:00, Luzern 2:3 Lausanne

Switzerland - Challenge League
22:00, Aarau 0:0 FC Rapperswil-Jona

Thailand - Thai League
15:45, Bangkok United 4:0 Super Power Samut Prakan FC
16:00, Sukhothai FC 1:1 Bangkok Glass
17:00, Suphanburi FC 4:1 Sisaket FC
17:00, Police Tero FC -:- Chiangrai United
18:00, Siam Navy FC 1:2 Muang Thong United

Turkey - Super Lig
16:00, Konyaspor 2:0 Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
18:30, Genclerbirligi 1:0 Istanbul Basaksehir
21:30, Fenerbahce 2:1 Besiktas

Turkey - 1. Lig
17:00, Altinordu 3:0 Gaziantepspor
23:00, Manisaspor 1:2 Istanbulspor

U.A.E. - Arabian Gulf League
18:25, Hatta 0:3 Al-Ain
21:30, Ajman 1:3 Shabab Al-Ahli Dubai FC

Ukraine - Premier League
16:00, Zirka 2:4 Shakhtar Donetsk
21:30, Dynamo Kyiv 0:0 Veres Rivne

Uruguay - Primera Division Clausura
00:00, River Plate 3:1 Rampla Juniors
00:00, Liverpool FC 1:2 Boston River

USA - Major League Soccer
00:10, New York City FC 1:1 Houston Dynamo
02:10, New England Rev. 2:1 Toronto FC

USA - NWSL
00:30, Orlando Pride 0:0 Portland Thorns

USA - USL
06:00, Real Monarchs SLC 0:0 Orange County SC

Venezuela - Primera Division - Clausura
00:00, Deportivo Zulia 1:0 Aragua FC
02:00, Carabobo FC 1:0 Zulia

Wales - Premier League
18:30, Connah's Quay 1:0 Cardiff Met University
18:30, Prestatyn Town FC 0:0 Newtown
21:15, Aberystwyth 2:3 Bangor City

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah