Gece.az - Tanışlıq CHAT Söhbət
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları
Yenile

England - Premier League
17:30, AFC Bournemouth -:- Liverpool
20:00, Everton -:- Manchester United

England - FA Cup
16:00, Curzon -:- AFC Wimbledon
18:00, Millwall -:- Braintree Town
18:00, Bolton Wanderers -:- Sheffield United
18:00, Stourbridge -:- Northampton Town
18:00, Notts County -:- Peterborough United
18:00, Cambridge United -:- Coventry City
18:00, Bristol Rovers -:- Barrow
18:00, Woking -:- Accrington Stanley
18:00, Eastleigh -:- Halifax Town
19:00, Port Vale -:- Hartlepool United

France - Ligue 1
18:00, Rennes -:- Saint-Etienne
20:00, Marseille -:- Nancy
23:45, Nice -:- Toulouse

Germany - 1. Bundesliga
18:30, Darmstadt -:- Hamburger SV
20:30, Augsburg -:- Eintracht Frankfurt

Italy - Serie A
15:30, AC Milan -:- Crotone
18:00, Lazio -:- Roma
18:00, Pescara -:- Cagliari
18:00, Sampdoria -:- Torino
18:00, Sassuolo -:- Empoli
23:45, Fiorentina -:- Palermo

Netherlands - Eredivisie
15:30, ADO Den Haag -:- FC Utrecht
17:30, Feyenoord -:- Sparta Rotterdam
17:30, Willem II -:- FC Twente
19:45, Ajax -:- FC Groningen

Portugal - Primeira Liga
20:00, Moreirense -:- Nacional
20:00, Feirense -:- Arouca
22:00, Estoril -:- Belenenses
00:15, Vitoria de Guimaraes -:- Chaves

Russia - Premier League
17:00, Lokomotiv Moscow -:- Terek Grozny

Spain - Primera Division
15:00, Real Betis -:- Celta Vigo
19:15, Athletic Bilbao -:- Eibar
21:30, Alaves -:- Las Palmas
21:30, Sporting Gijon -:- Osasuna
23:45, Valencia -:- Malaga

Argentina - Primera Division
03:00, (Oyun Bitib) Godoy Cruz 1:2 Atletico Tucuman
03:00, (Oyun Bitib) Olimpo 1:2 San Lorenzo
00:00, Union -:- Rosario Central
00:00, Estudiantes -:- Talleres
01:00, Boca Juniors -:- Racing Club
01:00, Patronato de Parana -:- Velez Sarsfield
02:15, Belgrano -:- Temperley

Australia - A-League
10:00, Newcastle Jets -:- Sydney FC
12:00, Adelaide United -:- Wellington Phoenix

Austria - Bundesliga
19:30, Wolfsberger AC -:- Sturm Graz

Belgium - First Division A
17:30, Kortrijk -:- Anderlecht
21:00, Sporting Charleroi -:- Standard Liege
23:00, Genk -:- Lokeren

Bulgaria - First Professional League 1st Stage
17:00, Beroe -:- Neftochimic Burgas 1962
19:30, PFC CSKA-Sofia -:- Pirin Blagoevgrad

Croatia - 1. Division
18:00, Slaven -:- Hajduk Split
20:00, RNK Split -:- Osijek

Czech Republic - 1. Division
16:30, Dukla Praha -:- Slovacko
18:00, Mlada Boleslav -:- Pribram

Denmark - Superligaen
17:00, FC Nordsjaelland -:- OB
19:00, Esbjerg fB -:- Broendby IF
21:00, FC Midtjylland -:- AGF

Germany - 2. Bundesliga
16:30, Arminia Bielefeld -:- Bochum
16:30, Erzgebirge Aue -:- VfB Stuttgart
16:30, Wuerzburger Kickers -:- Fortuna Duesseldorf

Greece - Super League
17:00, Olympiacos -:- Levadiakos
19:15, AE Larissa -:- Atromitos
19:15, Xanthi -:- Asteras Tripolis
21:30, Panathinaikos -:- PAOK Thessaloniki FC

Israel - Ligat HaAl
21:00, Bnei Sakhnin -:- Hapoel Raanana
22:15, Bnei Yehuda Tel Aviv -:- Hapoel Tel Aviv

Italy - Serie B
18:00, Hellas Verona -:- Perugia

Mexico - Liga MX Apertura Playoff
05:00, (Oyun Bitib) Tigres 2:1 Leon

Poland - Ekstraklasa
18:30, Cracovia -:- Gornik Leczna
21:00, Jagiellonia Bialystok -:- Lech Poznan

Romania - Liga I
16:00, FC Voluntari -:- Astra Giurgiu
20:00, Tirgu Mures -:- Botosani
22:30, Steaua Bucuresti -:- Pandurii

Slovakia - Super Liga
18:20, Slovan Bratislava -:- Spartak Trnava
20:30, Zemplin Michalovce -:- Ruzomberok

Slovenia - Prva Liga
17:00, Krsko Posavje -:- Domzale
19:55, Radomlje -:- Olimpija Ljubljana

Spain - Segunda Division
15:00, Rayo Vallecano -:- Alcorcon
15:00, Girona -:- Levante
19:00, Real Oviedo -:- Gimnastic
21:00, Mallorca -:- Valladolid
21:00, Tenerife -:- Huesca
23:00, Reus -:- Cordoba

Switzerland - Super League
16:45, Lausanne -:- Grasshopper
16:45, Lugano -:- Thun
19:00, St. Gallen -:- Sion

Turkey - Super Lig
14:30, Alanyaspor -:- Konyaspor
17:00, Osmanlispor FK -:- Karabukspor
17:00, Gaziantepspor -:- Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
20:00, Kasimpasa -:- Galatasaray
20:00, Adanaspor -:- Genclerbirligi

Ukraine - Premier League
16:00, Olimpik Donetsk -:- Karpaty
19:00, Shakhtar Donetsk -:- Stal Kamianske
21:30, Zirka -:- FC Olexandria

Belgium - First Division B 2nd Stage
19:00, Roeselare -:- Lommel

Egypt - Premier League
16:45, Al Sharkeyah -:- El Entag El Harby
16:45, ENPPI -:- Petrojet
19:00, Al Masry -:- Aswan FC
22:00, Misr El-Maqasa -:- Al Ahly

Italy - Lega Pro Grp A
17:30, Giana Erminio -:- Pontedera
19:30, Alessandria -:- Viterbese
19:30, Arezzo -:- Lupa Roma
19:30, Piacenza -:- Racing Roma
23:30, Como -:- Pro Piacenza

Italy - Lega Pro Grp B
17:30, Alma Juventus Fano -:- Venezia
17:30, FeralpiSalo -:- US Ancona 1905
17:30, Gubbio -:- Reggiana
17:30, Maceratese -:- Sudtirol
17:30, Mantova -:- Santarcangelo
17:30, Calcio Padova -:- Pordenone Calcio
17:30, Sambenedettese -:- Modena
21:30, AlbinoLeffe -:- Lumezzane
21:30, Forli -:- Teramo

Norway - Tippeligaen Qualification
21:00, Stabaek -:- Jerv

Portugal - Segunda Liga
15:15, Famalicao -:- Aves
19:00, Academica -:- Braga B
19:00, Sporting Covilha -:- Varzim
19:00, Penafiel -:- Freamunde
19:00, Cova da Piedade -:- Gil Vicente
20:00, Olhanense -:- Leixoes
20:00, Uniao da Madeira -:- Santa Clara
21:00, FC Porto B -:- Benfica B

Serbia - Super Liga
16:00, Backa Backa Palanka -:- Cukaricki
16:00, Novi Pazar -:- FK Spartak Subotica
16:00, FK Radnik Surdulica -:- Rad Beograd
16:00, Radnicki Nis -:- Borac Cacak
16:00, Vozdovac -:- FK Crvena Zvezda
20:00, Vojvodina -:- Napredak
21:00, Partizan Beograd -:- Javor

Spain - Segunda B Group I
15:00, CD Lealtad -:- Leonesa
15:00, Valladolid B -:- Ponferradina
15:00, Osasuna B -:- Tudelano
19:00, Izarra -:- U. Mutilvera
20:00, CD Palencia Balompie -:- Caudal Deportivo
20:00, Racing Santander -:- Guijuelo
20:00, Pontevedra -:- CD Boiro
20:00, Racing de Ferrol -:- Coruxo F.C.
20:00, Burgos CF -:- UD Somozas

Spain - Segunda B Group II
15:00, Rayo Majadahonda -:- Zamudio SD
15:00, Fuenlabrada -:- Athletic Bilbao B
15:15, Toledo -:- Socuellamos
20:00, Real Union -:- Logrones
20:00, Real Sociedad B -:- San Sebastian de los Reyes
20:00, Albacete -:- Mensajero

Spain - Segunda B Group III
15:00, Villarreal B -:- Alcoyano
15:00, Hercules -:- Atletico Baleares
15:00, Atletico Saguntino -:- Mallorca B
15:00, Ebro -:- UD Cornella
15:00, AE Prat -:- Barcelona B
15:00, Badalona -:- Valencia B
20:00, CE L'Hospitalet -:- Sabadell

Spain - Segunda B Group IV
15:00, Cordoba B -:- La Hoya Lorca CF
15:00, Linares Deportivo -:- Melilla
15:00, Real Murcia -:- Atletico Sanluqueno CF
19:00, Futbol Club Jumilla -:- Cartagena
20:00, CD El Ejido 2012 -:- La Roda
20:00, Recreativo Huelva -:- Granada B
20:00, Linense -:- San Fernando CD
20:00, Villanovense -:- Marbella FC
20:00, Extremadura -:- Real Jaen
21:00, Atletico Mancha Real -:- Merida

Turkey - 1. Lig
14:00, Umraniyespor -:- Samsunspor
14:00, Boluspor -:- Balikesirspor
17:00, Elazigspor -:- Denizlispor
18:00, Giresunspor -:- Sivasspor
19:30, Goztepe -:- Yeni Malatyaspor

International - AFF Suzuki Cup Final Stage
15:30, Myanmar -:- Thailand

Argentina - Primera B Nacional
03:10, (Oyun Bitib) Chacarita Juniors 3:2 Flandria
03:30, (Oyun Bitib) Atletico Parana 0:0 Ferro Carril Oeste
02:00, Instituto -:- Juventud Unida Gualeguaychu

Argentina - Primera B Metropolitana
00:00, Tristan Suarez -:- Acassuso

Bolivia - Primera Division - Apertura
04:00, (Oyun Bitib) Jorge Wilstermann 2:2 Universitario
23:00, San Jose -:- Club Petrolero
23:00, Guabira -:- Oriente Petrolero
01:15, Real Potosi -:- The Strongest

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:00, FK Sarajevo -:- Radnik Bijeljina
19:00, Siroki Brijeg -:- FK Mladost Doboj Kakanj

Chile - Primera Division Apertura
19:00, Deportes Temuco -:- Universidad de Chile
00:00, Deportes Iquique -:- Universidad Catolica
00:00, Union Espanola -:- Antofagasta
00:00, Universidad de Concepcion -:- O'Higgins

Colombia - Primera A Clausura Final Stage
04:30, (Oyun Bitib) Atletico Nacional 3:0 Millonarios
00:00, Tolima -:- Patriotas

Costa Rica - Primera Torneo de Invierno Final Stage
02:00, LD Alajuelense -:- Santos de Guapiles

Cyprus - 1. Division
18:00, Ethnikos Achnas -:- Aris Limassol
18:00, Apollon Limassol -:- Anorthosis
20:00, Ermis Aradippou -:- AEL Limassol

Ecuador - Serie A - Clausura
21:00, Aucas -:- Deportivo Cuenca
21:00, El Nacional -:- LDU de Quito
21:00, Emelec -:- Universidad Catolica
21:00, River Plate -:- Delfin
21:00, Mushuc Runa -:- Barcelona SC
21:00, Fuerza Amarilla SC -:- Independiente del Valle

El Salvador - Primera Division - Apertura Final Stage
04:30, (Oyun Bitib) CD Sonsonate 1:0 Pasaquina
01:00, Alianza FC -:- Municipal Limeno

Macedonia - Prva Liga
16:00, FK Bregalnica Stip -:- Rabotnicki
16:00, KF Shkendija -:- Pelister
16:00, Shkupi Skopje -:- Makedonija GjP
16:00, FK Vardar Skopje -:- FK Sileks
16:00, Pobeda -:- Renova

Georgia - Umaglesi Liga EL Playoff
13:00, Dinamo Batumi -:- Torpedo Kutaisi
17:00, Dinamo Tbilisi -:- Saburtalo

Germany - 3. Liga
17:00, Sportfreunde Lotte -:- Duisburg
17:00, FSV Frankfurt -:- Magdeburg

Germany - Regionalliga North
17:00, Lupo-Martini Wolfsburg -:- Eintracht Norderstedt
17:00, ETSV Weiche Flensburg -:- Meppen
17:00, VfV Hildesheim -:- SV Drochtersen/Assel
17:00, SV Eichede -:- Hamburger SV II

Germany - Regionalliga Northeast
16:00, Pst FC Oberlausitz Neugersdorf -:- Hertha Berlin II
16:30, ZFC Meuselwitz -:- VfB Auerbach
16:30, FC Schoenberg 95 -:- FSV Union Fuerstenwalde
16:30, RasenBallsport Leipzig ll -:- TSG Neustrelitz
16:30, Lokomotive Leipzig -:- Berliner AK 07
16:30, FSV Wacker Nordhausen -:- Energie Cottbus

Germany - Regionalliga Southwest
17:00, Hoffenheim II -:- Elversberg

Germany - Regionalliga West
17:00, Wattenscheid -:- Alemannia Aachen
17:00, Bonner SC -:- RW Essen
17:00, Wuppertal -:- Fortuna Duesseldorf II

Greece - Football League
17:00, Anagennisi Karditsas -:- Apollon Smirnis
17:00, Panegialios -:- Agrotikos Asteras
17:00, AE Sparti -:- Aiginiakos FC
17:00, Panthrakikos Komotini -:- Kissamikos FC
17:00, Chania -:- Acharnaikos FC
17:00, Lamia -:- Panelefsiniakos

Guatemala - Liga Nacional Apertura Final Stage
06:00, 89' CSD Comunicaciones 1:0 Coban Imperial
22:00, Deportivo Malacateco -:- Guastatoya

Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Stage
01:00, Platense FC -:- Real Espana
02:00, CD Olimpia -:- CD Motagua

Hong Kong - First Division
09:30, Metro Gallery Sun Source -:- Wanchai

India - Indian Super League
17:30, Kerala Blasters FC -:- Northeast United FC

Indonesia - Soccer Championship A
13:00, Persela Lamongan -:- Madura United
15:30, Barito Putera -:- Persib Bandung

Japan - J. League 2 playoff
10:35, Cerezo Osaka -:- Fagiano Okayama FC

Japan - J. League 2 Qualification
07:35, 13' Zweigen Kanazawa 0:0 Tochigi SC

Luxembourg - National Division
18:30, FC Victoria Rosport -:- RM Hamm Benfica
19:00, Una Strassen -:- FC Jeunesse Canach
19:00, US Mondorf les Bains -:- Racing FC Union Luxembourg
19:00, UN Kaerjeng 97 -:- FC Differdange 03
19:00, CS Fola Esch -:- US Rumelange
20:00, F91 Dudelange -:- AS Jeunesse Esch
21:00, FC Progres Niedercorn -:- Union Titus Petange

Moldova - National Division
15:00, FC Academia Chisinau -:- Speranta
15:00, FC Milsami Orhei -:- FC Sheriff
15:00, Dacia Chisinau -:- CS Petrocub
15:00, Zimbru -:- FC Zaria

Montenegro - 1. CFL
16:00, FK Iskra -:- Mladost Podgorica

Morocco - Botola Pro
19:00, OCK Khouribga -:- Hassania Agadir
19:00, Chabab Rif Al Hoceima -:- KAC Kenitra
22:00, KACM -:- Olympic Club de Safi

Paraguay - Division Profesional - Clausura
03:15, (Oyun Bitib) Nacional 3:1 Rubio Nu
01:00, Libertad -:- Olimpia

Peru - Primera División Final Stage
22:00, FBC Melgar -:- Universitario de Deportes
01:00, Sporting Cristal -:- Deportivo Municipal

Portugal - Campeonato de Portugal grp. E
21:00, Sertanense -:- Naval

Portugal - Campeonato de Portugal grp. F
19:00, Alcanenense -:- Lusitania Lourosa

South Africa - Premier Soccer League
17:30, Bloemfontein Celtic -:- SuperSport United
17:30, Baroka FC -:- Maritzburg United

Spain - Tercera Division - Grp. 1
20:00, UD Barbadas -:- Castro CF

Switzerland - Challenge League
18:00, Aarau -:- Wohlen
18:00, Schaffhausen -:- Chiasso

Tunisia - Ligue I Group A
17:00, EO Sidi Bouzid -:- CA Bizertin
17:00, JS Kairouanaise -:- US Tataouine

Tunisia - Ligue I Group B
17:00, Esperance -:- Olympique de Beja
17:00, AS Gabes -:- Club Africain

Turkey - 3. Lig Grp. 2
18:00, Kemerspor 2003 -:- Kirikkalespor

U.A.E. - Arabian Gulf League
16:45, Al-Nasr SC -:- Hatta
16:50, Bani Yas -:- Al Ittihad Kalba
20:00, Al-Ain -:- Al-Wasl
20:00, Dibba Al Fujairah -:- Al-Dhafra

Uruguay - Primera Division
23:30, Defensor Sporting -:- Racing
23:30, Nacional -:- Juventud de las Piedras
23:30, Montevideo Wanderers -:- Villa Espanola
23:30, Fenix -:- Danubio
23:30, Liverpool FC -:- Plaza Colonia

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah