Gece.az - Tanışlıq CHAT Söhbət
LiveScores.Az - Live Soccer Scores

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları
Yenile

International - Copa Libertadores Qualification
04:00, (Oyun Bitib) The Strongest 5:0 Union Espanola

France - Ligue 1
22:00, (Oyun Bitib) Nantes 3:1 Dijon
23:45, (Oyun Bitib) Nice 2:1 Montpellier

Germany - 1. Bundesliga
23:30, (Oyun Bitib) Wolfsburg 1:2 Werder Bremen

Netherlands - Eredivisie
23:00, (Oyun Bitib) ADO Den Haag 1:1 FC Twente

Portugal - Primeira Liga
23:00, (Oyun Bitib) Vitoria de Guimaraes 1:0 Moreirense
01:00, 45' Benfica 1:1 Chaves

Spain - Primera Division
23:45, (Oyun Bitib) Las Palmas 0:1 Real Sociedad

Australia - A-League
12:55, (Oyun Bitib) Melbourne City FC 1:3 Sydney FC

Belgium - First Division A
23:30, (Oyun Bitib) Club Brugge 5:0 Zulte-Waregem

Bulgaria - First Professional League 1st Stage
19:30, (Oyun Bitib) Botev Plovdiv 0:2 Dunav Ruse

Croatia - 1. Division
21:00, (Oyun Bitib) Hajduk Split 4:0 NK Istra 1961

Czech Republic - 1. Division
21:00, (Oyun Bitib) Vysocina Jihlava 3:1 Hradec Kralove

Denmark - Superligaen
23:15, (Oyun Bitib) Randers FC 0:2 FC Midtjylland

England - Championship
23:45, (Oyun Bitib) Burton Albion 1:1 Blackburn Rovers
23:45, (Oyun Bitib) Wolverhampton Wanderers 1:2 Birmingham City

Germany - 2. Bundesliga
21:30, (Oyun Bitib) Union Berlin 2:0 1860 Muenchen
21:30, (Oyun Bitib) Sandhausen 0:1 Eintracht Braunschweig
21:30, (Oyun Bitib) Wuerzburger Kickers 1:1 Greuther Fuerth

Ireland - Premier Division
23:45, (Oyun Bitib) Galway United FC 0:1 Drogheda United
23:45, (Oyun Bitib) St. Patrick's Athletic 1:2 Bray Wanderers
23:50, (Oyun Bitib) Bohemian FC 1:4 Derry City
23:50, (Oyun Bitib) Limerick 5:1 Sligo Rovers
00:00, 89' Dundalk 2:1 Shamrock Rovers
00:05, 86' Finn Harps 0:1 Cork City

Italy - Serie B
22:00, (Oyun Bitib) Brescia 4:1 Cittadella
00:00, 84' Benevento 3:4 Bari

Netherlands - Eerste Divisie
23:00, (Oyun Bitib) Almere City FC 3:3 FC Oss
23:00, (Oyun Bitib) Cambuur 4:0 MVV Maastricht
23:00, (Oyun Bitib) FC Dordrecht 0:3 De Graafschap
23:00, (Oyun Bitib) Jong Ajax 1:1 FC Eindhoven
23:00, (Oyun Bitib) FC Emmen 2:3 Fortuna Sittard
23:00, (Oyun Bitib) Helmond Sport 1:1 Jong FC Utrecht
23:00, (Oyun Bitib) NAC Breda 1:0 FC Volendam
23:00, (Oyun Bitib) Jong PSV 4:1 RKC Waalwijk
23:00, (Oyun Bitib) VVV-Venlo 4:0 Achilles 29
23:00, (Oyun Bitib) Telstar 2:0 FC Den Bosch

Poland - Ekstraklasa
21:00, (Oyun Bitib) Arka Gdynia 4:1 Korona Kielce
23:30, (Oyun Bitib) Pogon Szczecin 0:3 Lech Poznan

Romania - Liga I
22:30, (Oyun Bitib) Tirgu Mures 0:0 FC Voluntari

Scotland - Premiership
23:45, (Oyun Bitib) Inverness CT 2:1 Rangers

Spain - Segunda Division
23:00, (Oyun Bitib) Reus 1:1 Real Oviedo

Turkey - Super Lig
20:00, (Oyun Bitib) Rizespor 2:4 Kayserispor
21:00, (Oyun Bitib) Kasimpasa 4:0 Bursaspor

International - Club Friendlies
14:05, Cnc Start -:- Rubin Kazan
14:50, (Oyun Penaltilarla Bitib) Ural 2:4 Tyumen
15:10, (Oyun Bitib) Lanus 0:2 Velez Sarsfield
16:05, (Oyun Bitib) Arsenal Sarandi 2:2 Defensa y Justicia
16:25, (Oyun Bitib) Lanus 1:0 Velez Sarsfield
19:00, (Oyun Bitib) Vaalerenga 3:1 Hebei CFFC
20:00, (Oyun Bitib) FK Haugesund 2:2 Viking
21:30, Cnc Bodoe/Glimt -:- Krylya Sovetov Samara

International - CONCACAF Champions League Final Stage
05:05, (Oyun Bitib) FC Dallas 4:0 CD Arabe Unido

Egypt - Premier League
17:00, (Oyun Bitib) Al Masry 1:0 Al Sharkeyah
20:30, (Oyun Bitib) El Zamalek 2:0 El Nasr Tadeen

France - Ligue 2
23:00, (Oyun Bitib) AC Ajaccio 0:0 Sochaux
23:00, (Oyun Bitib) Amiens 0:2 Orleans
23:00, (Oyun Bitib) Laval 2:4 Bourg en Bresse Peronnas
23:00, (Oyun Bitib) Le Havre 1:0 Auxerre
23:00, (Oyun Bitib) Nimes 1:1 GFC Ajaccio
23:00, (Oyun Bitib) Niort 2:3 Red Star
23:00, (Oyun Bitib) Strasbourg 0:2 Clermont Foot
23:00, (Oyun Bitib) Tours 0:0 Troyes

Turkey - 1. Lig
19:00, (Oyun Bitib) Giresunspor 2:1 Elazigspor

Algeria - Ligue 1
18:00, (Oyun Bitib) CA Batna 0:0 NA Hussein Dey
19:00, (Oyun Bitib) USM Bel Abbes 1:0 CS Constantine
20:45, (Oyun Bitib) MC Alger 1:2 ES Setif

Austria - Erste Liga
21:30, (Oyun Bitib) BW Linz 3:0 Wiener Neustadt
21:30, (Oyun Bitib) FC Wacker Innsbruck 0:1 Wattens
21:30, (Oyun Bitib) SV Horn 2:1 Kapfenberger SV
21:30, (Oyun Bitib) Floridsdorfer AC 1:0 Austria Lustenau
23:30, (Oyun Bitib) FC Liefering 0:3 LASK Linz

Bolivia - Primera Division - Apertura Adecuacion
04:30, (Oyun Texire Salinib) Oriente Petrolero -:- The Strongest

Brazil - Acreano 1st Stage
03:30, Galvez EC -:- Placido de Castro
05:30, Vasco da Gama AC -:- Alto Acre

Chile - Primera Division Clausura
02:00, Universidad de Concepcion -:- Deportes Iquique

Colombia - Primera A Apertura
03:00, (Oyun Bitib) Once Caldas 0:0 Santa Fe
05:00, (Oyun Bitib) America de Cali 0:2 CD Jaguares

Ecuador - Serie A - Apertura
23:00, (Oyun Bitib) Fuerza Amarilla SC 1:1 Clan Juvenil

France - National
23:00, (Oyun Bitib) Chateauroux 2:1 Avranches
23:00, (Oyun Bitib) Chambly 1:2 Sedan
23:00, (Oyun Bitib) Epinal 0:1 Creteil
23:00, (Oyun Bitib) Dunkerque 1:0 Paris FC
23:00, (Oyun Bitib) Pau 0:0 CA Bastia
23:00, (Oyun Bitib) AS Beziers 1:1 Marseille Consolat
23:00, (Oyun Bitib) Lyon la Duchere 0:2 ASM Belfort
23:00, (Oyun Bitib) Les Herbiers 1:2 Boulogne

Germany - 3. Liga
21:45, (Oyun Bitib) Duisburg 0:0 Magdeburg
22:00, (Oyun Bitib) Paderborn 0:1 Wehen
22:00, (Oyun Bitib) Osnabrueck 0:1 Werder Bremen II

Germany - Regionalliga Northeast
21:30, (Oyun Bitib) Lokomotive Leipzig 2:0 Babelsberg
22:00, (Oyun Bitib) Hertha Berlin II 0:1 ZFC Meuselwitz
22:00, (Oyun Bitib) FSV Wacker Nordhausen 3:2 FC Schoenberg 95

Germany - Regionalliga Southwest
22:00, (Oyun Bitib) VfB Stuttgart II 2:0 Noettingen
22:00, (Oyun Bitib) Wormatia Worms 1:4 Teutonia Watzenborn-Steinberg
22:30, (Oyun Bitib) FCA Walldorf 1:0 Pirmasens
22:30, (Oyun Bitib) Hessen Kassel 1:0 Waldhof Mannheim

Iran - Persian Gulf Pro League
15:05, (Oyun Bitib) FC Mashhad 1:2 Tractor Sazi Tabriz

Ireland - 1. Division
23:45, (Oyun Bitib) Cabinteely 0:1 UCD
23:45, (Oyun Bitib) Shelbourne 0:0 Longford Town
00:20, 71' Athlone Town 0:0 Waterford United

Israel - Leumit League
17:00, (Oyun Bitib) Hapoel Bnei Lod 1:3 Maccabi Ahi Nazareth
17:00, (Oyun Bitib) Maccabi Herzliya 0:4 Hapoel Katamon Jerusalem
17:00, (Oyun Bitib) Hapoel Jerusalem 1:3 Hapoel Petah Tikva
17:00, (Oyun Bitib) Hapoel Ironi Akko 3:1 Hapoel Nazareth Illit
17:00, (Oyun Bitib) Hapoel Ramat Gan 1:1 Maccabi Shaaraim

Jordan - Premier League
17:00, (Oyun Bitib) Sahab SC 2:0 Al-Sareeh
19:30, (Oyun Bitib) Mansheiat Bani Hasan 0:2 Al-Faisaly

Malaysia - Premier League
12:45, (Oyun Texire Salinib) MISC-MIFA -:- Sabah FA
12:45, (Oyun Bitib) UiTM 2:2 Johor Darul Ta'zim II
17:00, (Oyun Bitib) PKNP FC 1:0 ATM FA
17:00, (Oyun Bitib) Terengganu 2:1 Kuala Lumpur FA
17:00, (Oyun Bitib) Kuantan FA 1:3 Negeri Sembilan

Moldova - National Division
15:00, (Oyun Bitib) Speranta 0:2 FC Sheriff
15:00, (Oyun Bitib) FC Academia Chisinau 2:1 CS Petrocub
15:00, (Oyun Bitib) FC Milsami Orhei 1:2 FC Zaria

Morocco - Botola Pro
22:00, (Oyun Bitib) Hassania Agadir 2:1 JSK Chabab Kasba Tadla

Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:00, 45' Independiente CG 0:0 Luqueno

Peru - Primera Division Torneo de Verano Grp. B
05:00, (Oyun Bitib) Universitario de Deportes 1:1 Real Garcilaso

South Africa - Premier Soccer League
22:00, (Oyun Bitib) Chippa United 2:2 Lamontville Golden Arrows

Thailand - Premier League
17:00, (Oyun Bitib) Bangkok Glass 6:0 Sisaket FC

Vietnam - V-League
13:00, (Oyun Bitib) Khanh Hoa Nha Trang 2:1 Hai Phong

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah