OZLEDiM.AZ SEVGi VE DOSTLUQUN TEK UNVANi GEL
OZLEDiM.AZ SEVGi VE DOSTLUQUN TEK UNVANi GEL



LiveScores.Az - persenol PC site

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları

Argentina - Primera Division
04:10, (Oyun Bitib) Belgrano 0:0 Olimpo
05:10, (Oyun Bitib) Lanus 1:0 Nueva Chicago

Ireland - Premier Division
00:00, 56' Dundalk 1:0 Shamrock Rovers

Denmark - DBU Pokalen
20:15, (Oyun Bitib) Svendborg 0:3 Silkeborg
20:30, (Oyun Bitib) Marienlyst 1:5 Viborg
21:00, (Oyun Bitib) Holbaek 4:2 B 93
21:30, (Oyun Bitib) Thisted 1:2 SoenderjyskE

England - Johnstones Paint Trophy
23:00, AP Hartlepool United 4:5 Sheffield United
23:15, (Oyun Bitib) Luton Town 2:1 Leyton Orient
23:45, 71' Port Vale 1:0 Carlisle United
23:45, 72' Shrewsbury Town 2:0 Oldham Athletic
23:45, 71' Accrington Stanley 0:2 Bury
23:45, 72' Morecambe 1:0 Walsall
23:45, 71' Doncaster Rovers 0:0 Burton Albion
23:45, 69' Notts County 1:0 Mansfield Town
23:45, 70' Scunthorpe United 0:1 Barnsley
23:45, 70' Yeovil Town 1:0 Barnet
23:45, 68' Newport County 0:1 Swindon Town
23:45, 71' Exeter City 1:0 Portsmouth
23:45, 70' AFC Wimbledon 2:3 Plymouth Argyle
23:45, 71' Millwall 0:0 Peterborough United
23:45, 72' Northampton Town 2:1 Colchester United
23:45, 72' Cambridge United 0:2 Dagenham & Redbridge

Scotland - League One
23:45, 72' Ayr United 4:1 Stenhousemuir

Argentina - Primera B Metropolitana
23:00, (Oyun Bitib) Sportivo Italiano 1:0 CA Defensores de Belgrano

Australia - FFA Cup
14:30, (Oyun Bitib) Hume City FC 3:1 Sydney Olympic
14:30, (Oyun Bitib) North Eastern Metro Stars 0:1 Oakleigh Cannons
14:30, (Oyun Bitib) Palm Beach Sharks 0:2 Western Sydney Wanderers FC
14:30, (Oyun Bitib) Rockdale City Suns 2:3 Melbourne Victory

Chile - Primera Division Apertura
04:10, (Oyun Bitib) O'Higgins 3:1 San Marcos

Colombia - Primera A Clausura
06:00, (Oyun Bitib) Deportivo Pasto 2:0 Envigado

Germany - Regionalliga West
23:15, (Oyun Bitib) Wattenscheid 3:0 RW Essen

Russia - PFL Zone South
18:30, Pst Druzhba -:- Biolog Novokubansk
18:35, (Oyun Bitib) Terek Grozny II 1:0 FC Krasnodar II
19:00, (Oyun Bitib) Mashuk-KMV 1:0 Astrakhan
19:00, (Oyun Bitib) Mitos 1:2 Dinamo Stavropol
20:00, (Oyun Bitib) Afips Afipsky 3:0 FC Alania Vladikavkaz
20:30, (Oyun Bitib) Spartak Nalchik 2:0 Angusht Nazran
21:00, (Oyun Bitib) Chernomorets Novorossiysk 2:2 SKA Rostov

Russia - PFL Zone West
19:00, (Oyun Bitib) Volga Tver 1:1 FC Dolgoprudny
20:00, (Oyun Bitib) Torpedo Vladimir 2:1 Dnepr
20:00, (Oyun Bitib) Spartak Kostroma 3:0 Kolomna
20:30, (Oyun Bitib) Tekstilshchik 6:0 Karelia Petrozavodsk
21:00, (Oyun Bitib) Domodedovo Moscow 0:1 Solaris Moscow
21:00, (Oyun Bitib) Khimki 4:0 Pskov 747
21:00, (Oyun Bitib) Dinamo St Petersburg 1:2 Strogino

Vietnam - V-league
15:00, (Oyun Bitib) Dong Thap Cao Lanh 2:4 Da Nang
15:00, (Oyun Bitib) Can Tho 3:0 Song Lam Nghe An
15:00, (Oyun Bitib) Dong Tam Long An 4:4 Dong Nai FC
15:00, (Oyun Bitib) Hai Phong 0:0 Binh Duong
15:00, (Oyun Bitib) Khanh Hoa Nha Trang 0:5 Than Quang Ninh
15:00, (Oyun Bitib) Hoang Anh Gia Lai 3:2 Ha Noi TT
15:00, (Oyun Bitib) LS Thanh Hoa 3:4 QNK Quang Nam

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah