LiveScores.Az - persenol PC site

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
22:30, Gremio -:- Vitoria
22:30, Goias -:- Fluminense

England - Premier League
13:45, Newcastle United -:- Liverpool
16:00, Arsenal -:- Burnley
16:00, Chelsea -:- Queens Park Rangers
16:00, Everton -:- Swansea City
16:00, Hull City -:- Southampton
16:00, Leicester City -:- West Bromwich Albion
16:00, Stoke City -:- West Ham United

France - Ligue 1
17:00, Lorient -:- Paris Saint Germain
20:00, Guingamp -:- Bastia
20:00, Lille -:- Saint Etienne
20:00, Metz -:- Caen
20:00, Montpellier -:- Evian Thonon Gaillard
20:00, Nice -:- Lyon

Germany - 1. Bundesliga
15:30, Mainz 05 -:- Werder Bremen
15:30, Hannover 96 -:- Eintracht Frankfurt
15:30, VfB Stuttgart -:- Wolfsburg
15:30, Hamburger SV -:- Bayer Leverkusen
18:30, Bayern Munich -:- Borussia Dortmund

Italy - Serie A
15:00, SSC Napoli -:- Roma
18:00, Empoli -:- Juventus
20:45, Parma -:- Inter

Netherlands - Eredivisie
18:30, Ajax -:- FC Dordrecht
19:45, Feyenoord -:- PEC Zwolle
19:45, FC Twente -:- SC Heerenveen
20:45, PSV Eindhoven -:- ADO Den Haag

Portugal - Primeira Liga
17:00, Penafiel -:- Estoril
19:00, Vitoria de Guimaraes -:- Sporting CP
21:15, FC Porto -:- Nacional

Russia - Premier League
14:00, CSKA Moscow -:- Zenit St. Petersburg

Spain - Primera Division
16:00, Granada -:- Real Madrid
18:00, Atletico Madrid -:- Cordoba
20:00, Barcelona -:- Celta Vigo
22:00, Real Sociedad -:- Malaga

International - AFC Champions League Final Stages
18:30, Al Hilal -:- Western Sydney Wanderers FC

Argentina - Primera Torneo de Transiciоn
00:30, FT Banfield 3:0 Olimpo
20:15, Godoy Cruz Mza. -:- Belgrano
22:00, Gimnasia LP -:- Racing Club
22:30, Quilmes -:- Velez Sarsfield

Australia - A-League
09:30, Perth Glory -:- Newcastle Jets

Austria - Bundesliga
16:00, Austria Wien -:- Sturm Graz
18:30, Salzburg -:- Adm/Modling
18:30, Ried -:- RZ Pellets WAC
18:30, Wiener Neustadt -:- SV Groedig

Belgium - Jupiler League
14:30, Anderlecht -:- Lokeren
18:00, Standard Liege -:- KV Mechelen
20:00, Waasland-Beveren -:- Oostende
20:00, Cercle Bruges -:- Kortrijk

Bulgaria - A Grupa
16:30, CSKA Sofia -:- Slavia Sofia

International - CAF Champions League Final Stages
19:15, ES Setif -:- V.Club

Croatia - 1. Division
15:00, RNK Split -:- Dinamo Zagreb
19:00, Slaven -:- Rijeka

Czech Republic - 1. Division
15:00, Dukla Praha -:- Budejovice
17:00, Slavia Prague -:- Pribram
17:00, Banik Ostrava -:- Hradec Kralove
17:00, Teplice -:- Jihlava
17:00, Brno -:- Slovacko
20:15, Viktoria Plzen -:- Sparta Prague

Denmark - Superligaen
17:00, FC Vestsjaelland -:- Esbjerg fB

England - Championship
13:15, Wolverhampton Wanderers -:- Birmingham City
16:00, Charlton Athletic -:- Sheffield Wednesday
16:00, Wigan Athletic -:- Fulham
16:00, Blackburn Rovers -:- Reading
16:00, Brentford -:- Derby County
16:00, Huddersfield Town -:- Nottingham Forest
16:00, Rotherham United -:- Middlesbrough
16:00, Watford -:- Millwall
16:00, Blackpool -:- Ipswich Town
16:00, Cardiff City -:- Leeds United
18:15, AFC Bournemouth -:- Brighton & Hove Albion

Germany - 2. Bundesliga
13:00, Nurnberg -:- St. Pauli
13:00, FC Heidenheim -:- Darmstadt

Greece - Super League
14:00, Platanias -:- Pas Giannina
16:15, Veria FC -:- Panionios
18:30, Asteras Tripolis -:- Olympiakos

Hungary - NB I
14:00, Gyori ETO -:- Diosgyor
16:00, Nyiregyhaza -:- Haladas
16:00, Dunaujvaros Palhalma -:- Pecsi MFC
18:00, Lombard -:- Debrecen
20:00, Ferencvaros -:- Paks

Israel - Ligat HaAl
16:00, Maccabi Petach Tikva -:- Maccabi Haifa
17:00, Hapoel Haifa -:- Bnei Sachnin
17:30, Ashdod SC -:- Hapoel Raanana
18:30, Hapoel Ironi Akko -:- Hapoel Beer Sheva

Italy - Serie B
15:00, Avellino -:- Catania
15:00, Crotone -:- Perugia
15:00, Livorno -:- Bologna
15:00, Pescara -:- Spezia
15:00, Pro Vercelli -:- Bari
15:00, Ternana -:- Cittadella
15:00, Trapani -:- Brescia
15:00, Entella -:- Virtus Lanciano
15:00, Carpi -:- Vicenza

Mexico - Liga MX Apertura
02:30, FT Morelia 2:1 Monterrey
03:30, 53' Tijuana 0:1 Toluca

Netherlands - Jupiler League
16:30, FC Den Bosch -:- FC Oss
19:45, RKC Waalwijk -:- Almere City FC
19:45, De Graafschap -:- Helmond Sport

N. Ireland - Premiership
16:00, Ballinamallard United -:- Portadown
16:00, Coleraine -:- Institute
16:00, Crusaders -:- Warrenpoint Town
16:00, Dungannon Swifts -:- Cliftonville
16:00, Glenavon -:- Linfield
16:00, Glentoran -:- Ballymena United

Romania - Liga I
14:30, Gaz Metan Medias -:- Universitatea Cluj
17:00, CS Universitatea Craiova -:- Botosani
19:30, Astra Giurgiu -:- Ceahlaul Piatra-Neamt

Scotland - Premiership
16:00, Celtic -:- Inverness CT
16:00, Dundee United -:- St. Mirren
16:00, Hamilton Academical -:- Partick Thistle
16:00, Kilmarnock -:- Dundee FC

Scotland - FA Cup
15:00, Hurlford United -:- Stirling Albion
15:00, Linlithgow Rose -:- Raith Rovers
16:00, Annan Athletic -:- Livingston
16:00, Ayr United -:- Alloa Athletic
16:00, Dumbarton -:- Rangers
16:00, East Fife -:- Berwick Rangers
16:00, Forfar Athletic -:- Cowdenbeath
16:00, Morton -:- Airdrieonians
16:00, Peterhead -:- Stranraer
16:00, Queens Park -:- Albion Rovers
16:00, Stenhousemuir -:- Brechin City
16:00, Edinburgh C -:- Brora Rangers
16:00, Arbroath -:- Nairn County
16:00, Elgin City -:- Bo´ness United
16:00, Spartans FC -:- Clyde

Slovakia - Fortuna Liga
16:30, D.Streda -:- FK Senica
17:00, Myjava -:- Zlate Moravce

Spain - Segunda Division
16:00, Mallorca -:- Lugo
18:00, Alaves -:- Alcorcon
18:00, Barcelona B -:- Sporting Gijon
18:15, Llagostera -:- Racing Santander
20:00, Las Palmas -:- Albacete
20:00, Sabadell -:- Mirandes

Sweden - Allsvenskan
13:00, Aatvidaberg -:- Malmo FF
13:00, Brommapojkarna -:- Elfsborg
13:00, Kalmar FF -:- AIK
13:00, Falkenbergs FF -:- Mjallby
13:00, IFK Gothenburg -:- Halmstads BK
13:00, Gefle -:- Helsingborg
13:00, Oerebro -:- Hacken
13:00, Djurgaarden -:- IFK Norrkoeping

Switzerland - Super League
17:45, FC Zurich -:- Luzern
20:00, Basel -:- Grasshoppers

Turkey - Spor Toto Super Lig
12:30, Genclerbirligi -:- Istanbul Basaksehir
15:00, Bursaspor -:- Sivasspor
18:00, Akhisar Belediye Genclik Ve Spor -:- Trabzonspor

Ukraine - Premier League
16:00, Vorskla -:- Illichivets
18:30, Met. Zaporizhzhia -:- Chornomorets O.

USA - Major League Soccer Playoff
21:00, Columbus Crew -:- New England Rev.

Belgium - Second Division
19:30, Dessel -:- Lommel
20:00, Eupen -:- Roeselare
20:00, St.Truiden -:- KSK Heist
20:00, WS Bruxelles -:- Patro Eisden
20:00, Tubize -:- KV.Woluwe-Zaventem

Brazil - Serie B
00:50, FT Parana Clube 1:1 Vasco da Gama
19:20, Ponte Preta -:- Sampaio Correa
20:00, Santa Cruz -:- America RN
20:20, Icasa -:- Nautico
20:20, ABC -:- America MG

Egypt - Premier League
13:45, ENPPI -:- Al Asyoty Sport
16:00, El Hodood -:- Smouha SC
18:30, Al Ahly -:- Alaab Damanhour

England - League 1
16:00, Crawley Town -:- Crewe Alexandra
16:00, Leyton Orient -:- Coventry City
16:00, Bristol City -:- Oldham Athletic
16:00, Bradford City -:- Doncaster Rovers
16:00, Rochdale -:- Preston North End
16:00, Sheffield United -:- Barnsley
16:00, Milton Keynes Dons -:- Swindon Town
16:00, Chesterfield -:- Yeovil Town
16:00, Colchester United -:- Port Vale
16:00, Peterborough United -:- Scunthorpe United
16:00, Notts County -:- Walsall
16:00, Fleetwood Town -:- Gillingham

England - League 2
16:00, Northampton Town -:- AFC Wimbledon
16:00, Portsmouth -:- Carlisle United
16:00, Mansfield Town -:- Southend United
16:00, Hartlepool United -:- Newport County
16:00, Cheltenham Town -:- York City
16:00, Burton Albion -:- Plymouth Argyle
16:00, Oxford United -:- Wycombe Wanderers
16:00, Exeter City -:- Luton Town
16:00, Tranmere Rovers -:- Stevenage
16:00, Dagenham & Redbridge -:- Shrewsbury Town
16:00, Bury -:- Cambridge United

Estonia - Premium liiga
12:00, Nomme JK Kalju -:- JK Sillamae Kalev
12:00, Paide Linnameeskond -:- Tammeka
15:00, Flora Tallinn -:- Talinna Kalev
18:00, FC Infonet -:- Trans Narva

Finland - Cup
13:00, HJK -:- FC Inter

France - Ligue 2
14:00, Niort -:- Nancy

Italy - Lega Pro Grp A
14:30, Pavia -:- Sassari Torres
15:00, Mantova -:- Feralpisal²
16:00, Renate -:- Novara
17:00, Pro Patria -:- Bassano V.
19:30, Real Vicenza -:- Cremonese

Italy - Lega Pro Grp B
15:00, Prato -:- Forli
16:00, SPAL 2013 -:- L'Aquila
17:00, Teramo -:- Pro Piacenza
19:30, Pisa -:- San Marino

Italy - Lega Pro Grp C
14:30, Martina -:- Melfi
15:00, Casertana -:- Ischia Isolaverde
16:00, Paganese -:- Barletta
17:00, Juve Stabia -:- Lupa Roma

Portugal - Segunda Liga
16:00, Braga B -:- Santa Clara
17:00, Maritimo B -:- Sp.Covilha

Serbia - Super Liga
17:00, Borac Cacak -:- Napredak
17:00, Cukaricki -:- Mladost L
19:00, Novi Pazar -:- Radnicki Nis

Turkey - PTT 1. Lig
13:00, Sanliurfaspor -:- Manisaspor
13:00, MP Antalyaspor -:- Bucaspor
17:30, Elazigspor -:- Adana Demirspor

Wales - Premier Division
15:30, Carmarthen -:- Bangor City
15:30, Connahs Quay -:- Port Talbot
15:30, Rhyl -:- Bala Town

Algeria - Ligue 1
15:00, JS Saoura -:- CR Belouizdad
16:00, ASM Oran -:- USM El Harrach
16:00, MC El Eulma -:- USM Alger
16:00, USM Bel Abbes -:- MC Oran
18:00, MO Bejaia -:- RC Arbaa

Argentina - Primera B Nacional Torneo de Transicion
01:00, FT Instituto 0:1 Douglas Haig
01:15, FT Guarani Antonio Franco 2:1 Colon
01:30, FT Gimnasia J 0:0 Ferro Carril Oeste
01:30, FT Independiente Rivadavia 1:2 Deportivo Santamarina
18:00, Temperley -:- Atletico Tucuman
19:00, Huracan -:- Sportivo Belgrano
20:00, Nueva Chicago -:- San Martin San Juan
20:30, Sarmiento -:- Patronato de Parana

Argentina - Federal A Torneo de Transiciоn Zona 1
20:30, Independiente de Neuquen -:- Alianza de Cutral

Argentina - Primera B Metropolitana Torneo de Transicion
00:35, FT Villa Dalmine 1:0 Tristan Suarez
01:00, FT Club Atletico Platense 1:2 Deportivo Moron
15:00, Sportivo Italiano -:- Almagro
17:05, CD UAI Urquiza -:- Villa San Carlos
19:30, Comunicaciones -:- Deportivo Armenio
19:30, Dep.Espanol -:- Atlanta
19:30, Brown de Adrogue -:- CA Fenix
23:05, Acassuso -:- Los Andes

Belarus - Premier League Championship Group
12:00, Dinamo Minsk -:- BATE Borisov

Belarus - Premier League Relegation Group
12:00, Dinamo Brest -:- Dnepr Mogilev
12:00, FK Slutsk -:- Belshina Bobruisk

Bolivia - Primera Division - Apertura
20:00, The Strongest -:- Real Potosi
20:00, Universitario de Pando -:- Sport Boys Warnes
22:00, Blooming -:- Universitario

Bosnia-Herzegovina - Premier League
13:30, Slavija Sarajevo -:- Olimpik Sarajevo
13:30, Radnik Bn -:- Travnik
13:30, Vitez -:- FK Mladost Velika Obarska
13:30, Sloboda Tuzla -:- FK Velez Mostar
13:30, FK Zvijezda -:- Borac Banja Luka
16:30, Zrinjski Mostar -:- Celik Zenica

Chile - Primera Division Apertura
16:00, Univ. de Chile -:- Universidad Catolica
19:30, Palestino -:- Antofagasta
22:00, Huachipato -:- Cobreloa

Colombia - Liga Postobón Clausura
21:15, Aguilas Doradas -:- Deportivo Pasto
23:30, Deportivo Cali -:- Envigado
23:30, Independiente Medellin -:- La Equidad

Costa Rica - Primera Torneo de Invierno
21:30, Belen Siglo XXI -:- Limon

Cyprus - 1. Division
16:00, Doxa Katokopia -:- Apollon Limassol
18:00, Ethnikos Achnas -:- APOEL Nicosia

Czech Republic - Druha League
10:15, Trinec -:- Sokolov
14:00, Sigma Olomouc -:- Pardubice
14:00, FC Vlasim -:- Zizkov
14:00, FK MAS Taborsko -:- FK Kolin
18:00, Opava -:- Zlin

Denmark - 1. Division
15:00, Broenshoej -:- Fredericia

Denmark - 2. Division East
13:00, B 1908 -:- HIK
13:00, Avedoere -:- Rishoej
13:00, Soelleroed-Vedbaek -:- Holbaek
14:00, GVI -:- Fremad Amager
15:00, B 93 -:- Nykoebing FC

Denmark - 2. Division West
13:00, Kolding IF -:- Ringkoebing
13:00, Jammerbugt FC -:- Skovbakken
13:30, Odder IGF -:- Brabrand
14:00, FC Sydvest 05 -:- Naestved
14:00, Middelfart G og BK -:- Kolding B
14:30, Varde -:- Kjellerup

Ecuador - Serie A - Clausura
17:30, El Nacional -:- Olmedo
19:30, Manta -:- Dep. Cuenca
21:30, Mushuc Runa -:- Liga de Loja
23:00, Independiente del Valle -:- Barcelona SC

England - Conference Premier
16:00, Telford -:- Bristol Rovers
16:00, Aldershot Town -:- Gateshead FC
16:00, Altrincham -:- Alfreton Town
16:00, Braintree Town -:- Woking
16:00, Eastleigh -:- Chester FC
16:00, Forest Green Rovers -:- Lincoln
16:00, Grimsby Town -:- Dartford
16:00, Kidderminster Harriers -:- Torquay United
16:00, Nuneaton Town -:- Macclesfield Town
16:00, Southport -:- Dover
16:00, Welling United -:- Barnet
16:00, Wrexham -:- Halifax Town

England - Conference North
16:00, Barrow -:- Guiseley
16:00, Boston Utd. -:- AFC Fylde
16:00, Brackley Town -:- Colwyn Bay
16:00, Bradford PA -:- Tamworth
16:00, Gainsborough -:- Chorley
16:00, Harrogate -:- Stockport
16:00, Leamington -:- Worcester
16:00, Lowestoft Town -:- Gloucester City
16:00, North Ferriby United -:- Oxford City
16:00, Solihull Moors -:- Hyde FC
16:00, Stalybridge -:- Hednesford

England - Conference South
16:00, Basingstoke -:- Chelmsford
16:00, Bath City -:- St.Albans
16:00, Bishop Stortford -:- Hemel Hempstead
16:00, Concord Rangers -:- Weston Super Mare
16:00, Eastbourne Borough -:- Bromley
16:00, Farnborough -:- Gosport Borough
16:00, Staines Town -:- Ebbsfleet United
16:00, Wealdstone -:- Maidenhead U
16:00, Whitehawk -:- Havant and W.

Macedonia - Prva Liga
13:30, Rabotnicki -:- Pelister
13:30, Renova -:- Shkendija 79

Georgia - Umaglesi Liga
11:00, Kolkheti-1913 Poti -:- Samtredia
11:00, Dila Gori -:- FC Metalurgi Rustavi
11:00, FC Baia Zugdidi -:- FC Guria Lanchkhuti

Germany - 3. Liga
14:00, Wehen -:- Chemnitz
14:00, Holstein Kiel -:- Bielefeld
14:00, Dynamo Dresden -:- St.Kickers
14:00, Cottbus -:- Unterhaching

Germany - Regionalliga Bayern
14:00, 1860 Munchen II -:- SV Seligenporten

Germany - Regionalliga North
13:00, Hannover II -:- Lubeck
14:00, St.Pauli II -:- Goslarer SC
14:00, Braunschweig II -:- Oldenburg

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, Babelsberg -:- VfB Auerbach
13:30, TSG Neustrelitz -:- Budissa Bautzen
13:30, FSV Wacker Nordhausen -:- Hertha Berlin II

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, Elversberg -:- KSV Baunatal
14:00, FCA Walldorf -:- SVN 1929 Zweibruecken
14:00, Freiburg II -:- Nottingen
14:00, Homburg -:- Koblenz
14:00, Wormatia Worms -:- Mannheim
14:00, SpVgg Neckarelz -:- Saarbrucken

Japan - J. League 2
05:00, Mito Hollyhock -:- Yokohama FC
05:00, Tokyo Verdy 1969 -:- Consadole Sapporo
05:00, Fagiano Okayama FC -:- Kyoto Sanga FC
05:00, Kamatamare Sanuki -:- Giravanz Kitakyushu
06:00, Kataller Toyama -:- Tochigi SC
06:00, FC Gifu -:- Oita Trinita
07:00, Ehime FC -:- V-Varen Nagasaki
11:00, JEF United Chiba -:- Jubilo Iwata
11:00, Shonan Bellmare -:- Thespakusatsu Gunma
11:00, Avispa Fukuoka -:- Matsumoto Yamaga
11:00, Roasso Kumamoto -:- Yamagata

Kazakhstan - Premier League Championship Group
10:00, Ordabasy Shymkent -:- Shakhter Karagandy
13:00, FC Astana -:- Kaisar Kyzylorda
13:00, Aktobe -:- Kairat Almaty

Kazakhstan - Premier League Relegation Group
10:00, Spartak Semey -:- Atyrau
10:00, Tobol Kostanay -:- Zhetysu Taldykorgan
12:00, Taraz -:- Irtysh Pavlodar

Kenya - Premier League
12:00, AFC Leopards -:- Sofapaka
12:00, Muhoroni Youth fc -:- Gor Mahia
13:00, Ushuru FC -:- Chemelil Sugar
13:00, Ulinzi Stars -:- Bandari

Latvia - Virsliga
13:00, L. Metalurgs -:- FC Daugava
13:00, FS Metta/LU -:- FK Spartaks
13:00, FK Daugava Riga -:- FK Jelgava
13:00, FC Jurmala -:- FC Skonto Riga
13:00, Ventspils -:- BFC Daugava

Moldova - National Division
13:00, Dinamo-Auto -:- Tiraspol
13:00, FC Zaria -:- FC Veris

Montenegro - 1. CFL
13:30, Zeta -:- Berane
13:30, FK Bokelj -:- Mogren
13:30, Buducnost P -:- Grbalj Radanovici
13:30, Petrovac -:- Rudar P.
13:30, Sutjeska -:- FK Lovcen
13:30, Mladost Podgorica -:- Mornar

Morocco - Botola Pro
15:30, IZK Khemisset -:- KACM Marrakech
16:00, Difaa El Jadida -:- Olympic Club de Safi
20:00, MAT Tetouan -:- KAC Kenitra

Paraguay - Division Profesional - Clausura
20:00, Postponed Guarani -:- Cerro Porteno

Peru - Primera División - Clausura
16:30, San Simon -:- Inti Gas Deportes
18:45, Real Garcilaso -:- Universitario de Deportes
21:00, Universidad San Martin -:- FBC Melgar

South Africa - Premier Soccer League
14:30, Postponed Orlando Pirates -:- Kaizer Chiefs
17:00, Postponed AmaZulu -:- Mpumalanga Black Aces
19:15, Postponed Mamelodi Sundowns FC -:- Free State Stars
19:15, Postponed Polokwane City -:- Chippa United

South Korea - K league
06:00, Korean Police FC -:- Gwangju FC
08:00, Suwon City -:- FC Anyang
08:00, Daejeon Citizen -:- Bucheon FC 1995

South Korea - K. League Classic
06:00, Pohang Steelers -:- Jeju United
06:00, Chunnam Dragons -:- Seongnam FC
08:00, Ulsan Hyundai -:- Suwon S.B.

Switzerland - Challenge League
17:45, Winterthur -:- Lugano
17:45, Schaffhausen -:- Le Mont LS

Tunisia - Ligue I
14:30, Stade Gabesien -:- JS Kairouanaise
14:30, Etoile Metlaoui -:- Zarzis

Uruguay - Primera Division Apertura
20:30, Defensor Sporting -:- River Plate
20:30, Sud America -:- El Tanque Sisley
21:00, Fenix -:- Nacional

Venezuela - Primera Division - Apertura
21:30, Deportivo La Guaira -:- Atletico Venezuela

India - Indian Super League
14:30, FC Goa -:- Delhi Dynamos FC

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah