Livescore.az

Not Started Games

Order by:
Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 15:52:57 Change ]
Argentine Division 1
22:45 San Lorenzo ?-? Central Cordoba SDE
20:30 Colon de Santa Fe ?-? Lanus
Austrian Bundesliga
19:00 Rapid Wien ?-? TSV Hartberg
19:00 Rheindorf Altach ?-? LASK Linz
19:00 WSG Wattens ?-? Trenkwalder Admira Wacker
Chinese Super League
16:00 Guangzhou City ?-? Guangzhou FC
16:00 Cangzhou Mighty Lions ?-? Qingdao FC
Finland Veikkausliga
18:00 SJK Seinajoen ?-? AC Oulu
18:00 HJK Helsinki ?-? FC Haka
International Club Friendly
23:00 Sporting Braga ?-? Pacos de Ferreira
23:00 Elche ?-? Real Zaragoza
22:30 Algeciras ?-? Cadiz
22:00 Budapest Honved ?-? Villarreal
22:00 Badajoz ?-? SL Benfica B
22:00 Ibiza Eivissa ?-? Mallorca
22:00 Almansa ?-? Albacete
21:30 Aris Limassol ?-? Hapoel Jerusalem
21:30 KSK Heist ?-? Standard Liege
21:30 Recreativo Huelva ?-? Real Betis B
21:00 Paris Saint Germain (PSG) ?-? Orleans US 45
21:00 ZalaegerzsegTE ?-? AEK Larnaca
21:00 Real Sociedad ?-? Alaves
21:00 Real Betis ?-? Wolves
21:00 Paris Saint Germain (PSG) ?-? Genoa
21:00 Skive IK ?-? Aarhus Fremad
21:00 Malaga ?-? Sevilla Atletico
21:00 FC Barcelona ?-? Girona
21:00 Valencia ?-? FC Cartagena
21:00 Racing Villalbes ?-? Deportivo La Coruna
21:00 Real Aviles ?-? Real Oviedo
21:00 Petrolul Ploiesti ?-? Concordia Chiajna
20:30 Glasgow Rangers ?-? Brighton Hove Albion
19:59 Romorantin ?-? Stade Lavallois MFC
19:59 Tempo Overijse ?-? Jeunesse Molenbeek
19:59 Sutton United ?-? Aldershot Town
19:59 Macva Sabac ?-? FK Backa Backa Palanka
19:59 SD Videm ?-? ND Beltinci
19:59 LKS Lodz ?-? Znicz Pruszkow
19:59 Sparta Petegem ?-? KMSK Deinze
19:59 Juventus ?-? Cesena
19:59 Saint Etienne ?-? Clermont
19:59 Trabzonspor ?-? Istanbul Buyuksehir Belediyesi
19:59 Le Mans ?-? Versailles 78
19:59 Levante ?-? Rennes
19:59 Orleans US 45 ?-? Stade Lavallois MFC
19:59 Sassuolo ?-? SudTirol
19:59 FC Utrecht ?-? Volos NFC
19:59 Vitesse Arnhem ?-? KVSK Lommel
19:59 KF Tirana ?-? Egnatia
19:59 Hamrun Spartans ?-? Balzan FC
19:59 Sirens ?-? Floriana F.C.
19:59 Jeunesse Esch ?-? Swift Hesperange
19:59 Bordeaux ?-? Lorient
19:30 Brescia ?-? Renate AC
19:30 Napoli ?-? Pro Vercelli
19:30 Verona ?-? USD Virtus Verona
19:30 TUS Bovinghausen 04 ?-? TuS Haltern
19:30 NK Marsonia 1909 ?-? HNK Cibalia
19:30 IMT Novi Belgrade ?-? Al-Feiha
19:30 SC Freiburg (w) ?-? Hoffenheim (w)
19:00 AC Milan ?-? Modena
19:00 Pisa ?-? Cremonese
19:00 Torino ?-? VfL Bochum
19:00 FC Koln ?-? SV Elversberg
19:00 Villefranche ?-? Jura Sud Foot
19:00 Red Star FC 93 ?-? UNFP
19:00 Reggina ?-? Sambenedettese
19:00 Eintracht Frankfurt ?-? Strasbourg
19:00 Spezia ?-? Lecce
19:00 Angers ?-? Troyes
19:00 Frosinone ?-? SSD Alatri
19:00 Perugia ?-? Montevarchi
19:00 Lorient ?-? Bordeaux
19:00 Parma ?-? Trento
19:00 Diosgyor VTK ?-? Al-Hazm
19:00 Gyori ETO ?-? Varda SE
19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala ?-? Garbarnia Krakow
19:00 Wiener Viktoria ?-? Stadlau
19:00 Guingamp B ?-? Cholet So
19:00 FK Ohrid 2004 ?-? Rabotnicki Skopje
19:00 SK Zapy ?-? Viktoria Plzen B
19:00 FC Rapperswil-Jona ?-? YF Juventus Zurich
19:00 Blau-Weib Friesdorf ?-? Millheim kellich
19:00 Pehchevo ?-? FK Sloga 1934 Vinica
19:00 Miedz Legnica ?-? Chrobry Glogow
18:30 Westerlo ?-? OFI Crete
18:30 Bologna ?-? Feralpisalo
18:30 Bayern Munchen ?-? AFC Ajax
18:00 Colchester United ?-? Gillingham
18:00 Vicenza ?-? Cagliari
18:00 Borussia Dortmund ?-? Athletic Bilbao
18:00 Queens Park Rangers (QPR) ?-? Manchester United
18:00 Stoke City ?-? Aston Villa
18:00 Ipswich Town ?-? Crystal Palace
18:00 Cardiff City ?-? Exeter City
18:00 Watford ?-? West Bromwich(WBA)
18:00 Sokol Kleszczew ?-? KP Calisia Kalisz
18:00 Nice ?-? Union Berlin
18:00 VfL Wolfsburg ?-? Monaco
18:00 Birmingham City ?-? Oxford United
18:00 Derby County ?-? Salford City
18:00 Sokol Kleczew ?-? KP Calisia Kalisz
18:00 Crusaders ?-? HW Welders
18:00 Radcliffe Borough ?-? Chester FC
18:00 Ramsbottom United ?-? Bury AFC
18:00 AFC Telford United ?-? Notts County
18:00 Maidenhead United ?-? Leyton Orient
18:00 Stratford Town ?-? Yeovil Town
18:00 VfV Borussia 06 Hildesheim ?-? FC Hagen/Uthlede
18:00 East Grinstead Town ?-? Crawley Town
18:00 Barrow ?-? Bolton Wanderers
18:00 Ashton United ?-? Altrincham
18:00 Poole Town ?-? Torquay United
18:00 Banbury United ?-? Solihull Moors
18:00 Hornchurch ?-? Dagenham Redbridge
18:00 AFC Fylde ?-? Rochdale
18:00 Warrington Town AFC ?-? Tranmere Rovers
18:00 Bristol Rovers ?-? Swansea City
18:00 Dover Athletic ?-? Folkestone
18:00 Weymouth ?-? Swindon Town
18:00 Harrogate Town ?-? Sunderland A.F.C
18:00 Wattenscheid 09 ?-? Luner SV
18:00 Chatham Town ?-? Welling United
18:00 Al-Ansar (LIB) ?-? Al-Nejmeh
18:00 Shabab Sahel ?-? Al-Ahed
18:00 Accrington Stanley ?-? Preston North End
18:00 Basford Utd ?-? leek Town
18:00 Bath City ?-? Gloucester City
18:00 East Thurrock United ?-? Concord Rangers
18:00 Eastbourne Borough ?-? Kingstonian
18:00 FC Rouen ?-? Caen II
18:00 Frome Town ?-? Yate Town
18:00 Haringey Borough ?-? Oxford City
18:00 Hyde F.C. ?-? Bradford Park Avenue
18:00 Rushall Olympic ?-? Stafford Rangers
18:00 Shepshed Dynamo ?-? Sheffield FC
18:00 Stalybridge Celtic ?-? Curzon Ashton FC
18:00 Ware ?-? Royston Town
18:00 Nantwich Town ?-? Whitchurch Alport
18:00 Needham Market ?-? Brightlingsea Regent
18:00 Peterborough Sports ?-? Mickleover Sports
18:00 Avro FC ?-? Oldham Athletic
18:00 Sheerwater FC ?-? Woking
18:00 Salford City ?-? Derby County
18:00 Blyth Spartans ?-? South Shields
18:00 FC Eindhoven ?-? KVSK Lommel
18:00 Tavistock AFC ?-? Plymouth Argyle
18:00 Dartford ?-? AFC Wimbledon
18:00 Chelmsford City ?-? Boreham Wood
18:00 Burton Albion ?-? Leicester City
18:00 Kidderminster Harriers ?-? Walsall
18:00 Cheltenham Town ?-? Coventry City
18:00 Carlisle United ?-? Blackpool
18:00 Northampton Town ?-? Birmingham City
18:00 Luton Town ?-? Portsmouth
18:00 Celtic FC ?-? West Ham United
18:00 Bradford City ?-? Blackburn Rovers
18:00 Scunthorpe United ?-? Hull City
18:00 Crewe Alexandra ?-? Nottingham Forest
17:30 Borussia Monchengladbach ?-? Metz
17:30 Reims ?-? Lens
17:00 Reading ?-? Charlton Athletic
17:00 TSG Hoffenheim ?-? Greuther Furth
17:00 Barnet ?-? Peterborough United
17:00 Chorley FC ?-? Dorking
17:00 Cliftonville ?-? Newry City
17:00 Sparta Praha (w) ?-? ZNK Pomurje (w)
17:00 SG Einheit Zepernick ?-? Vfb Fortuna Biesdorf
17:00 VFB Homberg ?-? TVD Velbert
17:00 Horndean ?-? Bognor Regis Town
17:00 Monza ?-? Pro Sesto
17:00 Siegen Sportfreunde ?-? TuS Dietkirchen
17:00 Coleraine ?-? Annagh United
17:00 Zalaegerszegi TE II ?-? NK Nafta
17:00 BSV Rehden ?-? Preuben Munster
17:00 SV Atlas Delmenhorst ?-? Bremer SV
16:30 Bayern Munchen (w) ?-? Grasshopper (w)
16:30 PEC Zwolle ?-? SC Cambuur
16:30 Bristol City ?-? Milton Keynes Dons
16:00 FC Monheim ?-? FSV Vohwinkel Wuppertal
16:00 ASC 09 Dortmund ?-? Rot-Weiss Oberhausen
16:00 Gyori Dozsa (w) ?-? Ferencvarosi TC (w)
16:00 VfB Stuttgart II ?-? Bahlinger
16:00 Wuppertaler ?-? Ratingen SV
16:00 SV Lippstadt ?-? Holzwickeder SC
16:00 Schalke Youth ?-? Jong PSV Eindhoven (Youth)
16:00 Slavia Praha (w) ?-? St. Polten (w)
16:00 Eintracht Norderstedt ?-? Greifswalder FC
16:00 Bedford Town ?-? Wealdstone FC
16:00 Leamington ?-? Forest Green Rovers
16:00 Bischofswerdaer FV ?-? FC Blaus Weiss 90 Berlin
16:00 FC Utrecht (Youth) ?-? Go Ahead Eagles
16:00 ADO Den Haag ?-? FC Twente Enschede
16:00 Saint Johnstone ?-? Fleetwood Town
16:00 Kickers Offenbach ?-? Bergisch Gladbach 09
16:00 Grimsby Town ?-? Rotherham United
16:00 De Graafschap ?-? SC Telstar
16:00 Oldham Athletic ?-? Burnley
16:00 Sheffield Wednesday ?-? Wrexham
14:40 GKS Katowice ?-? LKS Goczalkowice Zdroj
Swedish Allsvenskan
19:30 IK Sirius FK ?-? Degerfors IF
17:00 Mjallby AIF ?-? Malmo FF
Russia Division 2
19:59 FC Yessentuki ?-? FK Biolog
19:30 FK Forte Taganrog ?-? Alania-d Vladikavkaz
19:30 Avangard ?-? Arsenal Tula II
19:00 Kairat Moskva ?-? Dnepr Smolensk
19:00 Saturn Moscow ?-? FK Kolomna
19:00 Stavropolye-2009 ?-? Mashuk-KMV
19:00 FK Kaluga ?-? Dinamo Briansk
19:00 Shinnik Yaroslavl ?-? Torpedo Vladimir
19:00 Znamya Truda ?-? Kazanka Moscow
18:00 Anzhi Makhachkala ?-? Rotor Volgograd B
18:00 Zenit Penza ?-? Sokol
18:00 Khimik Dzerzhinsk ?-? Chertanovo Moscow
18:00 Dinamo Saint Petersburg ?-? Baltika-BFU Kaliningrad
18:00 SKA Rostov ?-? Spartak Nalchik
18:00 FK Makhachkala ?-? Druzhba Maykop
18:00 FC Tuapse ?-? FK Chayka Pesch
18:00 Strogino Moscow ?-? Mordovya Saransk
18:00 Tyumen ?-? Sibir-M Novosibirsk
17:00 Chelyabinsk ?-? FK Orenburg-2
17:00 FC Lada Togliatti ?-? Volga Ulyanovsk
17:00 FK Spartak Tuymazy ?-? Torpedo Miass
17:00 FC Tver ?-? FK Chita
17:00 FK Volna Nizhegorodskaya ?-? Dinamo Moscow B
16:00 Zvezda Sint Petersburg ?-? Luki Energiya
German Bundesliga 2
22:30 Werder Bremen ?-? Hannover 96
German 3.Liga
16:00 Havelse ?-? Saarbrucken
16:00 Zwickau ?-? Borussia Dortmund (Youth)
16:00 Hallescher FC ?-? SV Meppen
16:00 Kaiserslautern ?-? Eintracht Braunschweig
16:00 SV Waldhof Mannheim ?-? Magdeburg
16:00 TSV 1860 Munchen ?-? Wurzburger Kickers
Belgian Pro League
22:45 Oostende ?-? Charleroi
20:30 Kortrijk ?-? Seraing United
20:30 KFCO Wilrijk ?-? Cercle Brugge
18:15 Oud Heverlee ?-? Zulte-Waregem
Poland Ekstraklasa
22:00 Legia Warszawa ?-? Wisla Plock
19:30 Jagiellonia Bialystok ?-? Lechia Gdansk
17:00 Gornik Leczna ?-? Cracovia Krakow
Denmark Superligaen
19:59 Aalborg ?-? Midtjylland
Russia Premier League
21:00 Rubin Kazan ?-? Spartak Moscow
21:00 Lokomotiv Moscow ?-? Arsenal Tula
18:30 Khimki ?-? Zenit St. Petersburg
USA Major League Soccer
23:30 Atlanta United ?-? Columbus Crew
France Ligue 2
21:00 Grenoble ?-? Paris FC
21:00 Valenciennes ?-? Chamois Niortais
21:00 Le Havre ?-? Guingamp
21:00 Amiens ?-? AJ Auxerre
21:00 Toulouse ?-? Ajaccio
21:00 Pau FC ?-? Nancy
21:00 Caen ?-? Rodez Aveyron
21:00 USL Dunkerque ?-? Quevilly
17:00 Bastia ?-? Nimes
Norway NM Cupen
19:59 Lokomotiv Oslo ?-? Kjelsas
18:00 Gjovik ?-? Toten
18:00 Gjellerasen IF ?-? Eidsvold Turn
18:00 Gjovik Lyn ?-? Toll
18:00 Eik-Tonsberg ?-? Odd Grenland
18:00 Vindbjart ?-? Flekkeroy
18:00 Stord IL ?-? Haugesund
18:00 Fjora ?-? Sogndal
18:00 Ardal ?-? Floro
18:00 Volda ?-? Kristiansund BK
18:00 Brodd ?-? Sandnes Ulf
17:30 Skjervoy ?-? Alta
17:00 Follo ?-? Stabaek
17:00 Funnefoss/Vormsund ?-? Lillestrom
17:00 Elverum ?-? Kongsvinger
17:00 IL Express ?-? Start Kristiansand
17:00 Mandalskameratene ?-? FK Arendal
17:00 Hinna ?-? Bryne
17:00 Vardeneset ?-? Djerv 1919
17:00 Bjarg ?-? Brann
17:00 Sunndal ?-? Brattvag
17:00 Ntnui ?-? Stjordals Blink
17:00 Spike ?-? Tromso IL
17:00 Fana ?-? Sotra
16:00 Nordstrand ?-? Baerum SK
16:00 Vidar ?-? Egersunds IK
16:00 SK Herd ?-? Hodd
16:00 Tynset ?-? Tiller
16:00 Finnsnes ?-? Senja
16:00 IF Floya ?-? Tromsdalen
Swiss Super League
22:30 Lausanne Sports ?-? St. Gallen
19:59 Luzern ?-? Young Boys
Scotland League Cup
18:00 Stirling Albion ?-? Peterhead
18:00 Arbroath ?-? Kelty Hearts
18:00 East Fife ?-? Elgin City
18:00 Dundee ?-? Forfar Athletic
18:00 Ross County ?-? Montrose
18:00 Livingston ?-? Cowdenbeath
18:00 Raith Rovers ?-? Alloa Athletic
18:00 Hamilton Academical ?-? Albion Rovers
18:00 Motherwell ?-? Annan Athletic
18:00 Queen of South ?-? Airdrie United
18:00 Kilmarnock ?-? Stranraer
18:00 Greenock Morton ?-? Clyde
18:00 Dunfermline Athletic ?-? Stenhousemuir
18:00 Ayr United ?-? Falkirk
Belarusian Premier League
21:45 Dinamo Minsk ?-? FK Vitebsk
19:00 Neman Grodno ?-? Slutsksakhar Slutsk
Brazil Youth
22:00 Fluminense RJ (Youth) ?-? Chapecoense (Youth)
22:00 Sport Club Recife (Youth) ?-? Fortaleza (Youth)
16:30 Cruzeiro (Youth) ?-? Corinthians Paulista (Youth)
Uruguay Primera Division
22:00 IA Sud America ?-? Centro Atletico Fenix
22:00 Boston River ?-? IA Sud America
Czech Republic 2.Liga
19:00 Dukla Prague ?-? Vyskov
19:00 Lisen ?-? Viktoria Zizkov
19:00 Opava ?-? FK Graffin Vlasim
19:00 SK Prostejov ?-? Marila Pribram
Chile Primera B
23:00 Deportes Santa Cruz ?-? Fernandez Vial
19:00 Municipal Iquique ?-? Santiago Morning
Botola Pro 1
22:15 SCCM Chabab Mohamedia ?-? Wydad Casablanca
19:59 FAR Forces Armee Royales ?-? Olympique de Safi
Bulgaria Premier League
22:00 Levski Sofia ?-? Slavia Sofia
19:45 Botev Plovdiv ?-? Pirin Blagoevgrad
Slovakia 2. Liga
19:00 Namestovo ?-? Dukla Banska Bystrica
19:00 Humenne ?-? Sport Podbrezova
19:00 Partizan Bardejov ?-? STK Samorin
19:00 KFC Komarno ?-? MFK Dubnica nad Vahom
19:00 Slavoj Trebisov ?-? FC Artmedia Petrzalka
Iceland Division 1
18:00 Kordrengir ?-? Afturelding
18:00 Vestri ?-? UMF Selfoss
CECAFA Tusker Challenge Cup
17:00 Uganda U23 ?-? Tanzania U23
Finland Ykkonen
18:00 JIPPO ?-? Ekenas IF Fotboll
18:00 KPV ?-? Vaasa VPS
18:00 MuSa ?-? Gnistan Helsinki
17:00 PK-35 Vantaa ?-? RoPS Rovaniemi
17:00 Jaro ?-? TPS Turku
Sweden Superettan
19:00 Landskrona BoIS ?-? GIF Sundsvall
19:00 IK Brage ?-? Trelleborgs FF
Slovak Super Liga
19:59 Tatran LM ?-? Slovan Bratislava
19:59 MFK Ruzomberok ?-? FK Senica
Peru Primera Division
22:15 Sarmiento Ayacucho ?-? Sport Boys
19:59 Alianza Atletico Sullana ?-? Sport Huancayo
Bosnia and Herzegovina Premier League
23:00 FK Tuzla City ?-? FK Zeljeznicar
21:00 Borac Banja Luka ?-? Leotar
21:00 Leotar ?-? Borac Banja Luka
21:00 Radnik Bijeljina ?-? Sloboda
Montenegro Prva Crnogorska Liga
22:30 Decic Tuzi ?-? FK Zeta
22:30 FK Iskra Danilovgrad ?-? Jezero Plav
22:30 OFK Petrovac ?-? Mornar
22:00 FK Sutjeska Niksic ?-? FK Podgorica
Ukraine Division 2
19:59 Ahrobiznes TSK Romny ?-? Volyn
19:59 FC Uzhgorod ?-? Prykarpattya Ivano Frankivsk
18:00 Kremin Kremenchuk ?-? Vpk Agro Magdalinovka
18:00 Hirnyk-Sport ?-? FK Avanhard Kramatorsk
Argentine Division 2
22:30 Atletico Rafaela ?-? San Martin San Juan
22:30 Barracas Central ?-? San Telmo
22:30 Independiente Rivadavia ?-? Villa Dalmine
22:10 Ferrol Carril Oeste ?-? Club Atletico Guemes
22:00 Estudiantes de Caseros ?-? Almirante Brown
22:00 Gimnasia Jujuy ?-? Santa Marina Tandil
22:00 Guillermo Brown ?-? CA Brown Adrogue
Croatia 1.Division
23:00 HNK Gorica ?-? HNK Sibenik
20:55 Slaven Koprivnica ?-? NK Lokomotiva Zagreb
Slovakia Cup
19:30 Slovan Modra ?-? PSC Pezinok
19:00 FC Komjatice ?-? Velke Lovce
19:00 MFK Banik Handlova ?-? FC Banik Prievidza
19:00 Druzstevnik Zvoncin ?-? Blava Jaslovske Bohunice
19:00 Boleraz ?-? TJ Spartak Myjava
Bolivia Primera Division
23:00 Always Ready ?-? Real Potosi
Latvian Higher League
18:00 Noah ?-? BFC Daugavpils
Romania Liga I
22:30 Academica Clinceni ?-? CFR Cluj
19:30 FC Voluntari ?-? FC Botosani
Libyan Premier League
19:30 Al ittihad(LBY) ?-? Al Zawi A
Russia Women s Cup
19:00 Zenit St Petersburg (w) ?-? Zvezda 2005 (w)
18:00 Chertanovo Moscow (w) ?-? Rubin Kazan (w)
17:00 FK Ryazan (w) ?-? Krasnodar FK (w)
Portugal League Cup
21:00 GD Chaves ?-? SC Farense
19:59 Viseu ?-? Casa Pia AC
19:59 Clube Desportivo Trofense ?-? SC Covilha
19:59 Feirense ?-? FC Famalicao
18:30 Estrela da Amadora ?-? Vizela
18:30 CD Mafra ?-? Belenenses
Primera Division de Chile
23:00 Nublense ?-? CSD Antofagasta
Russian National Football League
21:00 Baltika Kaliningrad ?-? Gazovik Orenburg
19:59 Rotor Volgograd ?-? SKA Khabarovsk
19:59 FK Krasnodar 2 ?-? Tekstilshchik Ivanovo
19:00 Spartak Moscow II ?-? Yenisey Krasnoyarsk
19:00 Volgar-Gazprom Astrachan ?-? Neftekhimik Nizhnekamsk
19:00 Fakel ?-? Tom Tomsk
18:00 Torpedo moskva ?-? Alania Vladikavkaz
Finland Women Premier League
18:00 Aland United (w) ?-? TiPS Vantaa (w)
16:00 Ilves Tampere (w) ?-? PK-35 RY (w)
Ireland FAI Cup
22:30 Longford Town ?-? Bangor Celtic
19:00 Fairview Rangers ?-? Finn Harps
18:00 Drogheda United ?-? Derry City
Czech Republic Cup
19:59 Velka Bites ?-? Blansko
19:30 Hranice KUNZ ?-? Tatran Vsechovice
19:00 Nove Sady ?-? FC Prerov
19:00 Sokol Tasovice ?-? TJ Start Brno
19:00 Zdar nad Sazavou ?-? Zdirec nad Doubravou
19:00 Frenstat Pod Radhostem ?-? Frydek-Mistek
19:00 Frydlant ?-? Vitkovice
19:00 TJ Skastice ?-? HFK Olomouc
19:00 Sokol Lanzho ?-? Sardice
17:00 Rymarov ?-? Unicov
Liga Super Malaysia
17:00 Terengganu ?-? Perak
17:00 MISC-MIFA ?-? Sabah
17:00 Kuala Lumpur ?-? Selangor
17:00 Kedah ?-? Pulau Pinang
Estonia Cup
19:59 Trans Narva ?-? Kohtla Jarve JK Jarve
19:59 FC Nomme United ?-? SK Imavere Forss
19:59 JK Poseidon ?-? FC Kuressaare
19:59 Saku JK ?-? Tartu JK Maag Tammeka
19:59 Viimsi MRJK ?-? SC ReUnited
19:59 Tallinna JK Legion ?-? FC Soccernet
19:59 Flora Tallinn II ?-? Karskem Karsklus
17:00 Tartu Kalev ?-? Laanemaa JK II
Malaysia Premier League
17:00 Negeri Sembilan ?-? Selangor PKNS
Argentina Prim C Metropolitana
22:05 Talleres Rem de Escalada ?-? CA San Miguel
22:00 Colegiales ?-? Argentino de Quilmes
22:00 Comunicaciones BsAs ?-? Flandria
22:00 Defensores Unidos ?-? Sacachispas
22:00 Deportivo Armenio ?-? Canuelas FC
22:00 CA Fenix Pilar ?-? Uhl Que Sa
22:00 UAI Urquiza ?-? Deportivo Merlo
22:00 Villa San Carlos ?-? Club Atletico Acassuso
Danish 1st Division
17:00 Hvidovre IF ?-? Jammerbugt
Kazakhstan Cup
19:00 FK Aktobe Lento ?-? Kaisar Kyzylorda
18:00 FK Atyrau ?-? FK Taraz
17:00 FC Kairat Almaty ?-? FK Arys
16:00 Kyzylzhar Petropavlovsk ?-? Ordabasy
Czech Republic Gambrinus Liga
21:00 Sparta Praha ?-? Sigma Olomouc
18:00 Hradec Kralove ?-? Bohemians 1905
18:00 Pardubice ?-? MFK Karvina
18:00 Baumit Jablonec ?-? Banik Ostrava
Scottish Highland Football League
19:00 Brechin City ?-? Turriff United
19:00 fraserburgh ?-? Formartine United
19:00 Huntly ?-? Strathspey Thistle
19:00 Inverurie Loco Works ?-? Clachnacuddin
19:00 Keith ?-? Nairn County
19:00 Rothes ?-? Fort William
19:00 Buckie Thistle FC ?-? Lossiemouth
18:00 Deveronvale ?-? Brora Rangers
18:00 Forres Mechanics ?-? Wick Academy
Slovenia 1.Liga
22:15 FC Koper ?-? NK Mura 05
19:00 ASK Bravo Publikum ?-? NK Aluminij
Iran Cup
19:30 Malavan ?-? Kheybar Khorramabad
Austria Erste Division
22:00 FC Blau Weiss Linz ?-? FC Dornbirn 1913
Norwegian Junior U19
16:00 Stabaek U19 ?-? Lillestrom U19
Brazil Serie B
23:30 Vila Nova ?-? Cruzeiro (MG)
23:30 Confianca SE ?-? Botafogo RJ
Jordan Premier League
21:30 Al-Jalil ?-? Shabab AlOrdon
19:00 Ramtha Club ?-? Al-Jazeera
Ukrainian Premier League
20:30 FC Shakhtar Donetsk ?-? FC Inhulets Petrove
18:00 Veres ?-? Kolos Kovalyovka
Serbian Superliga
23:00 Crvena Zvezda ?-? Mladost Lucani
20:55 Radnicki Nis ?-? FK Napredak Krusevac
Mexico Youth U20
18:30 Pachuca U20 ?-? Leon U20
18:00 Chivas Guadalajara U20 ?-? San Luis U20
Moldova Divizia Nationala
21:00 Sheriff Tiraspol ?-? Zimbru Chisinau
19:00 FC Floresti ?-? Dinamo-Auto
Ghana FA Cup
22:00 Elmina Sharks ?-? Accra Hearts of Oak
Uruguay U19 League
17:30 Villa Teresa U19 ?-? Rampla Juniors U19
16:00 La Luz U19 ?-? Sud America U19
Brazil Serie D
23:30 Porto Velho EC ?-? Nova Mutum EC
23:00 Murici ?-? Juazeirense
23:00 Caldense MG ?-? Rio Branco VN
23:00 Sousa PB ?-? America FC Natal RN
23:00 Uberlandia MG ?-? EC Aguia Negra
23:00 Imperatriz(MA) ?-? Tocantinopolis
23:00 Cascavel PR ?-? Rio Branco PR
23:00 4 de Julho ?-? Paragominas FC PA
22:30 Palmas ?-? Moto Club Sao Luis MA
22:30 Juventude MA ?-? Guarany CE
22:00 Uniclinic Atletico Cearense CE ?-? Central SC
22:00 Bangu ?-? Inter de Limeira
22:00 Sao Bento ?-? Cianorte PR
22:00 Boavista S.C. ?-? Portuguesa Desportos
22:00 Marcilio Dias SC ?-? Caxias RS
22:00 Goianesia GO ?-? SE do Gama
22:00 Santo Andre ?-? Madureira
22:00 Castanhal PA ?-? Fast Clube AM
22:00 Joinville SC ?-? Esportivo RS
Latvia Division 2
19:00 FK Dinamo Riga ?-? FK Auda Riga
19:00 Rezekne/BJSS ?-? Saldus SS/Leevon
17:00 Albatroz ?-? Super Nova
17:00 Grobina ?-? FK Smiltene BJSS
Israel Super Cup
21:30 Maccabi Haifa ?-? Maccabi Tel Aviv
Wales FAW Championship
17:30 Conwy Utd ?-? Llangefni town
17:30 Llantwit Major ?-? Cwmbran Celtic
17:30 Pontypridd ?-? Carmarthen
17:30 Port Talbot ?-? Trefelin
17:30 Risca Utd ?-? Afan Lido
17:30 Airbus UK Broughton ?-? Holyhead
17:30 Guilsfield ?-? Llandudno
17:30 Holywell ?-? Llanidloes Town
17:30 Penrhyncoch ?-? Ruthin Town FC
17:30 Prestatyn Town FC ?-? Llanrhaeadr
Brazil L
22:00 Artsul RJ ?-? Angra Dos Reis RJ
22:00 Goncalense ?-? CFRJ Marica RJ
22:00 Duque de Caxias RJ ?-? Audax Rio RJ
22:00 Cabofriense(RJ) ?-? Sampaio Correa (RJ)
22:00 Americano RJ ?-? America-RJ
Angola Girabola League
18:00 Primeiro de Agosto ?-? Santa Rita FC
18:00 Desportivo Huila ?-? Petro Atletico de Luanda
18:00 Cuando Cubango ?-? Academica Do Lobito
18:00 Ferroviario Do Huambo ?-? Sporting Cabinda
18:00 Sagrada Esperanca ?-? Progresso
18:00 CRD Libolo ?-? Benfica Lubango
18:00 Baixa de Cassanje ?-? Interclube Luanda
18:00 Bravos do Maquis ?-? Recreativo Caala
Brazil Mineiluo group B League
23:00 Villa Nova-MG ?-? CA Serranense
22:30 Nacional AC MG ?-? Aymores
22:00 Betim FC ?-? Uniao Luziense
22:00 Tupynambas ?-? Guarani MG
22:00 Democrata SL/MG ?-? Tupi Juiz de Fora MG
Iceland 4 Deild
19:59 Lettir Reykjavik ?-? Samherjar
18:00 IBU Uppsveitir ?-? KFB
Bulgaria B PFG
21:00 FC Sozopol ?-? FC Dobrudzha
19:59 Septemvri Simitli ?-? Marek Dupnitza
19:30 Neff supporting Simic ?-? Spartak Varna
19:30 Strumska Slava ?-? Septemvri Sofia
19:30 Sportist Svoge ?-? FC Maritsa 1921
19:30 Yantra Gabrovo ?-? FC Hebar Pazardzhik
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester
22:00 Deportivo Paraguayo ?-? Central Ballester
22:00 Juventud Unida ?-? Deportivo Muniz
22:00 CA Lugano ?-? Liniers
Tanzania Ligue 1
17:00 Coastal Union ?-? Pamba SC
17:00 Mtibwa Sugar ?-? Transit Camp
Gambia GFA League
19:59 BK Milan ?-? Gambia Ports Authority
Brazil national youth (U20) Football Championship
22:00 Lagarto U20 ?-? Sergipe U20
22:00 UNIRB U20 ?-? Vitoria da Conquista BA Youth
22:00 Ceilandense U20 ?-? Luziania U20
17:30 Cruzeiro DF Youth ?-? Gama DF (Youth)
BRA D4
23:00 ABC RN ?-? Campinense
Iceland 3 Deild
19:00 Vidir Gardur ?-? Dalvik Reynir
Columbia women s League
23:00 CD Real Santander (w) ?-? Independiente Medellin (w)
19:59 America de Cali (w) ?-? Atletico Bucaramanga (w)
Uruguay Segunda
19:45 Central Espanol ?-? Villa Teresa
Iceland Division 2
19:59 KF Fjallabyggdar ?-? Kari Akranes
19:59 Magni ?-? KV Vesturbaer
17:00 Leiknir F ?-? IR Reykjavik
Argentina Youth League
17:00 Central Cordoba SdE U20 ?-? Banfield U20
17:00 Colon U20 ?-? CA Aldosivi U20
17:00 Gimnasia LP U20 ?-? Defensa y Justicia U20
17:00 Godoy Cruz U20 ?-? CA Platense U20
17:00 Patronato Parana U20 ?-? Union Santa Fe U20
17:00 Sarmiento U20 ?-? CA Talleres de Cordoba U20
17:00 Lanus U20 ?-? Atletico Tucuman U20
17:00 Arsenal de Sarandi U20 ?-? Estudiantes La Plata U20
17:00 Newells U20 ?-? Club Atlético Independiente U20
17:00 Racing Club U20 ?-? Rosario Central U20
17:00 River Plate U20 ?-? Argentinos Jrs U20
17:00 Velez Sarsfield U20 ?-? Boca Juniors U20
17:00 Acassuso U20 ?-? Deportivo Armenio U20
17:00 Los Andes U20 ?-? Deportivo Laferrere U20
Cameroon League Women
18:00 AS Awa FF (w) ?-? Eding Sport (w)
17:00 Renaissance de Figuil (w) ?-? Amazone FAP (w)
Austria Landesliga
19:59 Admira Villach ?-? St Jakob/Rosental
19:59 WAC St Andra II ?-? ATUS Ferach
19:45 SK Maria Saal ?-? SV Kraig
Austria Amateur cup
19:59 UFC Soding ?-? Grossklein
Republic of Ireland National League Women
17:00 Bohemians Dublin (w) ?-? DLR Waves (w)
The lowlands of Scotland League
18:00 East Stirlingshire ?-? Glasgow Rangers U20
16:00 Celtic B ?-? East Kilbride
Germany Regionalliga
19:00 VfB Eichstatt ?-? FV Illertissen
19:00 FC Pipinsried ?-? FC Augsburg II
18:00 FC Lokomotive Leipzig ?-? Berliner FC Dynamo
16:00 TSV 1860 Rosenheim ?-? TSV Aubstadt
16:00 Schweinfurt 05 FC ?-? TSV Rain Am Lech
Austrian 3.Liga
21:00 SV Grodig ?-? SV Wals-Grunau
19:59 Kufstein ?-? Worgl Obi SV
19:00 SC Bregenz ?-? Rotenberg
19:00 FC Wolfurt ?-? VfB Hohenems
19:00 SV Austria Salzburg ?-? Salzburger AK 1914
19:00 SV Fugen ?-? SV Innsbruck
17:00 SVG Reichenau ?-? WSG Swarovski Tirol B
Sweden Div 3 Mellersta
16:00 Angelholms FF ?-? Ullared
Belarus Pershaya Liga
19:30 FC Baranovichi ?-? Krumkachy Minsk
17:30 Kommunalnik Slonim ?-? FC Belshina Babruisk
Kenya Super League
16:00 Shabana FC ?-? FC Talanta
16:00 Nairobi Stima ?-? Migori Youth
16:00 Muranga Seal ?-? Kisumu All Stars
Paraguayan Division 2
18:00 Deportivo Santani ?-? Club Fernando de la Mora
18:00 General Caballero ?-? Atyra FC
Belarus Womens Premier League
16:00 Lokomotiv Vitebsk (w) ?-? ABFF U19 (w)
Iceland U19 League
19:00 FH/IH U19 ?-? Thor Akureyri U19
Finland - Kakkonen Lohko
19:00 Ilves Tampere II ?-? GrIFK Kauniainen
18:00 PeKa ?-? MiPK Mikkeli
18:00 JaPS ?-? Lahden Reipas
18:00 Atlantis ?-? NJS
18:00 SC KuFu-98 ?-? Mypa
18:00 KaPa ?-? PK Keski Uusimaa
Mexico Liga MX Femenil
21:00 Cruz Azul (w) ?-? Chivas Guadalajara (w)
21:00 Atlas (w) ?-? Queretaro (w)
Bangladesh Premier League
17:00 Muktijoddha SKC ?-? Bashundhara Kings
14:00 Arambagh KS ?-? Sheikh Russel KC
Iceland Women s Premier League
19:59 Breidablik (w) ?-? UMF Selfoss (w)
19:59 Thor KA Akureyri (w) ?-? Valur (w)
Brasileiro, Serie C
22:00 Ypiranga(RS) ?-? Sao Jose PoA RS
18:00 Tombense ?-? Volta Redonda
Finland Ykkonen Women
17:00 PK Keski Uusimaa (w) ?-? VJS Vantaa (w)
16:00 VIFK Vaasa (w) ?-? HauPa (w)
Canadian Premier League
22:00 HFX Wanderers FC ?-? Valour
Brazil Campeonato Baiano 2
22:00 Grapiuna AC ?-? Botafogo BA
Germany Oberliga NOFV
19:59 VfR Garching ?-? SV Kirchanschoring
19:00 VFB Hallbergmoos ?-? Türkspor Augsburg
19:00 Gundelfingen ?-? FC Ingolstadt 04 Am
18:00 TSV Abtswind ?-? TSV Vatanspor
18:00 ASV Cham ?-? ATSV Erlangen
18:00 Grossbardorf ?-? DJK TEUTONIA SCHALKE
18:00 1. FC Sand ?-? Eintracht Bamberg
18:00 SpVgg Hankofen-Hailing ?-? TSV Schwabmünchen
17:00 Bayern Hof ?-? ASV Neumarkt
16:00 TSV Dachau 1865 ?-? SV Donaustauf
16:00 TSV Landsberg ?-? SSV Jahn Regensburg II
16:00 SV Seligenporten ?-? TSV Karlburg
16:00 SpVgg Ansbach ?-? DJK Gebenbach
Liga de Elite
17:00 PSP Macau ?-? Cheng Fung
Jamaica Premier League
22:00 Vere United ?-? Harbour View FC
Estonia Womens Meistri Liiga
19:00 Vaprus Parnu (w) ?-? Saku Sporting (w)
17:00 JK Tallinna Kalev (w) ?-? Ajax Tallinna (w)
Finland Kolmonen
17:15 FC Finnkurd ?-? Malmin Palloseura Helsinki
16:30 HIFK 2 ?-? TiPS
16:00 HauPa ?-? RoPo
16:00 HaPK ?-? Kumu STPS
16:00 TP47 Tornio ?-? OPS-jp
16:00 Viikingit ?-? PPJ Akatemia
Ecuador Campeonato Serie B
21:30 Santa Fe SC ?-? SC Imbabura
19:59 Club Deportivo Espoli ?-? Deportivo Aampetra
18:00 Deportivo Ibarra ?-? La Cantera FC
Brazil Catarinense Division 2
22:00 Atletico Catarinense ?-? EC Internacional SC
22:00 Nacao ?-? Cacador AC
Argentine Torneo A
22:30 Crucero del Norte ?-? Sportivo Las Parejas
22:00 Defensores Pronunciamiento ?-? Gimnasia yTiro
Brazil Campeonato Paulista Youth
22:00 America EC Pedrinhas U20 ?-? Confianca PB Youth
Jordan League Women
21:30 Al Istiqlal (W) ?-? Al Orthodoxi (w)