livescore.az

Finished Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 23:34:14 Change ]
Argentine Division 1
F22/10 04:15 Talleres Cordoba 1 0-2 River Plate 1 2
F22/10 02:00 Independiente 1 1-1 Sarmiento Junin 2
Italian Serie A
F22/10 20:30 Torino 2 3-2 Genoa 3
Turkish Super Liga
F22/10 21:00 Yeni Malatyaspor 2 2-1 Altay Spor Kulubu 3
Finland Veikkausliga
F22/10 19:30 SJK Seinajoen 2 4-2 Ilves Tampere 3
F22/10 18:30 Lahti 2 0-0 AC Oulu 2
International Club Friendly
F22/10 21:15 Teogol U25 1 0-2 Valledupar FC U25 2
F22/10 17:30 Zwolle (w) 1-2 PSV Eindhoven (w)
P22/10 22:25 Union Magdalena U25 3 ?-? Ilusion Naranja FC U25 1
International Friendly
F22/10 16:10 Indonesia U23 2-0 Nepal U23
F22/10 04:00 USA (w) 1 0-0 Korea Rep (w)
TBD22/10 18:05 Honduras U20 ?-? NicaraguaU20
Brazil Serie A
F22/10 03:00 Internacional RS 5 1-1 Bragantino 2
J-League Division 1
F22/10 14:00 Urawa Red Diamonds 5-1 Kashiwa Reysol 1
Russia Division 2
F22/10 15:00 FC Yessentuki 0-3 Stavropolye-2009
F22/10 09:00 Dinamo Vladivostok 2 1-1 Dinamo Briansk 1 1
F22/10 07:00 SY Sakhalinsk 1 3 0-1 FK Kaluga 2
England U23 Premier League
F22/10 21:10 Aston Villa U23 1 2-3 Sunderland U23 2
England U23 1.Liga
F22/10 17:00 Charlton U23 2 1 2-1 Millwall U23 1
German Bundesliga 2
F22/10 20:30 Erzgebirge Aue 1 3 1-0 Ingolstadt 2
F22/10 20:30 SC Paderborn 07 2 1-2 Hamburger SV 5
France Ligue 3
F22/10 21:15 Boulogne 1 1-1 Chateauroux
F22/10 21:00 Annecy 1 3-0 Cholet So 1 2
F22/10 21:00 Chambly FC 1 4-0 Creteil 1
F22/10 21:00 Concarneau 1 2-0 Sete FC 3
F22/10 21:00 Sedan 1 2-1 Stade Briochin 2
F22/10 21:00 Villefranche 1 1 1-1 Bastia Borgo 1 1
F22/10 21:00 Stade Lavallois MFC 3 1-2 Bourg Peronnas 3
F22/10 21:00 Orleans US 45 3 0-0 Avranches 2
Persian Gulf Pro League
F22/10 18:40 Foolad Khozestan 1 1-3 Persepolis
Russia Youth Championship League
F22/10 17:30 FK Krasnodar Youth 4 2-3 Lokomotiv Moscow Youth 3
F22/10 15:00 CSKA Moscow (R) 3 1-3 Dinamo Moscow Youth 3
F22/10 15:00 Spartak Moscow Youth 1 4-1 Konopliev Youth 4
F22/10 14:55 FC Terek Groznyi Youth 2 3-3 FK Rostov Youth 1
F22/10 14:00 Arsenal Tula Youth 3 1-2 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 1 3
F22/10 14:00 Khimki Youth 2 3-1 PFC Sochi Youth 2
F22/10 13:30 FK Ural Youth 1 2-1 FK Nizhny Novgorod Youth 4
F22/10 13:00 Rubin Kazan (R) 3 6-0 Ufa Youth 3
F22/10 13:00 Krylya Sovetov Samara Youth 1 2-1 Strogino Youth 3
German 3.Liga
F22/10 21:00 VfL Osnabruck 1 0-0 Hallescher FC 2
Poland Ekstraklasa
F22/10 19:59 Radomiak Radom 3-1 Gornik Leczna 2
Denmark Superligaen
F22/10 21:00 Vejle 3 2-0 Nordsjaelland 1
Russia Premier League
F22/10 19:59 Dynamo Moscow 4-1 Khimki 1
UEFA European U-17 Football Championship
F22/10 19:00 Georgia U17 1-1 Iceland U17
F22/10 19:00 Hungary U17 3-0 Estonia U17
F22/10 18:00 Armenia U17 0-2 Belarus U17
F22/10 18:00 Slovakia U17 2 2-2 England U17 1
Turkey 2 Ligi A
F22/10 21:00 Ankaragucu 1 2 2-1 Manisa BB Spor 5
F22/10 21:00 Eyupspor 3 1-0 Adanaspor 2
Belarusian Premier League
F22/10 21:00 Neman Grodno 2 0-2 BATE Borisov
Korea Challengers League
F22/10 14:00 Daejeon Korail 3 0-2 Changwon City 2
F22/10 14:00 Busan Transportation Corporation 3 1-3 Gyeongju KHNP 1
P22/10 14:00 Gimpo FC ?-? Hwaseong FC
Uruguay Primera Division
F22/10 03:30 Wanderers FC 3 1-0 Nacional Montevideo 3
UAE Division 1 Group A
F22/10 16:55 Al Bataeh 2 1-0 Al-Thaid 5
F22/10 16:55 Al-Rams 1 2 0-5 Ahli Al-Fujirah 4
F22/10 16:55 Al Taawon 1-3 Dabba Al-Fujairah 1
F22/10 16:55 Hatta 2 1-1 Masfut 2
Primera Division de Colombiano-Apertura
F22/10 03:00 Deportiva Once Caldas 4 2-1 La Equidad
Saudi Arabia Division 2
F22/10 20:20 Al-Nojoom 3 1-2 Wajj 1
F22/10 16:55 Al Entesar 3-0 Al Dahab
F22/10 16:40 Arar FC 1-1 Al-Zlfe
F22/10 16:30 Al Liwaa 3-2 Al Bukayriyah
F22/10 16:20 Tuwaiq 2-1 Al-Sharq
F22/10 16:15 Al-Riyadh 1 0-1 Al-Washm 3
Israel Leumit League
F22/10 17:00 Hapoel Akko 1 0-0 Kafr Qasim 3
F22/10 17:00 Maccabi Bnei Raina 2 2-0 Hapoel Raanana 4
F22/10 17:00 Hapoel Ramat Gan 3 1-1 Maccabi Ahi Nazareth 3
F22/10 17:00 Hapoel Rishon Lezion 4 1-1 Sectzya Nes Ziona 2
F22/10 17:00 Hapoel Petah Tikva 2 0-2 Ironi Nir Ramat HaSharon 3
F22/10 17:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 2 5-0 Hapoel Afula 1
F22/10 17:00 Hapoel Kfar Saba 5 2-0 AS Ashdod 3
F22/10 17:00 Beitar Tel Aviv Ramla 1 0-0 Hapoel Umm Al Fahm 3
Czech Republic 2.Liga
F22/10 18:30 Vysocina jihlava 2 0-0 Sparta Praha B 2
UAE Pro-League
F22/10 20:30 Al Ahli(UAE) 2 2-1 Al-Jazira(UAE) 1
F22/10 18:15 Al-Sharjah 2 0-3 Al Nasr Dubai 2
F22/10 18:15 Ajman 1 1-3 Al-Dhafra 1
Swiss Challenge League
P22/10 22:30 Stade Ouchy ?-? Yverdon
Bulgaria Premier League
F22/10 18:15 Tsarsko Selo 1 4 2-0 Lokomotiv Sofia 2
Slovakia 3.Liga
F22/10 20:30 SFM Senec 1 0-0 Lokomotiva Devinska Nova Ves 2
Primera Division de Venezuela
F22/10 04:00 Zamora Barinas 0-0 Estudiantes Merida FC 3
F22/10 04:00 Portuguesa FC 1-1 Zulia FC
F22/10 00:00 CD Hermanos Colmenares 3 2-1 Trujillanos 1
F22/10 00:00 Atletico Venezuela 2-4 Monagas SC 1 3
T22/10 00:00 Deportivo Metropolitano ?-? LALA FC
CONCACAF Women Under-17
F22/10 19:10 Belize U17 (w) 2-1 Barbados U17(w)
F22/10 19:00 Suriname U17(w) 1 0-2 St. Kitts and Nevis U17(w) 1
P22/10 19:10 Guyana (w) U17 ?-? Honduras (w) U17
P22/10 19:00 Turks Caicos Islands (w) U17 ?-? Anguilla U17(w)
Slovak Super Liga
F22/10 19:00 SKF Sered 1 1 1-1 MSK Zilina 2
Oman Professional League
F22/10 20:10 Alrstak 2 2-0 Bahla 1
F22/10 19:30 Al-Nasr(OMA) 4 3-2 Oman Club 3
F22/10 16:55 Al-Suwaiq 1 2-0 Al Ittehad Salalah 1
Algeria U20 Youth League
F22/10 19:00 NA Hussein Dey U21 4 3-2 USM Alger U21 1
F22/10 19:00 WA Tlemcen U21 3-1 NC Magra U21
P22/10 19:00 RC Arba U21 ?-? US Biskra U21
Peru Primera Division
F22/10 19:59 Academia Deportiva Cantolao 2 2-0 UTC Cajamarca 1
CAF Confederation Cup
F22/10 18:00 AS Vita Club 1-1 Marumo Gallants FC
Uzbek League
F22/10 17:15 Kuruvchi Bunyodkor 1 1 3-1 Turon Nukus 1 1
F22/10 14:30 Termez Surkhon 1-0 Qizilqum Zarafshon 1
Ukraine Division 2
F22/10 18:30 Volyn 3-2 Kremin Kremenchuk
Saudi Professional League
F22/10 21:00 Al Ittihad(KSA) 1 3 0-2 Al-Shabab(KSA) 1
F22/10 19:20 Dhamk 1 1-0 Al-Hazm 4
F22/10 19:05 Al-Faisaly Harmah 1 2-2 Al-Taawon 2
Palestine Football League
F22/10 19:00 Ahli Al Khalil 3 1-1 Silwan 3
Croatia 1.Division
F22/10 19:59 HNK Sibenik 3 1-1 Slaven Koprivnica 3
Botola 2
F22/10 18:30 Itihad Z. Khemisset 1-0 Chabab Atlas Khenifra
F22/10 18:30 Raja de Beni Mellal 0-0 Stade Marocain du Rabat
Israel B League
F22/10 16:15 Shimshon Tel Aviv 1 4-2 Shimshon Kafr Qasim 3
F22/10 16:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 3 1-3 Maccabi Tamra 1
F22/10 15:30 Moadon Sport Tira 3 3-4 Hapoel Bnei Zalfa 1
F22/10 15:30 Ironi Nesher 2 2-2 Tzeirey Kafr Kana 1 1
F22/10 15:15 SC Maccabi Ashdod 5 3-1 Agudat Sport Nordia Jerusalem 5
F22/10 15:00 Rubi Shapira 1 3-2 Maccabi Tzur Shalom 2
F22/10 14:55 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 2 3-0 Hapoel Bikat Hayarden 1 4
F22/10 14:50 Hapoel Holon Yaniv 2 6-2 MS Ironi Kuseife 2
F22/10 14:45 Sport Club Dimona 1 1-1 Maccabi Kabilio Jaffa 3
F22/10 14:00 Hapoel Migdal HaEmek 3 1-1 Ironi Tiberias 1
F22/10 14:00 Hapoel Herzliya 2 4-0 Hapoel Bnei Pardes 3
F22/10 14:00 Hapoel Ashkelon 2 1-1 Maccabi Yavne 1
F22/10 12:45 Bnei Eilat 0-1 Maccabi Shaarayim
Algerian Ligue Professionnelle 1
F22/10 18:30 CS Constantine 1 0-1 MC Oran 5
Romania Liga I
F22/10 21:30 Chindia Targoviste 0-1 CS Universitatea Craiova 3
F22/10 18:30 Universitatea Craiova 2-0 Gaz Metan Medias 1 2
Primera Division de Chile
F22/10 04:00 Union La Calera 1-2 Cobresal
F22/10 01:30 Universidad de Chile 2 0-1 Palestino 1
Cyprus 2 Division
F22/10 19:59 Agia Napa 5 2-2 Ermis Aradippou 3
Colombia Copa Cup
F22/10 05:00 Atletico Nacional Medellin 2 1-0 Deportivo Cali 3
Chinese Women’s Super League
F22/10 12:15 Beijing Beikong (w) 3-1 Zhejiang Hangzhou (w)
F22/10 12:15 Changchun Masses Properties (w) 3-0 HeNan Huishang (w)
F22/10 12:00 Wuhan Jianghan (w) 1-1 Jiangsu Suning (w)
F22/10 10:00 Guangdong Meizhou Huijun (w) 1-0 Shandong Ticai (w)
F22/10 10:00 Shanghai RCB (w) 4-0 Sichuan (w)
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
F22/10 19:00 FC Pisek 7 2-1 Slavia Prague B 6
UEFA European Women
F22/10 19:59 Italy (w) U17 2-0 Wales (w) U17
F22/10 19:59 Sweden (w) U17 2-2 France (w) U17
Hungary Borsodi Liga
F22/10 19:45 Paksi SE Honlapja 3 2-2 Varda SE 8
F22/10 17:30 ZalaegerzsegTE 1 2-1 Gyirmot SE 3
European Women
F22/10 19:00 Spain (w) U19 4-0 Portugal (w) U19 3
F22/10 19:00 Czech (w) U19 2 2-1 Slovakia (w) U19 3
F22/10 17:30 Croatia (w) U19 3-1 Latvia (w) U19
F22/10 16:30 Bosnia (w) U19 4-0 Estonia (w) U19
F22/10 16:30 Montenegro (w) U19 4-0 Armenia (w) U19
F22/10 14:00 Wales (w) U19 1 4-0 Moldova (w) U19 2
F22/10 14:00 Albania U19(w) 1 1-0 Andorra U19 (W) 3
F22/10 13:00 Kosovo U19(w) 1 2-1 Liechtenstein (w) U19
Czech Republic U19 League
F22/10 15:00 MFK Karvina U19 2 2-3 Banik Ostrava U19 2
Danish 1st Division
F22/10 21:00 Hobro 1 0-1 Jammerbugt 2
F22/10 20:30 Hvidovre IF 1-0 Herfolge Boldklub Koge
Ukraine U21 Liga
F22/10 14:00 Veres Rivne U21 0-2 FC Mariupol U21
F22/10 13:00 Chernomorets Odessa U21 1-2 Lviv U21
P22/10 14:00 Rukh Vynnyky U21 ?-? FC Mynai U21
P22/10 14:00 Zorya U21 ?-? Kolos Kovalivka U21
P22/10 14:00 Dinamo KyivU21 ?-? Dnipro-1 U21
P22/10 14:00 FC Vorskla U21 ?-? FC Shakhtar Donetsk U21
Mexico Primera Divison A
F22/10 02:00 Club Chivas Tapatio 1 1-3 CSyD Dorados de Sinaloa 2
Portugal Segunda Liga
F22/10 21:00 Viseu 4 1-0 Varzim 2
F22/10 21:00 Vilafranquense 3 1-3 Leixoes 3
Austria Erste Division
F22/10 20:30 Floridsdorfer AC 1 2 3-0 SV Horn
F22/10 20:30 SKU Amstetten 2 2-0 Austria Wien (Youth) 4
F22/10 20:30 SK Vorwarts Steyr 5 1-3 Lafnitz 2
F22/10 20:30 FC Wacker Innsbruck 2 5-1 FC Superfund Pasching
Norwegian Junior U19
P22/10 17:00 Start Kristiansand U19 ?-? Viking U19
Jordan Premier League
F22/10 21:30 Al-Jalil 1 1 0-1 Maan 4
Ukrainian Premier League
F22/10 20:30 Metalist 1925 Kharkiv 4-0 FC Inhulets Petrove 1
F22/10 18:00 Desna Chernihiv 2 1-1 PFC Oleksandria 4
Serbian Superliga
F22/10 19:59 Cukaricki Stankom 3 6-1 Proleter
F22/10 18:00 Radnik Surdulica 1 1-3 FK Vozdovac Beograd 3
CAF Champions League
F22/10 21:00 Zamalek 1 4-0 Tusker 1
Cyprus 1 Division
F22/10 19:59 Olympiakos Nicosia FC 1 1-0 Doxa Katokopias 5
Armenia Premier League
F22/10 18:00 FC Noah 3 2-2 Ararat Yerevan 3
F22/10 15:00 FK Van Charentsavan 3 0-0 Se Wan Boy 2
Hungary U19 A League
F22/10 16:00 Illes Akademia Haladas U19 2-2 Fehervar Videoton U19
F22/10 14:00 Diosgyor VTK U19 4 5-3 Debrecin VSC U19 1 3
Women World Cup Europe Qualifying
F22/10 21:00 Switzerland (w) 2 2-0 Romania (w) 1
F22/10 19:59 Austria (w) 2 5-0 Luxembourg (w) 3
F22/10 19:30 Italy (w) 2 3-0 Croatia (w) 1
F22/10 15:00 Kazakhstan (w) 2 0-1 Greece (w) 3
Mexico Youth U20
F22/10 18:35 Mazatlan U20 4-0 Queretaro U20
Italian Campionato Nazionale Primavera
F22/10 18:30 Sassuolo U20 1 2 1-1 Torino U20 3
F22/10 16:30 Spal U19 1 2 1-3 Genoa U20 1
UAE RL
F22/10 17:00 Al Ain SCC Reserves 3 2-1 Al-Wasl (R) 4
Saudi Arabia Youth League
F22/10 16:20 Al-Shabab (Youth) 1 0-3 Al-Faisaly Harmah Youth 2
F22/10 16:05 Al-Jeel Youths 4 2-1 Al-Ittihad (Youth) 2
Moldova Divizia Nationala
F22/10 15:00 Zimbru Chisinau 1-2 Dinamo-Auto 1
Malta First Division League
F22/10 19:00 Vittoriosa Stars 2-1 San Gwann 2
Montenegro Division 2
TBD22/10 16:30 FK Mladost DG ?-? OFK Titograd
Uruguay U19 League
F22/10 16:00 River Plate U19 4 2-1 Fenix U19 1
F22/10 16:00 Danubio U19 3 1-3 Nacional De Football U19 1
Uzbekistan Second League
P22/10 15:00 Olympic FK Tashkent ?-? Neftchi Fargona
Brazil Serie D
F22/10 16:40 Tiradentes PA 1 0-2 Villariga pa 1
Egypt Division 2
F22/10 16:30 El Sekka El Hadid 0-0 Olympic El Qanal
F22/10 16:30 Al Nasr Cairo 4 3-0 Belbeis FC 4
F22/10 16:30 ZED FC 1 2-0 Telecom Egypt
F22/10 16:30 Petrojet 1-0 Wadi Degla SC 1
P22/10 16:30 Bur Fouad ?-? Suez Montakhab
P22/10 16:30 Banha ?-? Tersana SC
Belarus Reserve League
F22/10 16:00 FC Slutsk Reserves 1 3-0 Smorgon 2
F22/10 15:00 Dinamo Brest Reserves 2 1-2 FC Isloch Reserves 2
F22/10 14:00 FC Vitebsk Reserves 1 2 1-1 Shakhter Soligorsk Reserves 1
F22/10 14:00 FC Gomel Reserves 3 2-1 Energetik-BGU Minsk Reserves 1
Romania - Liga 3 Seria
F22/10 16:00 Ghiroda SI Giarmata VII 2 3-1 Gloria Lunca Teuz Cermei 3
F22/10 16:00 CS Sanatatea Cluj 3 1-3 Unirea Ungheni 4
F22/10 16:00 CSC Dumbravita 2 1-1 Frontiera Curtici 3
F22/10 16:00 Steaua Bucuresti 2 6-1 Arges Pitesti B 1
F22/10 16:00 Unirea Bascov 1 1-1 FC Academica Clinceni II 3
F22/10 16:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II 3 1-1 CS Gilortul Targu Carbunesti 4
F22/10 16:00 CSM Flacara Moreni 0-2 Rapid Bucuresti II 2
F22/10 16:00 FCM Alexandria 3 0-2 CS Viitorul Daesti 1
F22/10 16:00 CSM Slatina 0-3 CS Universitatea Craiova B 1
P22/10 16:00 ACSO Filiasi ?-? CSO Petrolul Potcoava
Burundi League
F22/10 17:00 Royal Muramvya FC 4-3 BS Dynamic
African Cup of Nations for Women
F22/10 17:00 Sao Tome Principe (W) 0-5 Togo(w)
Portugal Liga 3
F22/10 17:00 Vitoria Guimaraes B 4 1-0 Anadia 2
Italy Futsal
TBD22/10 22:30 CMB Matera Futsa ?-? Sandro Abate Avellino Futsal
Germany Youth U17 League
P22/10 18:00 Hallescher FC U17 ?-? Hertha BSC Berlin U17
Croatia 2.HNL
F22/10 17:00 Radnik Sesvete 2 4-0 NK Solin 1
Indonesia Super League
F22/10 17:45 Madura United 4 2-3 Persija Jakarta 3
F22/10 17:45 Pusamania Borneo FC 2 2-1 PSM Makassar 3
F22/10 15:15 Persib Bandung 1 4-2 PSS Sleman 4
F22/10 12:15 Persita Tangerang 4 2-1 Pstni 4
Turkey 3. Ligi B
F22/10 15:30 Cankaya FK 4 2-3 Modafen Spor 1 5
F22/10 15:30 Gumushanespor 3 0-2 Dai Lin Jissbon 3
F22/10 15:00 Elazig Belediyespor 5 1-1 Yeni Orduspor 1
Armenia Division 2
F22/10 15:10 Ararat-Armenia B 3-0 Alashkert B Martuni
F22/10 15:00 Gandzasar Kapan 0-0 BKMA II
Bulgaria B PFG
F22/10 17:00 Marek Dupnitza 2 0-1 Livstrom 7
Romania - Liga 2 Seria
F22/10 16:30 Gloria Buzau 3 1-1 FC Unirea 2004 Slobozia 1
Tanzania Ligue 1
F22/10 17:00 Kagera Sugar 1 1-0 Mtibwa Sugar 2
Estonia Esi Liiga
F22/10 19:59 JK Tallinna Kalev 2-2 FC Nomme United 1
India I-League 2nd Division
F22/10 14:00 National United SC 0-2 Tarun Sangha FC 2
F22/10 14:00 Jaguar FC 3 0-1 CISF New Delhi 2
F22/10 11:30 Uttarakhand FC 1 1-0 Ahbab FC 3
F22/10 11:30 Youngmen SC 1 4-2 Friends United 2
Brazil national youth (U20) Football Championship
F22/10 21:00 Operario AM U20 1 3 3-2 SERC Brasil U20 3
TBD22/10 22:30 Uniao Inhumas U20 ?-? Aparecidense U20
Futsal Russia Division De Honor
F22/10 19:00 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 3-1 Dynamo Samarra Futsal
F22/10 18:00 MFK CPRF Futsal 2-1 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal
Japan Futsal League
F22/10 14:00 fugador sumida Futsal 4-3 Peace Does Machida Futsal
Uganda Premier League
F22/10 16:00 BUL FC 2 2-1 Uganda Police FC 2
F22/10 16:00 Bright Stars 2 0-1 Onduparaka FC 1
F22/10 16:00 Vipers 1 5-0 Wakiso Giants FC 1 4
Papar 2
F22/10 16:15 Santa Rosa PA 4 2-1 Capitao Poco EC 2
Moldova Division 2
F22/10 16:00 Olimp Comrat 0-3 Dacia-Buiucani
F22/10 16:00 Sporting Trestieni 0-2 Real Succes
Austria Landesliga
F22/10 21:09 KAC 1909 1 1-0 WAC St Andra II 3
F22/10 21:00 SV Lebring 2 2-0 SV Ilz 3
F22/10 21:00 SC Bruck An Der Mur 2 3-3 SV Lafnitz II 1
F22/10 20:30 St Jakob/Rosental 3 1-2 SV Dellach Gail 1
F22/10 19:59 SV Gerasdorf Stammer 2 0-3 SV Donau 4
F22/10 19:59 SV Schwechat 4-0 Post SV Wien 4
P22/10 21:30 Parndorf ?-? SC Pinkafeld
United Arab Emirates U21
F22/10 17:00 Khor Fakkan U21 4-1 Banni Yas U21
Poland Division 4
F22/10 21:00 Hutnik Warsaw 3 1-3 Mechanik Brzezina
Argentina Reserve League
F22/10 21:00 CA Independiente Reserves 1 2-0 Union Santa Fe Reserves 2
F22/10 17:00 Huracan Reserves 3 0-1 San Lorenzo Reserves 6
F22/10 17:00 Defensa y Justicia Reserves 2 1-0 Platense Reserves
Brasil Campeonato do Nordeste Primeira
F22/10 04:30 CRB AL 2-1 River PI
F22/10 02:00 America FC Natal RN 4 1-1 Moto Club Sao Luis MA 3
Pakistan Premier League
F22/10 14:00 Civil Aviation Authority FC 1 0-2 Pakistan Navy 2
Germany Regionalliga
F22/10 21:30 FC Memmingen 3 0-6 FC Augsburg II 1
F22/10 21:30 TSG Hoffenheim (Youth) 2 0-2 FK Pirmasens 1
F22/10 21:30 Bonner 1 1-2 Preuben Munster 1
F22/10 21:10 Kickers Offenbach 4 4-0 Vfr Aalen 3
F22/10 21:00 SV Babelsberg 03 5 1-1 FC Lokomotive Leipzig
F22/10 21:00 FSV luckenwalde 1 4 0-1 Tennis Borussia Berlin 4
F22/10 21:00 SSV Ulm 1846 1-2 TSG Balingen 3
F22/10 21:00 Bayern Munchen (Youth) 1 3-0 Nurnberg (Youth) 1
F22/10 21:00 SC Eltersdorf 3 0-2 FV Illertissen 1
F22/10 21:00 Unterhaching 3 5-2 Greuther Furth (Youth) 5
F22/10 20:30 FC 08 Hombrug 2 1-0 TSV Steinbach 1
P22/10 21:00 Hertha BSC Berlin Youth ?-? Berliner AK 07
Austrian 3.Liga
F22/10 21:30 Deutschlandsberger SC 1 2-0 Vocklamarkt 2
F22/10 21:30 SC Mannsdorf 3-3 ASV Bruck
F22/10 21:30 Traiskirchen 2-1 Trenkwalder Admira (Youth)
F22/10 21:10 SV Telfs 0-1 SC Schwaz
F22/10 21:00 SV Leobendorf 1-1 Team Wiener Linien 3
F22/10 21:00 First Wien 1894 4 0-0 Wiener Viktoria 3
F22/10 21:00 SC Gleisdorf 1 3 1-4 WSC Hertha Wels 2
F22/10 21:00 FC Wels 5-0 ATSV Stadl Paura 1
F22/10 21:00 Allerheiligen 2 3-1 SV Ried B 2
F22/10 21:00 Kufstein 4 1-2 SVG Reichenau 1
F22/10 17:30 Wolfsberger AC Amateure 2 5-1 SC Weiz 2
Slovenia U19
F22/10 19:59 NK Triglav Kranj U19 1 3 3-2 NK Aluminij U19 4
Mexico Liga MX Femenil
P22/10 00:45 Club America (w) ?-? Tijuana (w)
Denmark - 2.Liga
F22/10 21:00 HIK Hellerup 2 2-2 FA 2000 2
Italian Women Cup
F22/10 16:30 Torres (w) 1-0 Ravenna (w)
El Salvador Reserves League
F22/10 00:00 Jocoro FC Reserves 1 7 4-2 CD FAS U20 1 3
CONCACAF League
F22/10 06:00 Marathon 1 0-2 CD Motagua 1
F22/10 04:00 Deportivo Saprissa 4-3 C.S.D. Comunicaciones 2
Panama Liga Prom
F22/10 02:00 San Martin FC 1 3 1-2 Costa Del Este Reserves 2
F22/10 01:40 Veraguas FC Reserves 1 4 2-0 CD Universitario Reserves 5
F22/10 01:00 CD Centenario 1 0-4 Sporting San Miguelito Reserves 1
F22/10 00:00 UMECIT 3 3-1 Colon C 3 3
Qatar Prince Cup
F22/10 19:59 Al-Sadd 3 1-1 Al Rayyan 1
Canadian Premier League
F22/10 05:10 Cavalry FC 1 2-1 Pacific FC 3
Poland Regional League
P22/10 21:00 Pomezania Malbork FC ?-? Orzel Subkowy
Brazil Copa Verde
F22/10 02:30 Vila Nova 1 3-0 Rio Branco VN 1 1
F22/10 01:00 Atletico Acreano 1-1 Aquidauanense
Germany Oberliga NOFV
F22/10 21:30 TuS Osdorf 1 3 3-2 FC Union Tornesch 2
F22/10 21:30 SG 2000 Mulheim-Karlich 1 2-3 TuS Koblenz 2
F22/10 21:30 Wattenscheid 09 3 1-0 TuS Ennepetal 2
F22/10 21:30 Hertha Zehlendorf 1 1-2 Hertha 06 Charlotten 4
F22/10 21:30 MTV Wolfenbuttel 3-3 Arminia Hannover 2 3
F22/10 21:00 Pforzheim 5 3-1 TSG Backnang 1
F22/10 21:00 FC Bruchsal 2 1-0 FC Astoria Walldorf II 2
F22/10 21:00 ATSV Erlangen 1 0-1 Würzburger FV 6
F22/10 19:59 Carl Zeiss Jena II 2 3-0 international Leipzig FC 2
P22/10 22:00 FC Ingolstadt 04 Am ?-? TSV Kottern
P22/10 21:30 Heeslinger SC ?-? TB Uphusen
P22/10 21:00 Eintracht Bamberg ?-? DJK Don Bosco Bamberg
FFSA Premier League
F22/10 13:00 Adelaide City FC 1 0-0 Adelaide Comets FC 1
Israel C League
F22/10 14:30 Ironi Modiin 2-1 Maccabi Ironi Sderot 3
F22/10 14:30 MS Hapoel Lod 5 2-1 SC Beer Sheva 2
F22/10 14:00 Beitar Petah Tikva 1 4-0 Beitar Kfar Saba Shlomi 1 4
F22/10 14:00 Hapoel Mahane Yehuda 4 2-1 Ironi Beit Dagan 5
F22/10 13:00 Beitar Ramat Gan 1 2 1-0 Moadon Sport Roch Tel Aviv 1
F22/10 12:30 Hapoel Qalansawe 1 3 2-1 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 3
F22/10 12:15 Maccabi Neve Shaanan Eldad 1 2 2-2 Tzeirey Um El Fahem 1 3
F22/10 12:00 MS Tirat HaCarmel 1 3-2 MS Pardes Hana Karkur 3
P22/10 14:30 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva ?-? Hapoel Ramat Israel
Nicaragua Apertura league
F22/10 05:00 Diriangen 3-0 Deportivo Ocotal
F22/10 05:00 Real Madriz FC 1 0-1 UNAN Managua 3
Portugal U23
F22/10 18:00 Rio Ave U23 1 0-0 Braga U23 3
Ukraine Division 3
F22/10 19:00 Metalurh Zaporizhya 3 2-2 MFK Mikolaiv 1 3
Panama Reserve League
F22/10 04:00 San Francisco Reserves 3 0-2 Aguilas UP 2
F22/10 03:00 Plaza Amador Reserves 2 4-1 Tauro Reserves 2 2
India Punjab Super League
F22/10 13:30 Punjab Police Jalandhar 2 1-0 Punjab FC 2
F22/10 13:30 CRPF 3 0-1 BSF FC 1
P22/10 13:30 SGHS FA ?-? Dalbir Football Academy
Brazil Campeonato Paulista Youth
F22/10 18:00 Agua Santa SP Youth 1 4 1-0 Nacional AC SP (Youth) 2