livescore.az

Live Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 22:50:21 Change ]
German Bundesliga
20' FSV Mainz 05 2-0 Augsburg 1
Italian Serie A
5' Sampdoria 0-0 Spezia
Turkish Super Liga
87' Yeni Malatyaspor 1 2-1 Altay Spor Kulubu 1
International Club Friendly
83' Teogol U25 1 0-2 Valledupar FC U25 2
Holland Jupiler League
HT ADO Den Haag 2 0-0 Excelsior SBV
HT VVV Venlo 0-0 De Graafschap 1
HT Dordrecht 1 0-3 Den Bosch
HT AZ Alkmaar (Youth) 0-0 Volendam
HT Almere City FC 2-2 Jong PSV Eindhoven (Youth)
HT SC Telstar 2-1 Helmond Sport 2
HT FC Eindhoven 0-2 Jong Ajax (Youth)
50' FC Utrecht (Youth) 1-0 FC Oss
40' NAC Breda 2-0 MVV Maastricht
England U23 Premier League
75' Aston Villa U23 1 2-3 Sunderland U23 1
HT Arsenal U23 1-0 Everton U23
HT Derby County U23 0-2 Crystal Palace U23
HT Leeds United U23 0-0 Brighton U23 1
HT Burnley U23 2-0 Middlesbrough U23 1
HT Fulham U23 0-1 Nottingham Forest U23
HT Norwich City U23 1 1-0 Birmingham City U23
France Ligue 3
90+' Stade Lavallois MFC 3 1-2 Bourg Peronnas 3
90+' Orleans US 45 3 0-0 Avranches 2
90+' Sedan 2-0 Stade Briochin 1
90+' Concarneau 1 2-0 Sete FC 3
90' Annecy 1 3-0 Cholet So 1 2
90' Villefranche 1 1-1 Bastia Borgo 1 1
88' Chambly FC 1 4-0 Creteil 1
78' Boulogne 1 1-1 Chateauroux
German 3.Liga
90+' VfL Osnabruck 1 0-0 Hallescher FC 2
Belgian Pro League
5' Seraing United 0-0 Charleroi
Poland Ekstraklasa
20' Lech Poznan 1-1 Wisla Plock
Denmark Superligaen
90+' Vejle 3 2-0 Nordsjaelland 1
Italian Serie B
20' Alessandria 0-0 Crotone
Holland Eredivisie
HT Willem II 0-0 Fortuna Sittard 1
Turkey 2 Ligi A
88' Ankaragucu 1 1 2-1 Manisa BB Spor 4
85' Eyupspor 1 0-0 Adanaspor 1
Belarusian Premier League
90+' Neman Grodno 2 0-2 BATE Borisov
Swiss Challenge League
20' Aarau 1 0-0 Thun
Poland Liga 1
20' Chrobry Glogow 0-0 Miedz Legnica
Bulgaria Premier League
46' Lokomotiv Plovdiv 1-0 CSKA 1948 Sofia 1
Peru Primera Division
35' Ayacucho Futbol Club 0-0 Cienciano 1
England Ryman(Isthmian) League
5' Aveley 0-0 Maldon Tiptree
Saudi Professional League
87' Al Ittihad(KSA) 1 3 0-2 Al-Shabab(KSA) 1
Romania Liga I
61' Chindia Targoviste 0-0 CS Universitatea Craiova
Welsh Premier League
5' Flint Town 1 0-0 The New Saints
Northern Ireland Premier League
5' Dungannon Swifts 0-0 Carrick Rangers
Ireland FAI Cup
5' Bohemians 0-0 Waterford United
5' St. Patricks Athletic 0-0 Dundalk
Hungary Borsodi Liga
HT Ujpesti 1 0-0 Fehervar Videoton 2
Argentina Prim C Metropolitana
HT Argentino de Quilmes 1 0-0 Sacachispas
Danish 1st Division
90+' Hobro 1 0-1 Jammerbugt 2
Portugal Segunda Liga
88' Viseu 4 1-0 Varzim 2
Austria Erste Division
25' Austria Lustenau 3 0-0 FC Blau Weiss Linz 3
Belgian Second Division
HT Mouscron Peruwelz 1-0 Jeunesse Molenbeek
Jordan Premier League
62' Al-Jalil 0-1 Maan
Ireland First Division
5' UC Dublin 0-0 Treaty United
5' Salthill Devon Galway 0-0 Bray Wanderers
Women World Cup Europe Qualifying
35' Slovenia (w) 2 0-0 Wales (w)
15' Scotland (w) 0-0 Hungary (w)
5' Cyprus (w) 0-1 Netherland (w)
5' Iceland (w) 0-0 Czech (w)
Futsal Spain Division De Honor
20' Xota Navarra Futsal 0-0 Jaen Paraiso Interior Futsal
20' Palma Futsal 0-0 Levante Futsal
Brazil Campeonato Cearense Division 2
HT Surette SE 0-0 Amadense SE 1
Ireland Leinster Senior League
20' Portlaoise AFC 0-0 Newtown Rangers AFC
5' St. Mary s 0-0 College Corinthians
5' Edenderry Town FC 0-0 Wayside Celtic
5' Malahide United 0-0 Cherry Orchard
5' Maynooth University Town FC 0-0 St. Mochtas
Brazil Serie D
20' Pinheirense EC 0-0 Royal sports pa
Wales FAW Championship
20' Conwy Utd 0-0 Bangor City FC
20' Llanelli 1 1-1 Taffs Well
20' Afan Lido 1-0 Cwmbran Celtic
20' Risca Utd 0-0 Undy Athletic
20' Port Talbot 0-1 Goytre Utd
20' Ammanford 1-0 Cambrian Clydach
5' Ruthin Town FC 0-0 Gresford
Portugal Liga 3
20' FC Felgueiras 0-0 Sporting Braga II
Italy Futsal
HT Pessah Lo Fano 1-1 VD Manfredonia Futsal
20' CMB Matera Futsa 0-1 Sandro Abate Avellino Futsal
Brazil national youth (U20) Football Championship
86' Operario AM U20 1 2 3-1 SERC Brasil U20 2
HT Riachuelo AC U20 1 1-1 Visao Celeste RN Youth 1
50' Globo Youth 1 1-0 America RN (Youth)
50' 7 de Abril U20 1 0-1 AA Carapebus U20 2
50' Joinville SC Youth 1 1-1 Hercilio Luz U20 1
20' Itumbiara U20 0-0 Aparecida EC U20
20' Goiania (Youth) 0-2 Goias U20
20' Uniao Inhumas U20 0-0 Aparecidense U20
20' Morrinhos U20 0-1 Aseev U20
20' Trindade AC Youth 0-1 Vila Nova (Youth)
20' Anapolina U20 0-0 Atletico Goianiense U20
Gibraltar Premier Division
5' Europa Point 0-0 Manchester 62 FC
Austria Landesliga
90+' SV Lebring 2 2-0 SV Ilz 3
80' KAC 1909 1-0 WAC St Andra II 2
73' SC Bruck An Der Mur 2 3-3 SV Lafnitz II 1
Argentina Reserve League
90+' CA Independiente Reserves 1 2-0 Union Santa Fe Reserves 2
HT Sarmiento Junin Reserve 3 0-1 Newell s Reserves 2
Brazil U23 Cup
40' Codajas U23 1 0-1 Canutama U23 1
Northern German state premier league - bayern
HT Rot-Weiss Walldorf 3 1-0 SV Zeilsheim 1
Germany Regionalliga
90+' SSV Ulm 1846 1-2 TSG Balingen 3
90+' SC Eltersdorf 3 0-2 FV Illertissen 1
90' FSV luckenwalde 1 4 0-1 Tennis Borussia Berlin 4
88' Unterhaching 3 4-2 Greuther Furth (Youth) 5
87' SV Babelsberg 03 5 1-1 FC Lokomotive Leipzig
80' Kickers Offenbach 4 3-0 Vfr Aalen 1
64' TSG Hoffenheim (Youth) 2 0-2 FK Pirmasens 1
62' FC Memmingen 2 0-6 FC Augsburg II 1
60' Bonner 0-1 Preuben Munster 1
Austrian 3.Liga
90+' SV Leobendorf 1-0 Team Wiener Linien 3
90+' First Wien 1894 3 0-0 Wiener Viktoria 2
90' Allerheiligen 1 3-1 SV Ried B 2
87' Kufstein 3 1-2 SVG Reichenau 1
78' SV Telfs 0-1 SC Schwaz
64' SC Mannsdorf 1-0 ASV Bruck
63' SV Fugen 3-1 SV Hall
57' Deutschlandsberger SC 1 2-0 Vocklamarkt
52' Traiskirchen 1-0 Trenkwalder Admira (Youth)
Germany Oberliga NOFV
90+' ATSV Erlangen 1 0-1 Würzburger FV 6
88' Pforzheim 5 3-1 TSG Backnang 1
62' MTV Wolfenbuttel 2-3 Arminia Hannover 1 2
62' Hertha Zehlendorf 1-1 Hertha 06 Charlotten 2
62' TuS Osdorf 2 2-2 FC Union Tornesch
58' Wattenscheid 09 2 1-0 TuS Ennepetal 2
55' SG 2000 Mulheim-Karlich 2-1 TuS Koblenz 1
HT SV Donaustauf 1-0 VFB Hallbergmoos 1
50' Hamburger SV III 2 3-2 Niendorfer TSV
Brazil Campeonato Paulista Youth
HT Mirassol FC (Youth) 4-0 Independente FC Limeira Youth 1
50' Itapirense U20 2-0 Vocem SP Youth 3
50' Oeste U20 1 1-0 Penapolense (Youth)